Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez goska » czwartek, 27 września 2012, 19:26

adh napisał(a):
goska napisał(a):
adh napisał(a):
goska napisał(a):ktos sie kurcze musi znalezc, kto go czuje i rozumie i kto wie, co z nim zrobic.

Ty pewnie byś wiedziała :D , szkoda że nie jesteś z branży :D

na pewno go czuje. szkoda, ze mam malo czasu i inne sprawy.

to zmień branżę i pomóż Michałowi :D

he, he. w moim wieku to nie takie proste. mam tez swoje sprawy. Szpak pochlonalby wszystko :lol: znam ten typ czlowieka :lol: :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 27 września 2012, 19:26

 

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez adh » czwartek, 27 września 2012, 19:29

goska napisał(a): Szpak pochlonalby wszystko :lol: znam ten typ czlowieka :lol: :lol:

z tym to chyba się zgodzę :lol: :lol: :lol:
za to życie byłoby jak na karuzeli :lol: :lol: :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez goska » czwartek, 27 września 2012, 19:36

adh napisał(a):
goska napisał(a): Szpak pochlonalby wszystko :lol: znam ten typ czlowieka :lol: :lol:

z tym to chyba się zgodzę :lol: :lol: :lol:
za to życie byłoby jak na karuzeli :lol: :lol: :lol:

i tak sie kreci :lol:
trzymam kciuki za profesjonalna w pelni "oprawe" Szpaka. bardzo mocno. to cenne oczko, zle zostalo "osadzone" :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez jedenascie » piątek, 28 września 2012, 00:16

Zgodze sie z Cukierkiem nie ma co sie martwic na zapas.Co nagle to po diable.Ja wiele razy gdybym zaczekala w swoim zyciu z pewnymi decyzjami byloby mi lepiej.Przez 3 lat pracowalam przy zespole Varius Manx za czasow M.Kuszynskiej az do wypadku ta branze znam od najgorszej strony.To co zobaczylam przez ten okres byloby dobrym materialem na film lub ksiazke.Podziwiam Michala,ze pomimo tak mlodego wieku radzi sobie,ma ten zapal i energie!Daje ludzia tyle radosci,zadowolenia,czesto pokazuje jak walczyc o marzenia!Ma czas!Wierze w niego calym sercem!
jedenascie
II. stopień wtajemniczenia
II. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 55
Dołączył(a): sobota, 15 września 2012, 17:08

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez goska » piątek, 28 września 2012, 08:00

jedenascie napisał(a):Zgodze sie z Cukierkiem nie ma co sie martwic na zapas.Co nagle to po diable.Ja wiele razy gdybym zaczekala w swoim zyciu z pewnymi decyzjami byloby mi lepiej.Przez 3 lat pracowalam przy zespole Varius Manx za czasow M.Kuszynskiej az do wypadku ta branze znam od najgorszej strony.To co zobaczylam przez ten okres byloby dobrym materialem na film lub ksiazke.Podziwiam Michala,ze pomimo tak mlodego wieku radzi sobie,ma ten zapal i energie!Daje ludzia tyle radosci,zadowolenia,czesto pokazuje jak walczyc o marzenia!Ma czas!Wierze w niego calym sercem!

ano wlasnie. jestem tego samego zdania. moze i jest pare niedociagniec z winy Michala w tej calej historii. ale kto by sie tmu dziwil? chyba tylko ktos nieznosnie drobiazgowy i nieznajacy realiow. latwiejsze rzeczy ogarnia sie dluzej, niz ten roczek, ktory mu stuknal w biznesie rozrywkowym.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Nowa płyta na wiosnę (Michał za granicą?)

Postprzez jedenascie » piątek, 28 września 2012, 08:42

goska napisał(a):
jedenascie napisał(a):Zgodze sie z Cukierkiem nie ma co sie martwic na zapas.Co nagle to po diable.Ja wiele razy gdybym zaczekala w swoim zyciu z pewnymi decyzjami byloby mi lepiej.Przez 3 lat pracowalam przy zespole Varius Manx za czasow M.Kuszynskiej az do wypadku ta branze znam od najgorszej strony.To co zobaczylam przez ten okres byloby dobrym materialem na film lub ksiazke.Podziwiam Michala,ze pomimo tak mlodego wieku radzi sobie,ma ten zapal i energie!Daje ludzia tyle radosci,zadowolenia,czesto pokazuje jak walczyc o marzenia!Ma czas!Wierze w niego calym sercem!

ano wlasnie. jestem tego samego zdania. moze i jest pare niedociagniec z winy Michala w tej calej historii. ale kto by sie tmu dziwil? chyba tylko ktos nieznosnie drobiazgowy i nieznajacy realiow. latwiejsze rzeczy ogarnia sie dluzej, niz ten roczek, ktory mu stuknal w biznesie rozrywkowym.

Pozdrawiam Cie Gosiu i oczywiscie wszystkich!Tak ten roczek to niewiele a i tak to,ze Michal jest,wytrzymuje i brnie do przodu jest tylko dowodem na to,ze ma sile i jest czlowiekiem ktory wie czego chce!Znalam ludzi ktorzy po miesiacu uciekali z depresja z tego swiatka.Michal ma zdrowe podejcie to tego wszystkiego a my cieszmy sie,ze Go mamy!! :P
jedenascie
II. stopień wtajemniczenia
II. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 55
Dołączył(a): sobota, 15 września 2012, 17:08

Postprzez » piątek, 28 września 2012, 08:42

 

Poprzednia strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron