Madox

Re: Madox

Postprzez Leon26 » środa, 18 lipca 2012, 02:04

Śpijcie śpijcie ja sobie pobuszuje :lol: Żeby cokolwiek załatwić to najpierw trzeba się pokalać...się zatrudnić popracować znaczy się :lol: Najcięższy grzech ekipy Szpaka to grzech zaniechania a to w tym układzie grzech najcięższy z możliwych :!:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » środa, 18 lipca 2012, 02:04

 

Re: Madox

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 03:52

Leon26 napisał(a):Śpijcie śpijcie ja sobie pobuszuje :lol: Żeby cokolwiek załatwić to najpierw trzeba się pokalać...się zatrudnić popracować znaczy się :lol: Najcięższy grzech ekipy Szpaka to grzech zaniechania a to w tym układzie grzech najcięższy z możliwych :!:

to nawet nie jest grzech zaniechania, tylko grzech braku koncepcji.
pozdrawiam Leon, dawno Cie nie pozdrawialam :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Madox

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 04:00

wolfik napisał(a):przeczucia nie raz to dobra rzecz :Pszczegolnie tam na dole 8-)


wolfik, pisz na drugi raz, ze chodzi Ci o kopalnie, bo zabrzmialo, jak niezle swintuszenie :lol: :lol: :lol: :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Madox

Postprzez wolfik » środa, 18 lipca 2012, 06:23

goska napisał(a):
wolfik napisał(a):przeczucia nie raz to dobra rzecz :Pszczegolnie tam na dole 8-)


wolfik, pisz na drugi raz, ze chodzi Ci o kopalnie, bo zabrzmialo, jak niezle swintuszenie :lol: :lol: :lol: :lol:

jestem wyrwalem sie ciut wczesniej :mrgreen: no przeciez ze o kopalnie :lol: :lol: :lol: to moja druga milosc :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Madox

Postprzez Leon26 » środa, 18 lipca 2012, 07:32

goska napisał(a):
wolfik napisał(a):przeczucia nie raz to dobra rzecz :Pszczegolnie tam na dole 8-)


wolfik, pisz na drugi raz, ze chodzi Ci o kopalnie, bo zabrzmialo, jak niezle swintuszenie :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: pozdrawiam :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Madox

Postprzez Estrella » środa, 18 lipca 2012, 08:13

karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):fakt ulopy planowane nagle i przymusowe :mrgreen: :lol: :lol: ps tylko jeszcze jedna mysl jak dominik umial zalatwic opole jak nie umnie go wcisnac na zaden suport? to jest zagadka stulecia 8-) :lol: :lol:

no właśnie trochę nie logiczne że Opole załatwił z łatwością a nic innego prócz dni mleka nie potrafi :lol:

Podczas Opola śpiewał Niemena, jeżeli mieli z góry ułożony repertuar tej części to dobierali wokale do utworów. Nie wiem kto inny podołałby tak ciężkiemu zadaniu, 95% piosenkarzy "skrzywiłoby" tę piosenkę, wybór Szpaka był logiczny.
Tzn dążę do tego, że menago się wcale nie musiał gimnastykować z Opolem, pewnie odebrał tel, powiedział "tak", pokazał się potem z Michałem na miejscu o i już....
Avatar użytkownika
Estrella
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1168
Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 16:03
Lokalizacja: Radom/Warszawa
wiek: 25

Re: Madox

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 08:17

Estrella napisał(a):
karolla napisał(a):
wolfik napisał(a):fakt ulopy planowane nagle i przymusowe :mrgreen: :lol: :lol: ps tylko jeszcze jedna mysl jak dominik umial zalatwic opole jak nie umnie go wcisnac na zaden suport? to jest zagadka stulecia 8-) :lol: :lol:

no właśnie trochę nie logiczne że Opole załatwił z łatwością a nic innego prócz dni mleka nie potrafi :lol:

Podczas Opola śpiewał Niemena, jeżeli mieli z góry ułożony repertuar tej części to dobierali wokale do utworów. Nie wiem kto inny podołałby tak ciężkiemu zadaniu, 95% piosenkarzy "skrzywiłoby" tę piosenkę, wybór Szpaka był logiczny.
Tzn dążę do tego, że menago się wcale nie musiał gimnastykować z Opolem, pewnie odebrał tel, powiedział "tak", pokazał się potem z Michałem na miejscu o i już....

tak. prawdopodobnie tak wlasnie bylo. Michal jest znany z interpretacji Niemena w XF.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Madox

Postprzez wolfik » środa, 18 lipca 2012, 10:19

no i wracamy do punktu wyjscia- problem menago 8-) :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Madox

Postprzez goska » środa, 18 lipca 2012, 17:01

wolfik napisał(a):no i wracamy do punktu wyjscia- problem menago 8-) :mrgreen: :mrgreen:

eh. rok w plecy.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Madox

Postprzez roxi » środa, 18 lipca 2012, 17:09

goska napisał(a):
wolfik napisał(a):no i wracamy do punktu wyjscia- problem menago 8-) :mrgreen: :mrgreen:

eh. rok w plecy.

Ano, tak... Najgorsze, że wszystko stoi w miejscu, a nawet spada w dół. Czas nie działa teraz na korzyść i za dużo tajemnic. Chyba, że to nie tajemnice a brak działań.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » środa, 18 lipca 2012, 17:09

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron