Talent Show w TV oglądacie?

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » środa, 9 listopada 2011, 08:31

kam napisał(a):
Sun napisał(a):
gingers napisał(a):"Voice of Poland" najbardziej mi się podoba, może dlatego, że nowy.
Ciekawe były castingi, gdzie jurorzy byli odwróceni tyłem do wykonawców.

Ja już kiedyś wspominałam, że podglądam czasem ten program- byłam na samym początku ciekawa formuły i jurorów, ale miałko to wypada. Plus uczestnicy są kompletnie nieporywający (niby z założenia wszyscy potrafią śpiewać i jest tam mało 'kosmitów', ale wielu z nich to takie maszynki do wydawania idealnych dźwięków- mnie to nie zasadniczo rusza, raczej usypia). Ostatecznie zraził mnie etap, w którym częściowo przesianych już uczestników połączyli w pary- duet miał wystąpić w piosence na zasadzie pojedynku, nawet scena była w formie ringu boxerskiego. Dla mnie jest to absolutnie nie do przyjęcia. Każde talent show to w pewnym sensie gwałt na samej istocie muzyki, a już tak daleko posunięta dosłowność przyprawia mnie o mdłości.

Ja nie dotrwalam do tego etapu, znudzil mnie wczesniej. Po kilku odcinkach nie zobaczylam tam nikogo kto zapadlby mi w pamiec w jakikilwiek sposob. A jury bylo tak zachwycone prawie wszystkimi, ze az mdlilo.


Fakt w tym akurat programie jurorzy strasznie milusi są.
Nergal róże rozdaje i kieruje się sercem :lol:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 listopada 2011, 08:31

 

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » poniedziałek, 14 listopada 2011, 07:06

Witam serdecznie.
Napiszę tu, bo nie wiem gdzie to napisać :oops:
W programie The Voice of Poland poleciały biustonosze i powiem szczerze, że wyglądało to niefajnie :?
Sami wykonawcy było widać są zażenowani, każdy jakby się brzydził podnieść, no jakieś takie niemiłe wrażenie :?
Nie chciałabym aby Michał kiedyś był tak zażenowany, zawstydzony czy nie wiem jak to nazwać. Być może na koncertach jest inaczej ale jakoś tak dziwnie nawet ja się czułam.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 14 listopada 2011, 07:33

gingers napisał(a):Witam serdecznie.
Napiszę tu, bo nie wiem gdzie to napisać :oops:
W programie The Voice of Poland poleciały biustonosze i powiem szczerze, że wyglądało to niefajnie :?
Sami wykonawcy było widać są zażenowani, każdy jakby się brzydził podnieść, no jakieś takie niemiłe wrażenie :?
Nie chciałabym aby Michał kiedyś był tak zażenowany, zawstydzony czy nie wiem jak to nazwać. Być może na koncertach jest inaczej ale jakoś tak dziwnie nawet ja się czułam.

Bo nie na każdym koncercie to się sprawdza :wink: :lol: Są wykonawcy, na których koncertach jak najbardziej wyobrażam sobie te lecące majtki i staniki (Aga też na pewno sobie wyobraża :mrgreen: ), a są tacy, których nigdy w życiu nie chciałabym stawiać w takiej sytuacji, bo mi do tego zupełnie nie pasują. Misiek mi nie pasuje, ale to jest tylko moje zdanie, nie upieram się jakby co :wink: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Leon26 » wtorek, 15 listopada 2011, 19:59

Ja kurde oglądam ale tylko w pracy bo w domu za tv hoduje pająki :lol: Chyba wiem Gingers jaki zespół masz na myśli :) o to chodzi :?: http://www.youtube.com/watch?v=oskGD_Nu6g0
Ostatnio edytowano wtorek, 15 listopada 2011, 20:35 przez Leon26, łącznie edytowano 1 raz
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez taka ja » wtorek, 15 listopada 2011, 20:14

Cien_1186 napisał(a):
gingers napisał(a):Witam serdecznie.
Napiszę tu, bo nie wiem gdzie to napisać :oops:
W programie The Voice of Poland poleciały biustonosze i powiem szczerze, że wyglądało to niefajnie :?
Sami wykonawcy było widać są zażenowani, każdy jakby się brzydził podnieść, no jakieś takie niemiłe wrażenie :?
Nie chciałabym aby Michał kiedyś był tak zażenowany, zawstydzony czy nie wiem jak to nazwać. Być może na koncertach jest inaczej ale jakoś tak dziwnie nawet ja się czułam.

Bo nie na każdym koncercie to się sprawdza :wink: :lol: Są wykonawcy, na których koncertach jak najbardziej wyobrażam sobie te lecące majtki i staniki (Aga też na pewno sobie wyobraża :mrgreen: ), a są tacy, których nigdy w życiu nie chciałabym stawiać w takiej sytuacji, bo mi do tego zupełnie nie pasują. Misiek mi nie pasuje, ale to jest tylko moje zdanie, nie upieram się jakby co :wink: :lol:

I tu się z Wami zgadzam, nie pasuje mi to do Michała absolutnie puki co 8-)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Leon26 » wtorek, 15 listopada 2011, 20:24

taka ja napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
gingers napisał(a):Witam serdecznie.
Napiszę tu, bo nie wiem gdzie to napisać :oops:
W programie The Voice of Poland poleciały biustonosze i powiem szczerze, że wyglądało to niefajnie :?
Sami wykonawcy było widać są zażenowani, każdy jakby się brzydził podnieść, no jakieś takie niemiłe wrażenie :?
Nie chciałabym aby Michał kiedyś był tak zażenowany, zawstydzony czy nie wiem jak to nazwać. Być może na koncertach jest inaczej ale jakoś tak dziwnie nawet ja się czułam.

Bo nie na każdym koncercie to się sprawdza :wink: :lol: Są wykonawcy, na których koncertach jak najbardziej wyobrażam sobie te lecące majtki i staniki (Aga też na pewno sobie wyobraża :mrgreen: ), a są tacy, których nigdy w życiu nie chciałabym stawiać w takiej sytuacji, bo mi do tego zupełnie nie pasują. Misiek mi nie pasuje, ale to jest tylko moje zdanie, nie upieram się jakby co :wink: :lol:

I tu się z Wami zgadzam, nie pasuje mi to do Michała absolutnie puki co 8-)

a ja bym te wszystkie majty i biustonosze pozbierał i puścił całe towarzystwo do domu bez bielizny :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez gingers » wtorek, 15 listopada 2011, 21:24

Leon26 napisał(a):Ja kurde oglądam ale tylko w pracy bo w domu za tv hoduje pająki :lol: Chyba wiem Gingers jaki zespół masz na myśli :) o to chodzi :?: http://www.youtube.com/watch?v=oskGD_Nu6g0


Kurcze nie pamiętam abym pisała o tym zespole ale widać czytasz w moich myślach. Mimo, iż nie znoszę tego typu muzyki to na tych chłopaczków patrzyłam i słuchałam ich jak zahipnotyzowana, sama się sobie dziwiąc 8-) Poszłabym na ich koncert :oops: Super ze sobą współgrali-instrumentalnie i wokalnie, no i taki ładny blondyneczek z żyletkami w gardle :lol: Podobno śpiewają o miłości :mrgreen: Ale przy nich mój mąż już nie był tak samo entuzjastyczny jak ja.

Dobra idę spać, miłych snów również w tym wątku.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez starling » niedziela, 20 listopada 2011, 01:34

Oglądałam brytyjski X Factor, tę edycję, którą wygrała A. Burke, ale miałam inną faworytkę:
http://www.youtube.com/watch?v=AaWksR33 ... re=related
Lubię takie programy, ale tylko muzyczne.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez Aludka » niedziela, 20 listopada 2011, 11:05

starling napisał(a):Oglądałam brytyjski X Factor, tę edycję, którą wygrała A. Burke, ale miałam inną faworytkę:
http://www.youtube.com/watch?v=AaWksR33 ... re=related
Lubię takie programy, ale tylko muzyczne.

ja też muzyczne, dlatego ucieszyłam się na x factor, bo od czasów idola nic ciekawego nie było
edit: ale ta dziewczyna ma oryginalną barwę głosu
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Talent Show w TV oglądacie?

Postprzez starling » niedziela, 20 listopada 2011, 13:34

Aludka napisał(a):
starling napisał(a):Oglądałam brytyjski X Factor, tę edycję, którą wygrała A. Burke, ale miałam inną faworytkę:
http://www.youtube.com/watch?v=AaWksR33 ... re=related
Lubię takie programy, ale tylko muzyczne.

ja też muzyczne, dlatego ucieszyłam się na x factor, bo od czasów idola nic ciekawego nie było
edit: ale ta dziewczyna ma oryginalną barwę głosu

Ona w ogóle była bardzo młoda i bardzo oryginalna, miała swój styl i była w tym tak konsekwentna jak Michał. Nagrała album i z tego, co słyszałam jest całkiem niezły :)
PS Oczywiście budziła kontrowersje i podzieliła Brytyjczyków na 2 grupy, bo jedni słyszeli jej talent do interpretacji i unikatowy głos, drudzy mówili, że nie umie śpiewać i 'dziwnie rusza rękami' :wink:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » niedziela, 20 listopada 2011, 13:34

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron