Pedagog ds ćwiczenia głosu

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez atri » czwartek, 14 lipca 2011, 14:28

:lol: :lol: :lol: Sun jak znam dziewczyny z forum to gotowe mu do Jasła rosół zawieść...jak nie kijem to marchewką... :lol:
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 14 lipca 2011, 14:28

 

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez Sun » czwartek, 14 lipca 2011, 15:01

Ale ja też mu chętnie zawiozę takiż rosołek :wink: Plus dorzucę ręcznie robiony szaliczek, a może nawet parę wygodnych bamboszków :D Wiadomo, wirusy dopadają czasem każdego, ale najważniejsze, żeby sam nie kusił losu :!:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez Anula1986 » niedziela, 16 października 2011, 08:07

Tak te wszystkie uwagii są bardzo cenne. Sama miałam wiele zajęć z emisji głosu na warsztatach dziennikarskich i poza nimi , bo też sobie pośpiewujęi to jest bardzo ważne zarówno dla osób zajmujących się śpiewaniem profesjonalnie jak i nawet w życiu codziennym ( pozwala to na wyrazistość w mówieniu, powoduje, że głos jest mocniejszy, odważniejszy). Zajęcia z emisji głosu dla wokalistów wcale nie są czymś dziwnym i nie powinny oburzać nikogo. Ja kiedyś nawet słyszałam wypowiedź Górniak, że ona też pobiera takie lekcje, pomimo, że od lat jest na scenie. Słyszałam też wypowiedź z kolei od kogoś innego, ale nie pamiętam od kogo, że głos ćwiczy się całe życie, nie ważne jak długo jest się na scenie i jak wielką ma się renomę.
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez cukierek » niedziela, 16 października 2011, 10:39

Hmm.. mysle ze moznaby Marlen z taktem naswietlic sprawe. Ona nie reaguje az tak alergicznie. Raz w pewnej waznej sprawie pisalam do niej, bo nie moglam sie skontaktowac z Michalem. Marlen pomogla, i dziekowala.
Jesli nie sa to blahostki i pierdu pierdu co jej fanki glowy zawracaja, a text do niej ma rece i nogi, to nie widze podstaw czemu mialaby odbrac to negatywnie.

Kwestia glosu jest wazna. Ja bym to poruszyla, dla swietego spokoju wlasnego sumienia, nawet jesli dowiemy sie w odpowiedzi, ze juz lekcje spiewu ma.
Zreszta nie sadze ze az w tak profesjonalnym zakresie mialby on. Ten chlopak ostatnio na nic czasu nie ma. Ale.. poprawa wokalna od X factora jest! Wiec pewnie cos powolutku dziala.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez Lori » sobota, 28 stycznia 2012, 11:18

Zapomniałam o tym napisać w wątku empikowym, ale i tak chyba lepiej tutaj.
Michał uczęszcza na regularne lekcje śpiewu u Tadeusza Konadora. Pozostaje również pod stałą opieką foniatry. Poza tym w najbliższym czasie wybiera się jeszcze do jakiegoś specjalisty we Wrocławiu, który "ustawia" głos.

Zatem w tym temacie można przestać snuć czarne wizje :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez carmela » sobota, 28 stycznia 2012, 13:02

Lori napisał(a):Zapomniałam o tym napisać w wątku empikowym, ale i tak chyba lepiej tutaj.
Michał uczęszcza na regularne lekcje śpiewu u Tadeusza Konadora. Pozostaje również pod stałą opieką foniatry. Poza tym w najbliższym czasie wybiera się jeszcze do jakiegoś specjalisty we Wrocławiu, który "ustawia" głos.

Zatem w tym temacie można przestać snuć czarne wizje :wink:

Uff świetne wieści :) u tego Konadora to w czasie X-a też brał lekcje :)
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez roxi » sobota, 28 stycznia 2012, 13:19

Lori, fantastyczna wiadomość! On i jego żona ( chyba bo dokładnie nie wiem) prowadzą bardzo dobrą szkołę w W-wie. Sa na prawdę profesjonalni. Uczą emisji od a do z. Traktują to jak sposób na zycie. Cieszę się:)

P.S.
Ruszyła strona www Michała. Widzieliście?
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez Lori » sobota, 28 stycznia 2012, 14:05

carmela napisał(a):u tego Konadora to w czasie X-a też brał lekcje :)

Chyba wcześniej. W XF mieli podobno jakiegoś partacza :roll:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez Ginger » sobota, 28 stycznia 2012, 14:09

Mówił, że wcześniej, przed XF wziął u niego kilka lekcji.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Pedagog ds ćwiczenia głosu

Postprzez taka ja » sobota, 28 stycznia 2012, 14:57

Lori napisał(a):Zapomniałam o tym napisać w wątku empikowym, ale i tak chyba lepiej tutaj.
Michał uczęszcza na regularne lekcje śpiewu u Tadeusza Konadora. Pozostaje również pod stałą opieką foniatry. Poza tym w najbliższym czasie wybiera się jeszcze do jakiegoś specjalisty we Wrocławiu, który "ustawia" głos.
Zatem w tym temacie można przestać snuć czarne wizje :wink:

O widzisz Lori, to są dla nas bardzo ważne wieści rozwiewające nasze obawy w tej kwestii...my tu piszemy a nie mając z Michałem bliższego kontaktu nie wiemy o tych sprawach bo nie ma o tym nigdzie informacji przecież. Dlatego, jeżeli dowiadujecie się, ktokolwiek z nas o tak istotnych kwestiach, piszcie proszę bo to jest bardzo ważne dla nas wszystkich.
Lori, bardzo dziękuję za te informacje i pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » sobota, 28 stycznia 2012, 14:57

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Głos i śpiew Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron