Reakcja na wyrok w procesie Conrada Murraya.

Re: Reakcja na ogłoszenie wyroku w sprawie Conrada Murraya

Postprzez pinga » poniedziałek, 7 listopada 2011, 23:19

gingers napisał(a):
pinga napisał(a):
gingers napisał(a):A ja w sumie nie wiem co napisać, znowu zabolało wspomnienie, ale nie potrafię się cieszyć z wyroku, po prostu za długi okres minął. Smutek po stracie trochę wyciszył moją chęć ukarania winnego/winnych... :cry: Dlaczego to tak długo trwało.

Niestety, w moim przypadku czas wolno leczy rany. I nadal bardzo mocno mnie to boli :cry:

Mnie też boli, takich ran czas nie leczy. Pewnie jak zwykle źle wyraziłam moje myśli. Czas w moim przypadku osłabił chęć surowego ukarania winnych, rany zaleczone nie są :cry:

Ja też myślałam, że proces zakończy się szybciej. Rozumiem Cię gingers doskonale. Właśnie słucham sobie muzyki z mjtunes i jest mi bardzo smutno :( .
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia

Postprzez » poniedziałek, 7 listopada 2011, 23:19

Re: Reakcja na ogłoszenie wyroku w sprawie Conrada Murraya

Postprzez cukierek » poniedziałek, 7 listopada 2011, 23:27

pinga napisał(a):
gingers napisał(a):
pinga napisał(a):
gingers napisał(a):A ja w sumie nie wiem co napisać, znowu zabolało wspomnienie, ale nie potrafię się cieszyć z wyroku, po prostu za długi okres minął. Smutek po stracie trochę wyciszył moją chęć ukarania winnego/winnych... :cry: Dlaczego to tak długo trwało.

Niestety, w moim przypadku czas wolno leczy rany. I nadal bardzo mocno mnie to boli :cry:

Mnie też boli, takich ran czas nie leczy. Pewnie jak zwykle źle wyraziłam moje myśli. Czas w moim przypadku osłabił chęć surowego ukarania winnych, rany zaleczone nie są :cry:

Ja też myślałam, że proces zakończy się szybciej. Rozumiem Cię gingers doskonale. Właśnie słucham sobie muzyki z mjtunes i jest mi bardzo smutno :( .

<przytulam>
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez » poniedziałek, 7 listopada 2011, 23:27

Poprzednia strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.