Management

Re: Management

Postprzez starling » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:15

anika napisał(a):
Koralka napisał(a):Zajrzałam na stronę http://www.qlture-events.pl/

Już tydzień po premierze płyty, a info na stronie nie zmienione :(
Chyba swojej strony też nie ogarniają, a to przecież chwila zmienić treść :(

:roll: nawet się nie wypowiem na ten temat..moze napiszemy do Dominika by zmienił informacje na swojej stronie i dodał baner, skoro sam na to nie wpadł :roll:

To może napiszmy to i wyślijmy mu gotowe :roll:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:15

 

Re: Management

Postprzez anika » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:35

hahaha Starling :lol: rozwaliłaś mnie teraz :D ale nie no kurcze można by mu zwrócić na to uwagę..mnie się w ogóle w głowie nie mieści jak on moze na takie podstawowe sprawy nie zwracać uwagi..dobra, Wizzy mówi, że dużo robi dla Michała w innych sprawach, super, ale jednak mimo wszystko tych podstawowych mogłby nie zaniedbywać :roll:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Management

Postprzez starling » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:43

anika napisał(a):hahaha Starling :lol: rozwaliłaś mnie teraz :D ale nie no kurcze można by mu zwrócić na to uwagę..mnie się w ogóle w głowie nie mieści jak on moze na takie podstawowe sprawy nie zwracać uwagi..dobra, Wizzy mówi, że dużo robi dla Michała w innych sprawach, super, ale jednak mimo wszystko tych podstawowych mogłby nie zaniedbywać :roll:

No, trzeba coś z tym zrobić. Wystarczy wstawić tam okładkę płyty i nasz tekst z ulotki. Albo skopiować to, co jest na stronie Empiku, choć to nie jest dobry tekst i w dodatku niezbyt prawdziwy (akurat tam Ogonow miał rację).
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Management

Postprzez anika » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:48

starling napisał(a):No, trzeba coś z tym zrobić. Wystarczy wstawić tam okładkę płyty i nasz tekst z ulotki. Albo skopiować to, co jest na stronie Empiku, choć to nie jest dobry tekst i w dodatku niezbyt prawdziwy (akurat tam Ogonow miał rację).

przede wszystkim trzeba napisać Dominikowi ze ma na stronie info o "nadchodzacej" płycie, która przeciez juz od tygodnia jest w sprzedazy..on pewnie nawet o tym nie wie :roll: najwazniejsze by została tam umieszczona informacja, że premiera płyty miała miejsce 13.12., płytę mozna juz kupic, mogliby jeszcze gdzies wkleić zdjęcie okładki..cokolwiek co mowiłoby ludziom wchodzacym na stronę, że płyta Michała już jest :roll:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Management

Postprzez starling » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:54

anika napisał(a):
starling napisał(a):No, trzeba coś z tym zrobić. Wystarczy wstawić tam okładkę płyty i nasz tekst z ulotki. Albo skopiować to, co jest na stronie Empiku, choć to nie jest dobry tekst i w dodatku niezbyt prawdziwy (akurat tam Ogonow miał rację).

przede wszystkim trzeba napisać Dominikowi ze ma na stronie info o "nadchodzacej" płycie, która przeciez juz od tygodnia jest w sprzedazy..on pewnie nawet o tym nie wie :roll: najwazniejsze by została tam umieszczona informacja, że premiera płyty miała miejsce 13.12., płytę mozna juz kupic, mogliby jeszcze gdzies wkleić zdjęcie okładki..cokolwiek co mowiłoby ludziom wchodzacym na stronę, że płyta Michała już jest :roll:

Koniecznie. Jak on nie robi nawet minimalnej reklamy na swojej stronie, to jak szerzyć promocję na całą Polskę? Nie ogarniam :roll: Myślę, że i tak będziemy do niego pisać, więc może zbierzemy tam kilka podstawowych spraw.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Management

Postprzez anika » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:57

starling napisał(a):Koniecznie. Jak on nie robi nawet minimalnej reklamy na swojej stronie, to jak szerzyć promocję na całą Polskę? Nie ogarniam :roll: Myślę, że i tak będziemy do niego pisać, więc może zbierzemy tam kilka podstawowych spraw.

no więc wlaśnie..to jest dla mnie niepojęte. Na swoim fb pewnie też nie ma żadnej informacji o płycie Michała..trzeba mu o tym napisać. Tylko moze do innego watku sie z tym przeniesmy, bo widze, ze tu nikt nie zagląda :wink:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 20 grudnia 2011, 16:57

 

Poprzednia strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron