Strach się bać, czyli straszne pogaduszki Szpakofanów;)

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez starling » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:41

Leon26 napisał(a):
Kasjopea napisał(a): Po Muminkach też się bałem spać :lol: Dla mnie najgorszy był Włóczykij i ta dobijająca muzyka :lol: Pierwszy koment pod filmikiem do którego link podałaś dokładnie oddaje co czułem oglądając takie 'bajki' :lol: :lol: :lol:


No wiecie, Mała Mi się obrazi! :oops:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:41

 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:42

Leon26 napisał(a):
Kasjopea napisał(a):Znalazłam, nazywał się wesoły diabeł Piszczałka. Wpisz sobie w google grafika i sam powiedz, czy on nie wygląda przerrrrażająco :shock: :lol:
Patrz, co wyszperałam na YT: http://www.youtube.com/watch?v=cthFQ5gw ... re=related :lol: Wszystkie moje strachy z dzieciństwa :twisted:
Mnie jeszcze przerażała ta czarownica z muminków, te żółte oczyska i skrzekliwy głos :?

Po Muminkach też się bałem spać :lol: Dla mnie najgorszy był Włóczykij i ta dobijająca muzyka :lol: Pierwszy koment pod filmikiem do którego link podałaś dokładnie oddaje co czułem oglądając takie 'bajki' :lol: :lol: :lol:

No już się bałam że najgorsza to mała Mi :lol:
mała Mi
 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:50

mała Mi napisał(a):No już się bałam że najgorsza to mała Mi :lol:

Mała Mi była fajna :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:51

Kasjopea napisał(a):
Leon26 napisał(a): Po Muminkach też się bałem spać :lol: Dla mnie najgorszy był Włóczykij i ta dobijająca muzyka :lol:


A ja ogólnie Muminki uwielbiałam i do dziś lubię. To chyba moja ulubiona bajka - tak z perspektywy czasu to oceniam. Włóczykija i jego muzykę też lubiłam, tylko ta Buka mnie przerażała i ten jej głos dobiegający z trzewi. Do tego nastrojowa, pełna napięcia jak w horrorze muzyka :? :lol: Dla dziecka to istna trauma :twisted:
Ciekawe co Mała Mi na temat Muminków powie :lol:

P.S. Może sobie zrobimy z tego nowy wątek :?:

Co ja powiem? Nie lubiłam Muminków, dla mnie nie ma w tej bajce niczego ciepłego i wyciszającego przed snem.
Nick "mała Mi" nie mam z sympatii dla filmu to było jedno z przezwisk którymi szczodrze obdarowywała mnie córka gdy była wczesną nastolatką :) Nazywła mnie tak bo jestem nie duża i moje imię zaczyna się na Mi
mała Mi
 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:57

starling napisał(a):O matko, czy to nadal forum o Michale Szpaku :shock:
Ja uwielbiałam Misia Uszatka i zawsze ryczałam, kiedy bajka się kończyła. W sobotę w Porcie Wisła nastąpiła powtórka z rozrywki. Widać, mam słabość do Misiów :lol:

Starling moja córka też zawsze płakała jak się kończył Miś Uszatek. Na nią działała tak końcowa muzyka uciekała z pokoju żeby nie słuchać "bo to takie smutne" :) a i tak zawsze miała mokre oczy :D
mała Mi
 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:00

Leon26 napisał(a):
mała Mi napisał(a):No już się bałam że najgorsza to mała Mi :lol:

Mała Mi była fajna :D

Dziękuję Leonie, starasz się być miły ale ona była strasznie złośliwa baba :wink: :lol:
mała Mi
 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:06

mała Mi napisał(a):
Leon26 napisał(a):
mała Mi napisał(a):No już się bałam że najgorsza to mała Mi :lol:

Mała Mi była fajna :D

Dziękuję Leonie, starasz się być miły ale ona była strasznie złośliwa baba :wink: :lol:

Tak :?: :lol: Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :lol: Sorki :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:14

Leon26 napisał(a):
mała Mi napisał(a):
Leon26 napisał(a):
mała Mi napisał(a):No już się bałam że najgorsza to mała Mi :lol:

Mała Mi była fajna :D

Dziękuję Leonie, starasz się być miły ale ona była strasznie złośliwa baba :wink: :lol:

Tak :?: :lol: Chciałem dobrze a wyszło jak zwykle :lol: Sorki :)

Rozbawiłeś mnie :lol: :lol: :lol:
mała Mi
 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez starling » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:19

mała Mi napisał(a):
starling napisał(a):O matko, czy to nadal forum o Michale Szpaku :shock:
Ja uwielbiałam Misia Uszatka i zawsze ryczałam, kiedy bajka się kończyła. W sobotę w Porcie Wisła nastąpiła powtórka z rozrywki. Widać, mam słabość do Misiów :lol:

Starling moja córka też zawsze płakała jak się kończył Miś Uszatek. Na nią działała tak końcowa muzyka uciekała z pokoju żeby nie słuchać "bo to takie smutne" :) a i tak zawsze miała mokre oczy :D

To tak jak ja :D Jak widać, niektórym to nie mija...nadal płaczę, kiedy kończy się bajka, tylko zmienił się główny bohater i końcowa muzyka :D A Muminki uwielbiałam i Twoja surowa recenzja trochę mnie zaskoczyła :shock:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Strach się bać, czyli straszne pogaduszki Szpakofanów;)

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:28

starling napisał(a):To tak jak ja :D Jak widać, niektórym to nie mija...nadal płaczę, kiedy kończy się bajka, tylko zmienił się główny bohater i końcowa muzyka :D A Muminki uwielbiałam i Twoja surowa recenzja trochę mnie zaskoczyła :shock:

No cóż nie lubię takiej grafiki, w zasadzie widziałam kiedyś film Lato Muminków i nie był zły ale ta mała Mi to taka wścibska, wszystko najlepiej wiedząca i brzydka baba w koczku :D okropnie nie sympatycznie wygląda :D
mała Mi
 

Postprzez » poniedziałek, 11 lipca 2011, 22:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron