Strach się bać, czyli straszne pogaduszki Szpakofanów;)

Strach się bać, czyli straszne pogaduszki Szpakofanów;)

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 11 lipca 2011, 20:55

Wątek został wydzielony z innego tematu, bo się tak strrrasznie (nomen omen) rozwinął :lol:
Tu się będziemy straszyć różnymi historyjkami :twisted: Zaczęło się niewinnie - od piosenek i dobranocek...

Leon26 napisał(a):Tej piosenki mi nawet nie przypominaj bo zostałem kiedyś przez Mikołaja zmuszony do zaśpiewania w zamian za prezent :lol: Zaśpiewałem tak żenująco beznadziejnie że do dziś odwiedza mnie to w koszmarnych snach :lol:


:lol: :lol: :lol:
Ja to w ogóle wspominam odwiedziny Mikołaja jako wielki stres, a jeszcze ten szantaż: piosenka/wierszyk w zamian za prezent... brrr koszmar! :lol: Biedni, nieświadomi rodzice, chcieli dobrze, a taką traumę mi zafundowali :lol:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » poniedziałek, 11 lipca 2011, 20:55

 

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:02

Kasjopea napisał(a):
Leon26 napisał(a):Tej piosenki mi nawet nie przypominaj bo zostałem kiedyś przez Mikołaja zmuszony do zaśpiewania w zamian za prezent :lol: Zaśpiewałem tak żenująco beznadziejnie że do dziś odwiedza mnie to w koszmarnych snach :lol:


:lol: :lol: :lol:
Ja to w ogóle wspominam odwiedziny Mikołaja jako wielki stres, a jeszcze ten szantaż: piosenka/wierszyk w zamian za prezent... brrr koszmar! :lol: Biedni, nieświadomi rodzice, chcieli dobrze, a taką traumę mi zafundowali :lol:

:lol: :lol: :lol: A pamiętasz bajkę pt."O czym szumią wierzby" :?: Po tej koszmarnej bajce dzieci bały się zasnąć :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:07

Leon26 napisał(a): :lol: :lol: :lol: A pamiętasz bajkę pt."O czym szumią wierzby" :?: Po tej koszmarnej bajce dzieci bały się zasnąć :lol:


Nie znam takiej :? Może to i lepiej, skoro mówisz, że dzieci bały się zasnąć po niej :lol:
Ja byłam z kolei autentycznie przerażona bajką o wesołym diable jakimśtam. Do dziś pamiętam jak przemykał na tle jakiegoś żywopłotu - strasznie się bałam wszelkich krzaków, bo przecież w każdej chwili mógł diabeł z nich wyskoczyć :lol: Jego wygląd też mnie przerażał :shock: Cholera, kto te bajki dopuszczał do emisji? :? :lol:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:18

Kasjopea napisał(a):
Leon26 napisał(a): :lol: :lol: :lol: A pamiętasz bajkę pt."O czym szumią wierzby" :?: Po tej koszmarnej bajce dzieci bały się zasnąć :lol:


Nie znam takiej :? Może to i lepiej, skoro mówisz, że dzieci bały się zasnąć po niej :lol:
Ja byłam z kolei autentycznie przerażona bajką o wesołym diable jakimśtam. Do dziś pamiętam jak przemykał na tle jakiegoś żywopłotu - strasznie się bałam wszelkich krzaków, bo przecież w każdej chwili mógł diabeł z nich wyskoczyć :lol: Jego wygląd też mnie przerażał :shock: Cholera, kto te bajki dopuszczał do emisji? :? :lol:

Bajki o diable Borucie nie pamiętam i dobrze :lol: Starszy kolega mi opowiadał że kiedyś po dobranocce jeden prezenter myśląc że już zszedł z anteny powiedział:"a teraz kochane dzieci możecie mnie wszystkie w d... pocałować" :lol: I jak tu być normalnym po takich przejściach w dzieciństwie :?: :lol: :lol: :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Ginger » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:25

Bajki o diable Borucie nie pamiętam i dobrze :lol: Starszy kolega mi opowiadał że kiedyś po dobranocce jeden prezenter myśląc że już zszedł z anteny powiedział:"a teraz kochane dzieci możecie mnie wszystkie w d... pocałować" :lol: I jak tu być normalnym po takich przejściach w dzieciństwie :?: :lol: :lol: :lol:


Ale to było po misiu Uszatku chyba, też ktoś mi kiedyś opowiadał :lol:
A ja pamiętam taką dziwną bajkę, gdzie był jakiś kucharz, smok i tajemniczy Don Pedro :lol: To było dopiero psychodeliczne, ale uwielbiałam to :D Ktoś kojarzy?
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:27

Znalazłam, nazywał się wesoły diabeł Piszczałka. Wpisz sobie w google grafika i sam powiedz, czy on nie wygląda przerrrrażająco :shock: :lol:
Patrz, co wyszperałam na YT: http://www.youtube.com/watch?v=cthFQ5gw ... re=related :lol: Wszystkie moje strachy z dzieciństwa :twisted:
Mnie jeszcze przerażała ta czarownica z muminków, te żółte oczyska i skrzekliwy głos :?
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:30

Ginger napisał(a):
Bajki o diable Borucie nie pamiętam i dobrze :lol: Starszy kolega mi opowiadał że kiedyś po dobranocce jeden prezenter myśląc że już zszedł z anteny powiedział:"a teraz kochane dzieci możecie mnie wszystkie w d... pocałować" :lol: I jak tu być normalnym po takich przejściach w dzieciństwie :?: :lol: :lol: :lol:


Ale to było po misiu Uszatku chyba, też ktoś mi kiedyś opowiadał :lol:
A ja pamiętam taką dziwną bajkę, gdzie był jakiś kucharz, smok i tajemniczy Don Pedro :lol: To było dopiero psychodeliczne, ale uwielbiałam to :D Ktoś kojarzy?

Tytuł to zdaje się"Przygody Baltazara Gąbki" :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:35

Kasjopea napisał(a):Znalazłam, nazywał się wesoły diabeł Piszczałka. Wpisz sobie w google grafika i sam powiedz, czy on nie wygląda przerrrrażająco :shock: :lol:
Patrz, co wyszperałam na YT: http://www.youtube.com/watch?v=cthFQ5gw ... re=related :lol: Wszystkie moje strachy z dzieciństwa :twisted:
Mnie jeszcze przerażała ta czarownica z muminków, te żółte oczyska i skrzekliwy głos :?

Po Muminkach też się bałem spać :lol: Dla mnie najgorszy był Włóczykij i ta dobijająca muzyka :lol: Pierwszy koment pod filmikiem do którego link podałaś dokładnie oddaje co czułem oglądając takie 'bajki' :lol: :lol: :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez starling » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:39

O matko, czy to nadal forum o Michale Szpaku :shock:
Ja uwielbiałam Misia Uszatka i zawsze ryczałam, kiedy bajka się kończyła. W sobotę w Porcie Wisła nastąpiła powtórka z rozrywki. Widać, mam słabość do Misiów :lol:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Jakiej muzyki słuchają Szpakofani?

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:41

Leon26 napisał(a): Po Muminkach też się bałem spać :lol: Dla mnie najgorszy był Włóczykij i ta dobijająca muzyka :lol:


A ja ogólnie Muminki uwielbiałam i do dziś lubię. To chyba moja ulubiona bajka - tak z perspektywy czasu to oceniam. Włóczykija i jego muzykę też lubiłam, tylko ta Buka mnie przerażała i ten jej głos dobiegający z trzewi. Do tego nastrojowa, pełna napięcia jak w horrorze muzyka :? :lol: Dla dziecka to istna trauma :twisted:
Ciekawe co Mała Mi na temat Muminków powie :lol:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:41

 

Następna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron