Czy muzyka jest zaborcza?

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez goska » poniedziałek, 15 października 2012, 21:22

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a)::roll: aż tak :?: :roll: Chodziło mi o to czy pasjonat ma jakieś szanse w starciu z tym co go pasjonuje :?:

wlasnie pisze, ze marne, chyba, ze jest pasja sam dla siebie :lol:

Czyli może się odkleić od reszty świata zatracić kompletnie i... :?:

i calkiem dobrze sie z tym miec :D

a jak mieć to super :D gorzej gdyby się nie miał..bo też jest taka opcja :mrgreen:

tez jest. samozadowolenie czasem nie wychodzi :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 15 października 2012, 21:22

 

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez ellyn » poniedziałek, 15 października 2012, 21:31

Czy muzyka jest zaborcza? W pewnym sensie tak,bo nie wyobrazam sobie zycia bez muzyki. Muzyka jest obowiazkowa czescia mojego dnia. W zaleznosci od nastroju podnosi mnie na duchu i poprawia humor, uspokaja, nastraja albo energetyzuje. Bez muzyki byloby mi szaro i smutno. Muzyka porusza we mnie jakies wrazliwe wewnetrzne struny, jest dla mnie takim miodem dla duszy.Nie czuje, ze jestem jej niewolnikiem, w koncu to ja decyduje kiedy wylaczam radio czy odtwarzacz.Jestem wolna w tych wyborach i tak jest dobrze.
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 15 października 2012, 21:41

No nie wiem to oko jest pełne pasji :mrgreen: :D Czyli jesteś umiarkowanie uzależniona :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez ellyn » poniedziałek, 15 października 2012, 21:45

Te "oczy" sa przede wszystkim szczere, moze nieco naiwne. :D Oczy sa zwierciadlem duszy, czy cos. :D
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez starling » poniedziałek, 15 października 2012, 21:50

Co ja Ci mogę opowiedzieć? Wiele rzeczy i również ludzi musi w moim życiu ustąpić miejsca muzyce i koncertom. Ale to jest pasja, nie obsesja. Zapewne obsesje też bywają...
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 15 października 2012, 21:51

ellyn napisał(a):Te "oczy" sa przede wszystkim szczere, moze nieco naiwne. :D Oczy sa zwierciadlem duszy, czy cos. :D

Widzę że je znasz :D Czy te oczy mogą kłamać :?: Chyba nie :mrgreen: :D Starling Ty też z tych umiarkowanych nałogowców :?: :lol: :D Dzięki wielkie musze zmykać bo moje zwierciadełka za chwile ktoś zamknie :lol: Dobranoc :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez ellyn » poniedziałek, 15 października 2012, 21:59

Leon26 napisał(a):
ellyn napisał(a):Te "oczy" sa przede wszystkim szczere, moze nieco naiwne. :D Oczy sa zwierciadlem duszy, czy cos. :D

Widzę że je znasz :D Czy te oczy mogą kłamać :?: Chyba nie :mrgreen: :D Starling Ty też z tych umiarkowanych nałogowców :?: :lol: :D Dzięki wielkie musze zmykać bo moje zwierciadełka za chwile ktoś zamknie :lol: Dobranoc :D


Tak, moj awatar jest "muzyczny" i pasuje do mnie (oczy sa zwierciadlem duszy). To oczy mojej ulubionej Amy Lee z Evanescence. Przyznaje,ze jej glos i muzyka fascynuje mnie i pasjonuje.

P.S. Dobranoc Leon.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 15 października 2012, 22:10 przez ellyn, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: Czy muzyka jest zaborcza?

Postprzez starling » poniedziałek, 15 października 2012, 22:08

Leon26 napisał(a):
ellyn napisał(a):Te "oczy" sa przede wszystkim szczere, moze nieco naiwne. :D Oczy sa zwierciadlem duszy, czy cos. :D

Widzę że je znasz :D Czy te oczy mogą kłamać :?: Chyba nie :mrgreen: :D Starling Ty też z tych umiarkowanych nałogowców :?: :lol: :D Dzięki wielkie musze zmykać bo moje zwierciadełka za chwile ktoś zamknie :lol: Dobranoc :D

Nie, ostatni epitet, którego można by użyć w moim przypadku to 'umiarkowana' :lol: Ale jeszcze jakoś to konroluję :)
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » poniedziałek, 15 października 2012, 22:08

 

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron