Wątek polityczny

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez adh » czwartek, 25 października 2012, 19:14

cukierek napisał(a):
adh napisał(a):Zaraz Tomek napisze, że o to właśnie chodzi Żydom, czy tam masonom :lol:


w tym sie odrazu bym niezgodzila :P chocby dla zasady :lol:

Oto chodzi adh, ze czlowiek czlowiekowi taki los zgotowal, prawda, ale jezeli pofilozofujemy, to jednak ktos lub "cos" powyzej nas nami kieruje. Lub... od czegos z czegos powstalismy tak?

Szczerze Cukierku?
nie wierzę w "coś" lub "kogoś" nad nami. Człowiek to marny pył , taki sam jak inne zwierzęta, jedynie drogą ewolucji jest inteligentniejszą istotą. Ale o tym chyba dyskutować nie będziemy :D , bo to grząski temat. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » czwartek, 25 października 2012, 19:14

 

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez cukierek » czwartek, 25 października 2012, 19:15

z kad sie wziela pierwsza bakteria, materia ktora zapoczatkowala wszystko?
z kad sie wziela energia, ktora zapoczatkowala reakcje z ktorej powstala materia?
jezeli wolisz, patrzac na to czysto naukowo, scisle.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez Tomek » czwartek, 25 października 2012, 19:18

adh Komunizm jest nieśmiertelny, zawsze bedzie istniał :D Im wiecej mądrych ludzi tym wiecej komunistów, dlatego tak po 89 zaczeli ogłupiać dzieci, dziś polski nastolatek jest półdebilem w porównaniu do PRL, jeszcze pamietam 80-te, mogę porównać a pamiec mam dobrą. Faktycznie ludzie byli sobie zyczliwsi, szczęśliwsi, sam to poamietam, i co dziwne tak jest w kazdym kraju komunistycznym, np. na Kubie, szczęśliwi pogodni ludzie, aż trudno uwierzyć....

Poza tym dlaczego mieszasz to z Komunizmem? Nie każdy antyimperialista jest "czerwony" w Polsce akurat wielu prawicowców krytykuje naszą "Bratnią pomoc narodowi Afgańskiemu", powiedział bym nawet że wystarczy być uczciwym człowiekiem aby zrozumieć czy jest wojna i okupacja innego narodu...


Cukierku uwierzyłaś w podstawowe kłamstwo "demokratów' że bez nich nie byłoby postępu, ludzie nie widzieliby która jest godzina, jaki dzień tygodnia, zderzaliby sie ze soba zdezorientowani :lol: Nieprawda, służby zdrowia to nie ma w USA połowa ludzi, w polsce jest jeszcze gorzej, a w innych kulturach sobie radzą, chocby tymi szamanami, nie truja sie chemią i co dziwne są znacznie zdrowni niz Europejczycy...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez adh » czwartek, 25 października 2012, 19:19

cukierek napisał(a):z kad sie wziela pierwsza bakteria, materia ktora zapoczatkowala wszystko?
z kad sie wziela energia, ktora zapoczatkowala reakcje z ktorej powstala materia?
jezeli wolisz, patrzac na to czysto naukowo, scisle.

nie wiem :roll:
a skąd się wziął Bóg :?: :?: :?:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez Tomek » czwartek, 25 października 2012, 19:28

adh napisał(a):
cukierek napisał(a):
adh napisał(a):Zaraz Tomek napisze, że o to właśnie chodzi Żydom, czy tam masonom :lol:


w tym sie odrazu bym niezgodzila :P chocby dla zasady :lol:

Oto chodzi adh, ze czlowiek czlowiekowi taki los zgotowal, prawda, ale jezeli pofilozofujemy, to jednak ktos lub "cos" powyzej nas nami kieruje. Lub... od czegos z czegos powstalismy tak?

Szczerze Cukierku?
nie wierzę w "coś" lub "kogoś" nad nami. Człowiek to marny pył , taki sam jak inne zwierzęta, jedynie drogą ewolucji jest inteligentniejszą istotą. Ale o tym chyba dyskutować nie będziemy :D , bo to grząski temat. :D


tak uważałem jak miałem 12 lat :lol: jak postudiujesz historie to zobaczysz że za niemal wszystkimi ważniejszymi wydarzeniami w Europie od chyba 18 wieku zawsze stało kilka rodzin Rothchildowie, Schiffowie itd... stali za wojnami, podziałami łupów itd... dzis dalej rządzą. A masoneria to taki eksluzywny ludzi którym dano włądzę, po prostu zrzeszajac ich w takiej organizacji "wzajemnej adoracji" łatwiej nimi manipulować, wzajemnie sie popierać itd... inaczej mówiac rządzić zza kulis. Rząd danego kraju ma dzis mało do gadania, wszystko ustala UE, czyli nastąpiła centralizacja władzy - jak myślisz po co? Bo ekonomicznie już widać ze to nie ma sensu.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez cukierek » czwartek, 25 października 2012, 19:34

Tomek, jednak wole miec swiadomosc, ze jak bede potrzebowala przeszczepu nerki i znajde dawce, to bedzie ktos kto to przeprowadzi.
Jasne, ze ludzie potrafia zyc i bez.
Sztuka jest co zrobic, by opieka zdrowotna byla zglobalizowana. By surowce np. z Afryki nie bylyby sprzedawane zagranice za bezcen a panstwo nie ma z tego zadnych korzysci jak i ludzie tam. Rozsadnie odjac sobie by dac innym, przynajmniej tyle co ich.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez adh » czwartek, 25 października 2012, 19:40

Tomek napisał(a):adh Komunizm jest nieśmiertelny, zawsze bedzie istniał :D Im wiecej mądrych ludzi tym wiecej komunistów, dlatego tak po 89 zaczeli ogłupiać dzieci, dziś polski nastolatek jest półdebilem w porównaniu do PRL, jeszcze pamietam 80-te, mogę porównać a pamiec mam dobrą. Faktycznie ludzie byli sobie zyczliwsi, szczęśliwsi, sam to poamietam, i co dziwne tak jest w kazdym kraju komunistycznym, np. na Kubie, szczęśliwi pogodni ludzie, aż trudno uwierzyć....

Poza tym dlaczego mieszasz to z Komunizmem? Nie każdy antyimperialista jest "czerwony" w Polsce akurat wielu prawicowców krytykuje naszą "Bratnią pomoc narodowi Afgańskiemu", powiedział bym nawet że wystarczy być uczciwym człowiekiem aby zrozumieć czy jest wojna i okupacja innego narodu...


Ja w socjalizmie przeżyłam sporo lat, myślę, że nie tylko ja z tego forum. :D
Wykształciłam się właśnie w socjalizmie. Liceum, to było coś, śmiało do dzisiaj mogę udzielać korepetycji nie tylko licealistom, ale i studentom. Zdać maturę było nie lada osiągnięciem, nie było czegoś takiego jak dyslekcja, dysortografia, dyskalkulia, dysgrafia :lol: :lol: :lol: . Wiem, że wiedza nie jest konieczna do szczęścia, ale jednak ma wpływ na życie i jego techniczny rozwój. Pomoc sąsiedzka i kontakty były wówczas nieocenione. Szło się pożyczyć szklankę cukru, czy mąki, czy nawet jajko, bo sklep zamknięty :lol: Sąsiedzi w klatce znali się wszyscy, po pracy panowie przeważnie grali w siatkę, panie spotykały się na pogaduszkach, dzieciaki też bawiły się na podwórku, a nie przy komputerze :? . W pracy była bardzo miła, koleżeńska atmosfera, aż chciało się rano wstawać i iść do tej pracy. Teraz wszystko jest odwrotnie, frustracja, zazdrość, zawiść, czasami nawet nienawiść. :(

Co do drugiej części Twojego postu, to masz rację całkowitą, nie podlega dla mnie dyskusji, że Afganistan to okupacja i nie ważne z jakiego obozu się pochodzi.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez cukierek » czwartek, 25 października 2012, 19:51

oj tak adh, moj dziadek tez mawia, ze za "jego" czasow zdac mature to bylo ho ho
i zaczyna mi o rzeczach mowic co na studiach ja poznalam dopiero
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez adh » czwartek, 25 października 2012, 19:58

cukierek napisał(a):oj tak adh, moj dziadek tez mawia, ze za "jego" czasow zdac mature to bylo ho ho
i zaczyna mi o rzeczach mowic co na studiach ja poznalam dopiero

Cukierku!
dajemy świetny przykład :lol: :lol: :lol:
spamujemy sobie, a innych wysiedlamy do innych wątków :lol: :lol: :lol:
co teraz? kto sprząta :?: :roll: :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: FACEBOOK ( 11)

Postprzez cukierek » czwartek, 25 października 2012, 20:08

:lol: :lol: ciagniemy losy :lol: :lol:

ok. ok. jutro sprzatne "nasz" spam
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » czwartek, 25 października 2012, 20:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron