Madox

Madox

Postprzez Marger » niedziela, 10 lipca 2011, 16:13

Madox jest coraz częściej porównywany do Michała (choć wg. mnie niesłusznie) ze względu na swoją inność i androgeniczną urodę.On także uczy społeczeństwo tolerancji. Jak dla mnie przekracza jednak czasami pewne granice i nie do końca wie kim chce tak naprawdę być. A co Wy sądzicie na temat tego artysty?
,,Młody był, bogiem był i gnał, wolny tak...,,
Marger
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 19:27
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 10 lipca 2011, 16:13

 

Re: Madox

Postprzez wolfik » niedziela, 10 lipca 2011, 16:19

madox- narzucil sobie taki wizerunek - po jakiejm wystepie ktos mu to zasugerowal - tak ze nie jest to naturalne w jego .przypadku.
mlody zas od najmlodszych lat tak sie zachowywal - to byl naturalny proces -co mozna zauwazyc na filmikach - nie tworzyl wizerunku na potrzeby x- factora
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Madox

Postprzez Kasjopea » niedziela, 10 lipca 2011, 16:21

Ja o Madoxie właściwie niewiele wiem. Na dobrą sprawę tylko tyle, że brał udział w Mam Talent i wiem, jak wygląda :wink: Trudno mi więc cokolwiek o jego zachowaniach mówić, powiem tylko, że nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu jego obecność. Takie osoby też są społeczeństwu potrzebne. Ale tak jak mówię: nic o nim praktycznie nie wiem, więc nie chcę oceniać.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Madox

Postprzez adh » niedziela, 10 lipca 2011, 16:24

Tak samo uważam jak Wolfik, nie lubię Madoxa, nawet patrzeć na niego, w Mam Talent wyglądał całkiem inaczej, był bardziej naturalny, choć też "zniewieściały" :cry: w przeciwieństwie do Michała, od którego trudno wzrok oderwać, nie mówiąc już o muzyce! :D Nie, absolutnie nie można ich porównywać!
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Madox

Postprzez KELY'DI » niedziela, 10 lipca 2011, 16:32

Noooo nie przeszadza mi on :roll: ale jest mi obojetny :roll: i nie zawsze wszystko mi pasuje :(
KELY'DI
początkujący
początkujący
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lipca 2011, 15:48

Re: Madox

Postprzez Lori » niedziela, 10 lipca 2011, 19:51

Nie przeszkadza mi, nie drażni, ale też jako artysta nie budzi mojego zachwytu. Podobały mi się jego wypowiedzi w "Mieście kobiet", w odcinku, gdzie był też Michał - mówił sensownie, spokojnie, wywarł na mnie dobre wrażenie. Teledysk do jego piosenki też moim zdaniem jest dobry. Jak na polskie warunki, to naprawdę profesjonalna robota.
Natomiast muzycznie nie podchodzi mi zupełnie. Posłuchałam jego wykonań z Mam Talent i przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów jego śpiewem. Bez szału. Jeśli chodzi o głos, Michał wciąga go nosem 8-) Natomiast pod innymi względami nie ma co ich porównywać, to zupełnie dwie różne bajki. Ale dobrze że jest, takie postacie są potrzebne :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Madox

Postprzez Beata » niedziela, 10 lipca 2011, 21:41

Madox bardzo mi się podobał w Mam Talent jednak nie odpowiada mi muzyka, którą teraz uprawia. Jeśli chodzi o teledysk to moim zdaniem jest świetny, bardzo zmysłowy i seksowny. Jedynym podobieństwem miedzy Michałem a Madoxem jest androgeniczna uroda, poza tym nie mają ze sobą nic wspólnego. Jedna wspólna cecha to za mało żeby ich porównywać i twierdzić , że są podobni. To tak jakby mówić, że Gosia Andrzejewicz jest podobna do Maryli Rodowicz bo obydwie mają długie blond włosy. :lol:
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Re: Madox

Postprzez starling » niedziela, 10 lipca 2011, 23:05

Nie wiem nic o nim, ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się przestylizowany.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Madox

Postprzez Leon26 » poniedziałek, 11 lipca 2011, 07:05

Raz się 'otarłem' o Madoxa i muszę przyznać że to przemiły chłopak.Wcześniej nie wiedziałem że ktoś taki istnieje.Robi nawet fajną muzę a wygląda nieziemsko.Posiada kilka cech wspólnych z Michałem ale muzycznie na próżno porównywać bo to zupełnie inny gatunek.Oby więcej takich osób a świat piękniejszy będzie :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Madox

Postprzez goska » poniedziałek, 11 lipca 2011, 07:46

Madox jest pieknym czlowiekiem, jego ostatnie, dostepne w necie, sesje zdjeciowe sa przepiekne i zmyslowe. piekno jest pieknem i nie zalezy od plci. odbieram piekno, jako takie, plec nie ma znaczenia. to doznanie zmyslowe, ale zupelnie nieerotyczne. piekno czasem istnieje dla samego piekna. nic wiecej. widuje sie czasem pieknych ludzi i nie dzialaja seksualnie, tylko olsniewajac samym pieknem. zdarzalo mi sie czasem poznac czlowieka, ktory piekny nie byl, a dzialal (akurat na mnie) bardzo erotycznie. piekno i atrakcyjnosc seksualna nie zawsze ida w parze. piekno to formula stala (dzieki Platonowi wiemy, ze w sferze idei istnieje - niejako na zawsze - cos takiego, jak piekno i ze jest wyrazem dobra), ale piekno to takze koncept zmieniajacy sie w historii (rozne wzorce, w zaleznosci od czasow uwazane byly za piekne). atrakcyjnosc, to naturalne dla kogos dazenie do jakiejs formy, czyli gust. jesli pominiemy kwestie gustu, czyli sklonnosci estetycznej jednostki, Madox jest pieknym czlowiekiem. jesli chodzi o zarzuty przestylizowania, to: 1. on ma swoj target i widac, ze do niego przede wszystkim sie zwraca. 2. osobowosc czlowieka jest czyms plynnym i on po prostu sie zmienia. dorosleje, lepiej sie orientuje co lubi i na co moze sobie pozwolic. nie widze w tym nic dziwnego, ze jest ostrzejszy w wyrazie, niz kiedys. ja np. wole go teraz. jest bardziej wyrafinowany, przewrotny stylistycznie i wyrazisty. jesli nie da sie ukryc pewnych rzeczy lub to zwyczajnie kogos nie interesuje, zeby to robic, to nalezy isc po bandzie i nic nie ukrywac :) nasz Szpak tez to w pewnym sensie robi :) dlaczego Madox mialby nie moc?
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 11 lipca 2011, 07:46

 

Następna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron