Management

Management

Postprzez starling » poniedziałek, 4 lipca 2011, 23:47

Rozkręciła się dyskusja na temat managera Michała. Może tu będziemy kontynuować... Wiadomość poszła w 'świat':
http://www.pudelek.pl/artykul/33513/szp ... blewska/1/
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » poniedziałek, 4 lipca 2011, 23:47

 

Re: Management

Postprzez Kasjopea » wtorek, 5 lipca 2011, 00:17

To jeszcze pozbieram z innych wątków i dorzucę info z FB:

"Mój Oficjalny Management
DOMINIK BORKOWICZ
792-755-544"

http://www.baza-firm.com.pl/dzialy/baza ... 0Sosnowiec

http://www.qlture-events.pl/



I wzmiankę z artykułu: http://www.mmrzeszow.pl/artykul/suzanne ... 83659.html

"Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Michałem na poważnie zainteresowana była grupa menedżerska zespołu U2, tego samego, który opiekuje się Suzanne. Dlatego organizatorzy postanowili dać im możliwość zobaczenia go na żywo"

:)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Management

Postprzez goska » wtorek, 5 lipca 2011, 08:25

Kasjopea napisał(a):To jeszcze pozbieram z innych wątków i dorzucę info z FB:

"Mój Oficjalny Management
DOMINIK BORKOWICZ
792-755-544"

http://www.baza-firm.com.pl/dzialy/baza ... 0Sosnowiec

http://www.qlture-events.pl/



I wzmiankę z artykułu: http://www.mmrzeszow.pl/artykul/suzanne ... 83659.html

"Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że Michałem na poważnie zainteresowana była grupa menedżerska zespołu U2, tego samego, który opiekuje się Suzanne. Dlatego organizatorzy postanowili dać im możliwość zobaczenia go na żywo"

:)


no, nie wiem. nie za fajnie to wyglada. czasem mozna sie pomylic, ale te buzie tam w portfolio i wzmianki o cateringu w ktorym tez sie specjalizuje i ulotki i banery produkuje. na pewno nie jest ideowcem, jesli nawet to co robi nie jest odzwierciedleniem jego gustu. mam nadzieje, ze to jakis news przelotny.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Management

Postprzez Sun » wtorek, 5 lipca 2011, 08:36

goska napisał(a):mam nadzieje, ze to jakiś news przelotny.


Michał potwierdził to wczoraj oficjalnie na swoim FB.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Management

Postprzez goska » wtorek, 5 lipca 2011, 09:06

Sun napisał(a):
goska napisał(a):mam nadzieje, ze to jakiś news przelotny.


Michał potwierdził to wczoraj oficjalnie na swoim FB.

:) no coz. w takim razie pozostaje czekac na efekty :) jesli sie obroni pod takim menedzmentem, to bede jeszcze bardziej skonna do podziwu. reszta osob pod tymi skrzydlami jest zupelnie bezbarwna i nic nie znaczaca. ciekawe co nim powodowalo.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Management

Postprzez Lori » wtorek, 5 lipca 2011, 09:54

Te gwiazdy na wyłączność mało zachwycające. Raczej trzeci sort gwiazdek serialowych niż prawdziwi artyści :| No ale cóż, zobaczymy... Może ci ludzie naprawdę mają pomysł na karierę Michała. No i przede wszystkim że nie będą mu przeszkadzać :P
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Management

Postprzez Sun » wtorek, 5 lipca 2011, 10:04

goska napisał(a):jesli sie obroni pod takim menedzmentem, to bede jeszcze bardziej skonna do podziwu.


No tak, ale przecież z założenia management nie jest po to, by się pod nim bronić. To on ma w pewnym sensie bronić, czyli wzmacniać i odpowiednio kierować karierą artysty. To powinna być symbioza, a nie zło konieczne w kontekście którego 'trzeba jakoś przeżyć'...

EDIT:
Coś jeszcze, na FB Dominika Borkowicza przewija się Universal Music Polska. Nie wiem, na ile jedno z drugim jest powiązane, ale może rzeczywiście w ostatnich plotkach na temat wytwórni jest ziarno prawdy.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Management

Postprzez goska » wtorek, 5 lipca 2011, 11:41

Sun napisał(a):
goska napisał(a):jesli sie obroni pod takim menedzmentem, to bede jeszcze bardziej skonna do podziwu.


No tak, ale przecież z założenia management nie jest po to, by się pod nim bronić. To on ma w pewnym sensie bronić, czyli wzmacniać i odpowiednio kierować karierą artysty. To powinna być symbioza, a nie zło konieczne w kontekście którego 'trzeba jakoś przeżyć'...

EDIT:
Coś jeszcze, na FB Dominika Borkowicza przewija się Universal Music Polska. Nie wiem, na ile jedno z drugim jest powiązane, ale może rzeczywiście w ostatnich plotkach na temat wytwórni jest ziarno prawdy.


napisalam to z przekasem i zarazem nadzieja, ze Michal i tak sie obroni, bo nie wyglada to rewelacyjnie. choc oczywiscie, to powinna byc pomoc nie tylko polegajaca na odbieraniu telefonow, pilnowania terminow i znajomosci paru osob. normalnie menadzer to podstawa. moze w przypadku Michala to kolejny wyjatek? moze zbyt natarczywe w swojej wizji osobowosci sa nie dla niego? moze woli organizatora, a nie kogos z mocnym 'ja", ktore zawsze tlamsi to co wokol? zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Management

Postprzez Sun » wtorek, 5 lipca 2011, 12:04

Cóż, istnieje też możliwość, że to ktoś znaleziony na potrzeby chwili, przejściowo. Michał miał najwidoczniej problemy z wyborem konkretnej osoby w tak krótkim czasie (w końcu Finał XF był zaledwie miesiąc temu), a jednocześnie widać było, że sam już sobie po prostu organizacyjnie nie radzi, co zresztą nie dziwi.
Nie zmienia to faktu, iż ktoś, kogo nazwisko Google wypluwa w kontekście pudelkowym, nie wydaje się szczęśliwym reprezentantem interesów człowieka takiego jak Szpak.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Management

Postprzez goska » wtorek, 5 lipca 2011, 12:14

Sun napisał(a):Cóż, istnieje też możliwość, że to ktoś znaleziony na potrzeby chwili, przejściowo. Michał miał najwidoczniej problemy z wyborem konkretnej osoby w tak krótkim czasie (w końcu Finał XF był zaledwie miesiąc temu), a jednocześnie widać było, że sam już sobie po prostu organizacyjnie nie radzi, co zresztą nie dziwi.
Nie zmienia to faktu, iż ktoś, kogo nazwisko Google wypluwa w kontekście pudelkowym, nie wydaje się szczęśliwym reprezentantem interesów człowieka takiego jak Szpak.

tez pomyslalam o tym, ze to tylko na chwile. nie bardzo wierze w chwilowki, ale moze taka byla potrzeba. dosc szybko wystartowal i w sumie zupelnie od zera. ciekawe kogo sie radzil w tej materii. swego czasu Czesio mu obiecywal swoje wsparcie, ale jakos na Czesiowe klimaty mi to nie wyglada.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » wtorek, 5 lipca 2011, 12:14

 

Następna strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron