ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna...

Re: ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna.

Postprzez goska » niedziela, 3 lipca 2011, 08:57

apap napisał(a):Nie będe się powtarzać bo dokładnie czuję to samo co Wy, Michał wzbudza we mnie tak pozytywne emocje, że trudno mi to opisać.Wiem jedno, życzę Jemu, a zwłaszcza życzę sobie :wink: aby się nigdy nie zmienił.


zmieniac sie i tak bedzie, proces indywiduacji jest nieunikniony, niech tylko robi to po swojemu. na razie jest ok.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 08:57

 

Re: ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna.

Postprzez goska » niedziela, 3 lipca 2011, 09:00

apap napisał(a):Nie będe się powtarzać bo dokładnie czuję to samo co Wy, Michał wzbudza we mnie tak pozytywne emocje, że trudno mi to opisać.Wiem jedno, życzę Jemu, a zwłaszcza życzę sobie :wink: aby się nigdy nie zmienił.

no tak :) uczucia sa od przezywania tak naprawde. to jest sedno zycia. reszta to dodatek mniej wzbogacajacy :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna.

Postprzez matematyczka » niedziela, 3 lipca 2011, 10:17

Witam serdecznie










Witam serdecznie "Spaczą rodzinkę" - na najfajniejszym forum-"ludzi z klasą". :D Dziękuję za super artykuły dotyczące relacji pomiędzy matematyką a muzyką.
:P Co nieco na ten temat jest mi oczywiście wiadomo-ale wiedzy nigdy za dużo. :D Wiem za przykładem mojego Mistrza- Alberta Einsteina , że we wszechświecie wszystko jest energią o określonej wibracji. Wibracja widzialna jest barwą a słyszalna dźwiękiem. :D
Pozwolę sobie na odniesienie powyższej teorii do osoby Michała Szpaka. Wydawane przez niego dźwięki mają szeroki zakres wibracji- do bardzo wysokiej, a barwna osobowość posiada również wysokie wibracje- w odróżnieniu od szarzyzny dominującej w naszym niestety polskim społeczeństwie. :D














'
matematyczka
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 41
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 08:41

Re: ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna.

Postprzez goska » niedziela, 3 lipca 2011, 14:07

matematyczka napisał(a):Witam serdecznie










Witam serdecznie "Spaczą rodzinkę" - na najfajniejszym forum-"ludzi z klasą". :D Dziękuję za super artykuły dotyczące relacji pomiędzy matematyką a muzyką.
:P Co nieco na ten temat jest mi oczywiście wiadomo-ale wiedzy nigdy za dużo. :D Wiem za przykładem mojego Mistrza- Alberta Einsteina , że we wszechświecie wszystko jest energią o określonej wibracji. Wibracja widzialna jest barwą a słyszalna dźwiękiem. :D
Pozwolę sobie na odniesienie powyższej teorii do osoby Michała Szpaka. Wydawane przez niego dźwięki mają szeroki zakres wibracji- do bardzo wysokiej, a barwna osobowość posiada również wysokie wibracje- w odróżnieniu od szarzyzny dominującej w naszym niestety polskim społeczeństwie. :D


ano wlasnie. wszystko to niewyjeta calosc :) swiat powinien czekac na takie urozmajcenia, a nie marudzic, ze sie pojawily. tyle gadania i zloslwej krytyki, z powodu pojawienia sie kogos tak optymistycznego, to grzech.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: ten dzial to nie jest cos w czym czuje sie bardzo mocna.

Postprzez adh » niedziela, 1 stycznia 2017, 22:07

matematyczka napisał(a): Wiem za przykładem mojego Mistrza- Alberta Einsteina , że we wszechświecie wszystko jest energią o określonej wibracji. Wibracja widzialna jest barwą a słyszalna dźwiękiem. :D
Pozwolę sobie na odniesienie powyższej teorii do osoby Michała Szpaka. Wydawane przez niego dźwięki mają szeroki zakres wibracji- do bardzo wysokiej, a barwna osobowość posiada również wysokie wibracje- w odróżnieniu od szarzyzny dominującej w naszym niestety polskim społeczeństwie. :D
'


to stwierdzenie jest sprzed 5-ciu lat, dzisiaj nic się nie zmieniło, to właśnie jest broń Michała Szpaka, którą włada bardzo umiejętnie zjednując sobie ludzi i coraz większe rzesze fanów :)
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 1 stycznia 2017, 22:07

 

Poprzednia strona

Powrót do Głos i śpiew Michała

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron