Jaskolko, kocham Cie!

Re: Jaskolko, kocham Cie!

Postprzez taka ja » czwartek, 23 lutego 2012, 19:59

Aganderas napisał(a):Też sobie kocham jaskółkę, chociaż mi nie wolno z jakiegoś powodu, i chociaż ją mało znam............... :D

:lol: :lol: ...oj Aganderas :D tak Cię czasem szpieguję na tym forum i też Cię kocham, fajna dziewczyno.... :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » czwartek, 23 lutego 2012, 19:59

 

Re: Jaskolko, kocham Cie!

Postprzez Aganderas » czwartek, 23 lutego 2012, 22:14

Oj Taka Ja, ty tutaj robisz straszny spam, i wypowiadasz się zupełnie nie na temat :D

Gdy czasem mówię że kocham wszystkich ludzi, to jakoś nie przesadzam zbyt nadto.
Polubiłam tę stronkę, przyjemnie mi się tu pisze :D I bardzo chciałabym wszystkich was poznać osobiście :D
Usiąść sobie, lulkę wypalić :lol: wypić drineczka i obgadać Michała pociągnięcia (w karierze scenicznej) :D
Pozdrowionka :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Jaskolko, kocham Cie!

Postprzez taka ja » czwartek, 23 lutego 2012, 22:32

Aganderas napisał(a):Oj Taka Ja, ty tutaj robisz straszny spam, i wypowiadasz się zupełnie nie na temat :D
Gdy czasem mówię że kocham wszystkich ludzi, to jakoś nie przesadzam zbyt nadto.
Polubiłam tę stronkę, przyjemnie mi się tu pisze :D I bardzo chciałabym wszystkich was poznać osobiście :D
Usiąść sobie, lulkę wypalić :lol: wypić drineczka i obgadać Michała pociągnięcia (w karierze scenicznej) :D
Pozdrowionka :D

Myślę, że wszystko jest do zrealizowania, idzie wiosna , będą koncerty....wszystko przed nami :D
Buziaki :P :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » czwartek, 23 lutego 2012, 22:32

 

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron