Talent Show w TV oglądacie?

Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:15

W zasadzie nie wiem czy powinnam zakładać osobny wątek ale nie wiem gdzie moje przemyślenia dotyczące muzycznych Talent Show wkleić :?

Przyznam się, że ja oglądam. Tzn zazwyczaj nagrywamy i przy obiedzie, kolacji sobie oglądamy i typujemy zwycięzce.
Są to:
"Mam talent” z wybitnie wkurzającym Kozyrą :roll:
Nudy, nudy i jeszcze raz nudy.

"Must be the music" może być
W tej edycji ciekawy był zespół, aż dziw, że mnie zaciekawił bo to zupełnie nie moje klimaty, nie wiem czy wygrał bo jeszcze nie oglądałam.

"Voice of Poland" najbardziej mi się podoba, może dlatego, że nowy.
Ciekawe były castingi, gdzie jurorzy byli odwróceni tyłem do wykonawców.

A dlaczego o tym piszę? A no dlatego, że słuchając wykonawców punktem odniesienia jest dla mnie Szpak :lol:
Nawet jak mój mąż się mnie pyta jak mi się podobało to pytanie zaczyna w stylu: no wiem to nie jest Szpak ale... :lol:

A ja zamiast skupić się na wykonawcach to sobie wyobrażam, jak jurorzy np w MBTM zareagowali by na Michała. Albo kto odwróciłby się w "Voice of Poland" po usłyszeniu Michała i jeżeli wszyscy by się odwrócili to kogo wybrał by Michał.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:15

 

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Litek_ » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:27

Kiedyś często oglądałam... teraz prawie wcale, jedynie do Mam Talent jestem przymuszana, bo w pokoju mam telewizor, a rodzina chce oglądać.. :twisted: :twisted: i gdzie ja biedna mam się podziać jak komp też zajęty? :lol: Ale jakoś te tortury cotygodniowe przeżywam...ale Kozyra to się tam zupełnie nie nadaje, czasem jak słysze jego wypowiedzi to aż łapię się za głowę, żeby takie głupoty pierdzielić to jest nie do pomyslenia... :roll:
Co do pozostałych to widziałam jeden odcinek MBTB i tak mnie zaciekawiło, ze nastepnego już nie obejrzałam.. po prostu nie moje klimaty... :wink:
Voice widziałam kawałeczek (chyba akurat była przerwa w programie xD) i też mnie nie przekonało...
W ogole X-factor też bym nie oglądała, gdyby nie zajawka z Michałem w tv... :)
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Majj » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:28

Tez zawsze, jeśli oglądam któryś z programów, wyobrażam sobie Miśka, jakby na niego zareagowali. A jak ktoś śpiewa te piosenki, które Michał to zawsze - nieee, no słabo, Misz o niebo lepiej to wykonał :D
Co jak co, Szpaku postawił wysoką poprzeczkę dla reszty poz względem wizerunku, osobowości i głosu. Jak dla mnie nie ma takiej drugiej osoby i nie sądzę, żeby się szybko pojawiła :)
Zepsuj mnie, prowokuj mnie, zaczynam grę
Opętaj mnie, zniewalaj mnie, ja tego chce...

Avatar użytkownika
Majj
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1392
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:50

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Aludka » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:32

ja czasem oglądam tego typu programy (wyrywkowe odcinki) przy okazji np kolacji lub robienia czegoś na studia; no i dzięki temu mogłam zobaczyć naszego Miśka :D (od razu oderwałam się od tłumaczenia słówek :lol: )
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Ginger » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:34

Ja w ogóle nic nie oglądam.
A od jakiegoś czasu w ogóle nic nie oglądam, o ile nie ma tam Szpaka - co ten Szpak robi z ludźmi... :roll: 8-)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » poniedziałek, 7 listopada 2011, 21:39

Majj napisał(a):Tez zawsze, jeśli oglądam któryś z programów, wyobrażam sobie Miśka, jakby na niego zareagowali. A jak ktoś śpiewa te piosenki, które Michał to zawsze - nieee, no słabo, Misz o niebo lepiej to wykonał :D
Co jak co, Szpaku postawił wysoką poprzeczkę dla reszty poz względem wizerunku, osobowości i głosu. Jak dla mnie nie ma takiej drugiej osoby i nie sądzę, żeby się szybko pojawiła :)


No właśnie też mi się wydaje, że drugiego takiego Szpaczka nie będzie wcale :twisted:
Nie widzę w ogóle konkurencji, pamiętam jak po X-Faktorze niektórzy mówili, że pojawi się nowy program, nowy uczestnik i o nim będzie głośno, nie będzie :twisted: Nawet jak jakaś stacja będzie próbowała go promować.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 7 listopada 2011, 22:19

Ginger napisał(a):Ja w ogóle nic nie oglądam.
A od jakiegoś czasu w ogóle nic nie oglądam, o ile nie ma tam Szpaka - co ten Szpak robi z ludźmi... :roll: 8-)

Mam tak samo jak Ty :mrgreen:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Sun » poniedziałek, 7 listopada 2011, 22:19

gingers napisał(a):"Voice of Poland" najbardziej mi się podoba, może dlatego, że nowy.
Ciekawe były castingi, gdzie jurorzy byli odwróceni tyłem do wykonawców.

Ja już kiedyś wspominałam, że podglądam czasem ten program- byłam na samym początku ciekawa formuły i jurorów, ale miałko to wypada. Plus uczestnicy są kompletnie nieporywający (niby z założenia wszyscy potrafią śpiewać i jest tam mało 'kosmitów', ale wielu z nich to takie maszynki do wydawania idealnych dźwięków- mnie to nie zasadniczo rusza, raczej usypia). Ostatecznie zraził mnie etap, w którym częściowo przesianych już uczestników połączyli w pary- duet miał wystąpić w piosence na zasadzie pojedynku, nawet scena była w formie ringu boxerskiego. Dla mnie jest to absolutnie nie do przyjęcia. Każde talent show to w pewnym sensie gwałt na samej istocie muzyki, a już tak daleko posunięta dosłowność przyprawia mnie o mdłości.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » poniedziałek, 7 listopada 2011, 22:28

Sun napisał(a):
gingers napisał(a):"Voice of Poland" najbardziej mi się podoba, może dlatego, że nowy.
Ciekawe były castingi, gdzie jurorzy byli odwróceni tyłem do wykonawców.

Ja już kiedyś wspominałam, że podglądam czasem ten program- byłam na samym początku ciekawa formuły i jurorów, ale miałko to wypada. Plus uczestnicy są kompletnie nieporywający (niby z założenia wszyscy potrafią śpiewać i jest tam mało 'kosmitów', ale wielu z nich to takie maszynki do wydawania idealnych dźwięków- mnie to nie zasadniczo rusza, raczej usypia). Ostatecznie zraził mnie etap, w którym częściowo przesianych już uczestników połączyli w pary- duet miał wystąpić w piosence na zasadzie pojedynku, nawet scena była w formie ringu boxerskiego. Dla mnie jest to absolutnie nie do przyjęcia. Każde talent show to w pewnym sensie gwałt na samej istocie muzyki, a już tak daleko posunięta dosłowność przyprawia mnie o mdłości.


To prawda ten etap był żenujący, tym bardziej, że walczyli uczestnicy z tej samej drużyny.
My tak patrzymy na to przy okazji posiłków, a ja trochę z ciekawości jaka to "konkurencja" Miśkowi rośnie. No i tak jak pisałam lubię sobie wyobrażać co inni jurorzy powiedzieliby na temat Miśka. Takie zboczenie :mrgreen:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez kam » środa, 9 listopada 2011, 08:27

Sun napisał(a):
gingers napisał(a):"Voice of Poland" najbardziej mi się podoba, może dlatego, że nowy.
Ciekawe były castingi, gdzie jurorzy byli odwróceni tyłem do wykonawców.

Ja już kiedyś wspominałam, że podglądam czasem ten program- byłam na samym początku ciekawa formuły i jurorów, ale miałko to wypada. Plus uczestnicy są kompletnie nieporywający (niby z założenia wszyscy potrafią śpiewać i jest tam mało 'kosmitów', ale wielu z nich to takie maszynki do wydawania idealnych dźwięków- mnie to nie zasadniczo rusza, raczej usypia). Ostatecznie zraził mnie etap, w którym częściowo przesianych już uczestników połączyli w pary- duet miał wystąpić w piosence na zasadzie pojedynku, nawet scena była w formie ringu boxerskiego. Dla mnie jest to absolutnie nie do przyjęcia. Każde talent show to w pewnym sensie gwałt na samej istocie muzyki, a już tak daleko posunięta dosłowność przyprawia mnie o mdłości.

Ja nie dotrwalam do tego etapu, znudzil mnie wczesniej. Po kilku odcinkach nie zobaczylam tam nikogo kto zapadlby mi w pamiec w jakikilwiek sposob. A jury bylo tak zachwycone prawie wszystkimi, ze az mdlilo.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Postprzez » środa, 9 listopada 2011, 08:27

 

Następna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron