Sportowe pasje Szpakofanów:)

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez goska » niedziela, 28 sierpnia 2011, 14:36

starling napisał(a):
goska napisał(a):
starling napisał(a):
aga napisał(a):
goska napisał(a):
Ginger napisał(a):
Lena napisał(a):Podoba mi sie nieslychanie :D przyznam sie, ze to nie byla milosc od pierwszego wejrzenia, za to teraz uwazam Lodz za najbardziej klimatyczne miasto w Polsce :D Szczesciara z Ciebie, ze jestes łodzinką! :)


Niestety niewiele osób docenia Łódź, bo to miasto trzeba poznać - nie jest ładne na pierwszy rzut oka, jak Kraków na przykład :wink: Ale ma w sobie "to coś" :D


no, no. co mi tu mruga?:):)


O, dyskusja o Krakowie i Łodzi-to ja chyba jestem ekspertem :D W Krakowie się urodziłam i mieszkałam 27 lat :D Potem kilka lat w mieście ciut większym od Jasła :wink: a teraz od 4 lat ponad w Łodzi :D
Zawsze twierdziłam, że nigdy nie wyprowadzę się z Krakowa i byłam zasiedziałą patriotką lokalną, ale teraz już wiem, że na prawdę nigdy nie można mówić "nigdy", bo życie szykuje nam różne niespodzianki, a jedno wydarzenie może zmienić całe życie nagle.
W Krakowie bywam rzadko, a jak już jestem to mimo, że znam miasto na pamięć czuję się już obco, w Łodzi, którą uwielbiam za poznanych tam ludzi, klimat i industrial-jeszcze nie u siebie, ale całkiem dobrze :D Przykro czytać czasem, co ludzie piszą w necie o Łodzi, ale oni po prostu sami nie poznali miasta. Ja się cieszę, że tu mieszkam :D Wreszcie wszędzie mam w miarę blisko. Ale taki "ludzik bezdomny" ze mnie trochę :wink:

Ja też czuję się trochę bezdomna. Moje rzeczy leżą na drugim krańcu Europy (powiedzmy :wink: ), brakuje mi moich DVD :roll: Właśnie policzyłam, że w ciągu 10 lat przeprowadzałam się 7 razy :shock:

szczupla nomadka. jak dla mnie bomba!!

Są plusy i minusy bycia 'szczupłą nomadką' :D Teraz chętnie pomieszkałabym kilka lat w Polsce i zajęła się karierą Miśka :D

to dzialaj, zloz oferte, jak masz doswiadczenie. nigdy nic nie wiadomo.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » niedziela, 28 sierpnia 2011, 14:36

 

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez goska » niedziela, 28 sierpnia 2011, 14:41

Lena napisał(a):
aga napisał(a):
Lena napisał(a):No wlasnie, ci ludzie! Łodzianie sa wyjatkowo wyszpaczeni, sama nie wiem, co o tym decyduje, ale chyba w zadnym miescie nie spotkalam tylu osob odpowiadajacych mi w stu procentach :shock: Moim zdaniem cos Ich wyroznia, maja jakies charakterystyczne dla siebie podejscie do zycia, swiata...? no nie bylabym chyba w stanie dononac analizy psychologicznej Łodzian, ale jakby ktos madry stworzyl, chetnie przeczytam :wink: Zaskakuje mnie jeszcze, ze nawet tym Łodzianom, ktorych nie znosze, nie moge odmowic ciekawej osobowosci, rzadko sa glupi i wnerwiajacy w ten najbardziej banalny sposob :D


Możliwe, że to kwestia otwartości miasta, które od początków było wielokulturowe. Kraków jest np. bardzo hermetyczny.
Offtop mamy :lol:

Na pewno cos w tym jest! :) ta otwartosc przeniosla sie w przypadku Łodzian na wszystkie sfery zycia, wedlug moich obserwacji :D a ze ogromnie cenie taka postawe, podejrzewam, ze tym mnie "zdobyli" :wink: Chociaz zapewne nie tylko, zauwazylam u Nich tez fajne podejscie do sztuki. chociaz i tu otwartosc umyslu ma spore znaczenie :D wszystko sie jednak do niej sprowadza! :D


Lodz ma niesamowity poczatek swojej historii. mysle, ze moze tez byc otwarta mentalnie przez swoja stosunkowa mlodosc (jako miasto) i brak obciazenia historia. jest tez takze pewnie przez Folmowke i stosunkowo bogate srodowisko artystyczne i modowe. reszta jest pewnie taka jak wszedzie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez starling » niedziela, 28 sierpnia 2011, 14:46

goska napisał(a):to dzialaj, zloz oferte, jak masz doswiadczenie. nigdy nic nie wiadomo.

No właśnie nie mam :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez goska » niedziela, 28 sierpnia 2011, 15:00

starling napisał(a):
goska napisał(a):to dzialaj, zloz oferte, jak masz doswiadczenie. nigdy nic nie wiadomo.

No właśnie nie mam :D

to zmysl :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez nibinist » niedziela, 28 sierpnia 2011, 15:15

Troce nie wiem o co chodzi xDD Ale napisze jakie ja lobię sporty najbardziej to chyba siatę a po za tym rolki i jazda na rowerku :P
Avatar użytkownika
nibinist
początkujący
początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek, 23 sierpnia 2011, 08:38
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Aludka » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 17:40

Skoro to wątek sportowy, warto wspomnieć, że dzisiaj nasz reprezentant został mistrzem świata :D ( a ja miałam to szczęście, że akurat 17 sierpnia oglądałam go na zawodach :D i mam nadzieję, że inna osoba, która też tam była też zdobędzie złoto)
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 17:59

Aludka napisał(a):Skoro to wątek sportowy, warto wspomnieć, że dzisiaj nasz reprezentant został mistrzem świata :D ( a ja miałam to szczęście, że akurat 17 sierpnia oglądałam go na zawodach :D i mam nadzieję, że inna osoba, która też tam była też zdobędzie złoto)

No właśnie, Paweł Wojciechowski został mistrzem świata w skoku o tyczce :D :!:
Ależ on się pięknie cieszył :D :!:
http://sport.interia.pl/lekkoatletyka/n ... 687338,345
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Aludka » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 18:12

i warto dodać, że jest to pierwszy medal w historii w tej konkurencji i od razu złoty :D
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 18:18

Aludka napisał(a):i warto dodać, że jest to pierwszy medal w historii w tej konkurencji i od razu złoty :D

No tak, a na dokładkę zdobył ten medal aktualny mistrz Polski w tej dyscyplinie :D
Brawa dla pana Pawła :D :!:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Aludka » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 18:25

Cien_1186 napisał(a):No tak, a na dokładkę zdobył ten medal aktualny mistrz Polski w tej dyscyplinie :D
Brawa dla pana Pawła :D :!:

i rekordzista :wink:
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Postprzez » poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 18:25

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron