Jak się bawicie?

Re: Jak się bawicie?

Postprzez Ginger » piątek, 16 września 2011, 10:03

Cien_1186 napisał(a):Ja wrócę jeszcze jak bumerang do tematu :wink:
Bawię się średnio dziś, może wieczorkiem jakoś się rozkręcę :)
Przyznaję, że najbardziej ze wszystkiego jeśli chodzi o nasze forum, ucieszyłoby mnie otwarcie wszystkich wątków :)
Wpadłoby trochę świeżego powietrza, a jednocześnie wróciłaby kultura :wink: Za tą ostatnią bardzo tęsknię jakoś :wink:


O, i ja jestem za tym pomysłem całym sercem :D
A bawię się aktualnie średnio, po tym wszystkim, co tu przeczytałam, ale tak jak u Cienia, wieczorem powinno być lepiej :wink:
Ale jestem szczęśliwa, bo okazuje się, że jak bardzo się postaram i zagnę czasoprzestrzeń, to być może uda mi się obejrzeć w niedzielę TzG :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » piątek, 16 września 2011, 10:03

 

Re: Jak się bawicie?

Postprzez Cien_1186 » piątek, 16 września 2011, 10:06

Ginger napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Ja wrócę jeszcze jak bumerang do tematu :wink:
Bawię się średnio dziś, może wieczorkiem jakoś się rozkręcę :)
Przyznaję, że najbardziej ze wszystkiego jeśli chodzi o nasze forum, ucieszyłoby mnie otwarcie wszystkich wątków :)
Wpadłoby trochę świeżego powietrza, a jednocześnie wróciłaby kultura :wink: Za tą ostatnią bardzo tęsknię jakoś :wink:


O, i ja jestem za tym pomysłem całym sercem :D
A bawię się aktualnie średnio, po tym wszystkim, co tu przeczytałam, ale tak jak u Cienia, wieczorem powinno być lepiej :wink:
Ale jestem szczęśliwa, bo okazuje się, że jak bardzo się postaram i zagnę czasoprzestrzeń, to być może uda mi się obejrzeć w niedzielę TzG :D

Ooo, i tego Ci życzę :D :!: Bo nic nam tak dobrze nie robi, jak mała lub lepiej duża dawka naszego Szpaczka 8-) :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Jak się bawicie?

Postprzez Anula1986 » sobota, 15 października 2011, 17:58

Ja się zawsze staram bawić SZPACZYŚCIE- to tak zamiast brzydkiego niecenzuralnego słowa :). O wiele fajniej brzmi. :)
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Postprzez » sobota, 15 października 2011, 17:58

 

Poprzednia strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron