Sportowe pasje Szpakofanów:)

Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:01

Mamy już wątki o literackich i filmowych fascynacjach, o talentach, a nawet o naszych numerologiczno-zodiakalnych sprawkach :wink:
Nie wiem czy ktoś już wcześniej nie wpadł na pomysł założenia wątku sportowego, ale jeśli nie, to voila :!: :D
Pozwolę sobie napisać dwa słowa o moich ulubionych sposobach na aktywne spędzanie czasu. Nie ma tego wiele, ale za to są to wielkie miłości. Najulubieńszym z ulubionych jest jazda na rowerku, kocham ten wiatr we włosach, to że nic nie muszę i mogę jechać gdzie mi się zechce 8-) Obrazek Zaraz po rowerkowaniu plasują się pływanie Obrazek i ćwiczenia które nazywam dywanowcami Obrazek przeplatane z tańcem niezwykle ekspresyjnym Obrazek kombinacja ta dodaje mi energii i zalewa mnie endorfinami :mrgreen:
Jeśli chodzi o oglądactwo sportowe, to nie mam wielkich miłości, lubię luknąć na skoki narciarskie, trochę piłki nożnej w dobrym wydaniu (o co trudno niestety jeśli idzie o nasze drużyny), za to nasze Ręczniki są ok 8-)
To chyba na tyle, jeśli chodzi o mnie :wink:

Ostatnio pokochałam na nowo łyżwy 8-)
Ostatnio edytowano czwartek, 1 marca 2012, 07:29 przez Cien_1186, łącznie edytowano 2 razy
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:01

 

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Angelika » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:23

Moją wielką miłością jest jazda konna.Kocham konie i uważam,że nie ma przyjemniejszego sportu niż jazda konna...Mogłabym jeździc całymi dniami :D
Avatar użytkownika
Angelika
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 07:03
Lokalizacja: Jasło
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:26

Angelika napisał(a):Moją wielką miłością jest jazda konna.Kocham konie i uważam,że nie ma przyjemniejszego sportu niż jazda konna...Mogłabym jeździc całymi dniami :D

Witaj Angelika :) Świetna ta Twoja pasja, mam koleżankę która ma swoją klaczkę i też nie widzi świata po za nią i wspólnymi wycieczkami po polach i lasach :) pozdrawiam :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Angelika » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 16:48

Cien_1186 napisał(a):Witaj Angelika :) Świetna ta Twoja pasja, mam koleżankę która ma swoją klaczkę i też nie widzi świata po za nią i wspólnymi wycieczkami po polach i lasach :) pozdrawiam :D

Witaj :) Ja niestety nie mam warunków na posiadanie swojego konia.. :( Jeżdżę w stadninie ale też jest super ;)
Avatar użytkownika
Angelika
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 07:03
Lokalizacja: Jasło
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Ginger » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:07

Cóż, ja nie jestem jakąś wielką miłośniczką sportów. Takim, który sprawia mi prawdziwą przyjemność jest jazda na nartach, którą uprawiam od wczesnego dzieciństwa. Zawsze żałowałam, że nie można tego robić przez cały rok, a tylko zimą :D Uwielbiam to, szczególnie, że jestem raczej zwolenniczką chłodniejszej pogody, niż upałów. Latem kiedy chcę nieco aktywniej spędzić czas to od razu jestem wykończona gorącem i mam dosyć. Tak więc zima jest dla mnie do tego idealna, jak jadę na narty to mogę jeździć od rana do późnego wieczora non stop :wink:
Poza tym kiedyś miałam nieco wspólnego z tańcem, jednak dawno to porzuciłam, zostało mi jednak zamiłowanie do ćwiczeń rozciągających, a to za sprawą raczej wrodzonej giętkości (swego czasu nazywali mnie kobietą-gumą :D ). Krótko po tym zaczęłam uprawiać jogę (o ile można ją nazwać sportem, raczej nie, ale jakby nie patrzeć są to ćwiczenia fizyczne), której jestem wierna do dziś i to jedyna aktywność fizyczna, którą uprawiam regularnie (codziennie). Pływać lubię, ale nie znoszę basenów, więc pływam tylko w morzu czy w jeziorze jak jest okazja.
Odkąd pamiętam nie znosiłam gier zespołowych i biegania. Za to chętnie chodzę po górach, swego czasu też bawiłam się trochę w wspinaczkę, niestety tylko na ściance wspinaczkowej, ale ostatnio już w ogóle mi się nie chce :D
Ogólnie lubię sport, ale jestem strasznym leniem :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Karolina_ » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:26

Ze sportem to u mnie ciężko... :) :oops:
Jedyne co lubię to chyba aerobik 8-)
Ale za to kocham oglądać 8-) W tej dziedzinie przodują u mnie skoki narciarskie (oglądam praktycznie od dzieciństwa, odkąd nastała Małyszomania;)), siatkówka i formuła 1 :) Wiem, że mało kobiece sporty, wiele osób się dziwi, ale jakoś lubię :)
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:41

Angelika napisał(a):Witaj :) Ja niestety nie mam warunków na posiadanie swojego konia.. :( Jeżdżę w stadninie ale też jest super ;)

Wiesz, ta moja koleżanka ma tę swoją klaczkę na własność, ale też ją musi trzymać w stadninie, bo też nie ma warunków. Jeździ codziennie, czyści ją, karmi, pojeździ.
Ginger napisał(a):Cóż, ja nie jestem jakąś wielką miłośniczką sportów. Takim, który sprawia mi prawdziwą przyjemność jest jazda na nartach, którą uprawiam od wczesnego dzieciństwa. Zawsze żałowałam, że nie można tego robić przez cały rok, a tylko zimą :D

A wiesz, że w Wawce na Szczęśliwicach można jeździć nawet w upały :?: :)
zapraszamy do Wawy :D
http://www.mmwarszawa.pl/270620/2009/11 ... ory=photos

Karolina_ napisał(a):
Ale za to kocham oglądać 8-) W tej dziedzinie przodują u mnie skoki narciarskie (oglądam praktycznie od dzieciństwa, odkąd nastała Małyszomania;)), siatkówka i formuła 1 :) Wiem, że mało kobiece sporty, wiele osób się dziwi, ale jakoś lubię :)

Ja też lubię skoki, u mnie też to się zaczęło od tego, jak Adaś zaczął odnosić te nieprawdopodobne sukcesy :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez adh » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:43

Karolina_ napisał(a):Ze sportem to u mnie ciężko... :) :oops:
Jedyne co lubię to chyba aerobik 8-)
Ale za to kocham oglądać 8-) W tej dziedzinie przodują u mnie skoki narciarskie (oglądam praktycznie od dzieciństwa, odkąd nastała Małyszomania;)), siatkówka i formuła 1 :) Wiem, że mało kobiece sporty, wiele osób się dziwi, ale jakoś lubię :)

Dlaczego mało kobiece? :wink: Ja od zawsze uwielbiałam piłkę nożną, o piłkarzach, ligach, rozgrywkach wiedziałam prawie wszysto. Miałam intuicję co do wyników i niejednokrotnie wygrywałam zakłady z kolegami. Ale przez Miszela, wszystko poszło na bok i teraz od kilku miesięcy nic już nie wiem. Ale Miszel zaśpiewa na rozpoczęcie ME w Warszawie w czerwcu następnego roku :D :wink:
Poza tym to oczywiście siatka, piłka ręczna i tenis.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Ginger » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 17:46

Cien_1186 napisał(a):A wiesz, że w Wawce na Szczęśliwicach można jeździć nawet w upały :?: :)
zapraszamy do Wawy :D
http://www.mmwarszawa.pl/270620/2009/11 ... ory=photos


O kurcze, fajne :D Jednak wydaje mi się, że bez zimy nie ma tego klimatu... Chociaż już zdarzyło mi się jeździć w krótkim rękawku, to dopiero było coś :D Na pewno kiedyś wypróbuję :wink:

Ja z kolei nie lubię oglądać sportu, zawsze dziwiło mnie zainteresowanie skokami narciarskimi, dla mnie to zawsze była nuda, a mecze to już w ogóle tragedia :D Chociaż swego czasu chodziłam na mecze siatki, ale to raczej z powodu lokalnego patriotyzmu :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Sportowe pasje Szpakofanów:)

Postprzez Karolina_ » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 18:06

adh napisał(a):
Karolina_ napisał(a):Ze sportem to u mnie ciężko... :) :oops:
Jedyne co lubię to chyba aerobik 8-)
Ale za to kocham oglądać 8-) W tej dziedzinie przodują u mnie skoki narciarskie (oglądam praktycznie od dzieciństwa, odkąd nastała Małyszomania;)), siatkówka i formuła 1 :) Wiem, że mało kobiece sporty, wiele osób się dziwi, ale jakoś lubię :)

Dlaczego mało kobiece? :wink: Ja od zawsze uwielbiałam piłkę nożną, o piłkarzach, ligach, rozgrywkach wiedziałam prawie wszysto. Miałam intuicję co do wyników i niejednokrotnie wygrywałam zakłady z kolegami. Ale przez Miszela, wszystko poszło na bok i teraz od kilku miesięcy nic już nie wiem. Ale Miszel zaśpiewa na rozpoczęcie ME w Warszawie w czerwcu następnego roku :D :wink:
Poza tym to oczywiście siatka, piłka ręczna i tenis.

Wiele osób mi mówi, że mam "dziwne" zainteresowania, stąd te wnioski :wink: :roll:
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Postprzez » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 18:06

 

Następna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron