Nasze wizje przyszłości ;)

Re: Nasze wizje przyszłości ;)

Postprzez ellyn » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:06

Aganderas napisał(a):
Aganderas napisał(a):Ale tylko pół roku dałaś? Trzeba było dać przynajmniej półtora 8-)
Tak, to co się może stać? Mało czasu. Nawet płyty może nie być jeszcze, Michał studiuje, w wolne chwile przygotowuje materiał, uczy się śpiewać dalej (żeby mógł później nam wstawki operowe wciskać w piosenki :lol: ) z wolnych - zajętych chwil, umyka aby z Paulinką skakać na bandżi - weszło im to w krew już 8-) Reszta zespołu cierpliwie ćwiczy w Jaśle. Koncertów jesienią było jak na lekarstwo, to fani są znużeni czekaniem. Ale Michał cierpliwie każdego dnia wchodzi na facebooka żeby o nim nie zapomnieli.

Jest też druga opcja, że rzeczywiście jak plotka głosi, mają już w założeniu przynajmniej płytę zaczętą. Jesień więc mija na dopracowywaniu, nagraniu, wybieraniu piosenek, singiel wyszedł tak powiedzmy w październiku, rockowy i chociaż nie było dostatecznej promocji, to załapał się do powszechnej świadomości i chętnie go puszczają w radiu. W styczniu właśnie ma wyjść cała LP wszyscy są przejęci siedzą jak na szpilkach, tym bardziej że Michał na fb mało zagląda przywalony pracą, i nie ma czasu na głupoty :P Na promocji LP Michał z Paulinką skaczą na bandżi wyskakują przed lokal, gdzie będzie puszczany pierwszy raz teledysk do singla i zachwycają tym paparazzi którzy tłumnie na to wydarzenie przyszli. :lol: :D
I powiem wam, co by nie było - skok musi być - bo się obrażę (tu foch)
(jeszcze dodam, że Michałowi który jest zajęty nagrywaniem, ćwiczeniem głosu i koncertami, studia idą , no jakoś idą, jakoś idą przecież - byle do przodu)
:mrgreen:
Gdyby było półtora roku - była by i Madonna :P
*
Ten wątek mi się Gingers podoba :mrgreen:


Chyba będzie lekka obsuwa czasowa, jak myślicie? Ale ogólnie przypasowuje się Michał ładnie do bajki :P


A co teraz sadzisz Aga?
Jak na to patrzysz gingers?
Ja mam bardzo mieszane uczucia. :|
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Postprzez » poniedziałek, 21 stycznia 2013, 21:06

 

Re: Nasze wizje przyszłości ;)

Postprzez Aganderas » środa, 23 stycznia 2013, 01:34

Nie, no myślę że Michał wyda płytę :) A jaka będzie i komu się spodoba to zobaczymy Myślę że z poprzedniej płyty wyciągnął jakieś wnioski i ta będzie lepsza, chociaż tak naprawdę nie spodziewam się rewolucji ani arcydzieła. Ale kiedyś :D kto wie 8-)
Po wydaniu płyty, mogę pisać następne przepowiednie :geek:

Ja jemu tak życzę, żeby się płyta tak bardzo spodobała, żeby miał tyle koncertów że musiałby odłożyć studia na trochę :geek:
ale jestem wredna :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Nasze wizje przyszłości ;)

Postprzez ellyn » środa, 23 stycznia 2013, 01:50

Aganderas napisał(a):Nie, no myślę że Michał wyda płytę :) A jaka będzie i komu się spodoba to zobaczymy Myślę że z poprzedniej płyty wyciągnął jakieś wnioski i ta będzie lepsza, chociaż tak naprawdę nie spodziewam się rewolucji ani arcydzieła. Ale kiedyś :D kto wie 8-)
Po wydaniu płyty, mogę pisać następne przepowiednie :geek:

Ja jemu tak życzę, żeby się płyta tak bardzo spodobała, żeby miał tyle koncertów że musiałby odłożyć studia na trochę :geek:
ale jestem wredna :mrgreen:


Wiesz, z czym mi sie dzisiaj ten watek skojarzyl -z naszym watkiem historyjek fantastycznych. :) :wink: Ja mu i tak zycze jak najlepiej, chociaz na razie jeszcze probuje i kluczy. Najwazniejsze, zeby umial wlasnymi silami wyjsc na prosta. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: Nasze wizje przyszłości ;)

Postprzez Aganderas » środa, 23 stycznia 2013, 09:23

Ja myślę, że najważniejsze - żeby mu się chciało iść drogą muzyczną, żeby mu się chciało chcieć, żeby nie osiadał na laurach ani nie przejmował porażkami - życzę mu dużo samozaparcia w tym i uporu :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » środa, 23 stycznia 2013, 09:23

 

Poprzednia strona

Powrót do Luźne pogadanki na tematy muzyczne, kulturowo - artystyczne, psychologiczno - społeczne itp.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron