Czuję się k... ignorowana

Czuję się k... ignorowana

Postprzez Ewa » czwartek, 23 czerwca 2011, 21:45

Mała Mi nie odpowiedziała na moją dedykację, Gośka nie odpisała na mój popisowy wywód filozoficzny, k... co jest;) chyba nie przyjdę na spotkanie forumowe;) Gośki nie będzie, Lori nie będzie - wielka to strata - do nadrobienia mam nadzieję. Jeszcze nic nie wiem w kwestii mojego pojawienia się w Łodzi na koncercie Michała. W Krakowie zawitam bardzo chętnie, niech tylko Gośka da hasło, ale tak poza tym to cieniutko moi drodzy, cieniutko;)
Ewa
początkujący
początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 18:31

Postprzez » czwartek, 23 czerwca 2011, 21:45

 

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Leon26 » czwartek, 23 czerwca 2011, 21:53

Ewa napisał(a):Mała Mi nie odpowiedziała na moją dedykację, Gośka nie odpisała na mój popisowy wywód filozoficzny, k... co jest;) chyba nie przyjdę na spotkanie forumowe;) Gośki nie będzie, Lori nie będzie - wielka to strata - do nadrobienia mam nadzieję. Jeszcze nic nie wiem w kwestii mojego pojawienia się w Łodzi na koncercie Michała. W Krakowie zawitam bardzo chętnie, niech tylko Gośka da hasło, ale tak poza tym to cieniutko moi drodzy, cieniutko;)

:shock:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 23 czerwca 2011, 21:58

Ewa napisał(a):Mała Mi nie odpowiedziała na moją dedykację, Gośka nie odpisała na mój popisowy wywód filozoficzny, k... co jest;) chyba nie przyjdę na spotkanie forumowe;) Gośki nie będzie, Lori nie będzie - wielka to strata - do nadrobienia mam nadzieję. Jeszcze nic nie wiem w kwestii mojego pojawienia się w Łodzi na koncercie Michała. W Krakowie zawitam bardzo chętnie, niech tylko Gośka da hasło, ale tak poza tym to cieniutko moi drodzy, cieniutko;)

:o :shock:

Przyznaję, że już dawno nic mnie tak nie zdziwiło, jak ten wpis :shock: :roll: :o
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Ewa » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:12

No coś Ty, Cieniu, a co w tym wpisie dziwnego?:)
Ewa
początkujący
początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 18:31

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:18

Ewa napisał(a):No coś Ty, Cieniu, a co w tym wpisie dziwnego?:)


Wiem, że nie powinno się odpowiadać pytaniem na pytanie, ale co miałaś na myśli pisząc:"W Krakowie zawitam bardzo chętnie, niech tylko Gośka da hasło, ale tak poza tym to cieniutko moi drodzy, cieniutko;)" :?:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Leon26 » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:23

Ewa napisał(a):No coś Ty, Cieniu, a co w tym wpisie dziwnego?:)

Wybacz ale w kontekście Twojej osoby wszystko w tym wpisie jest dziwne.No przedostatnie zdanie jest ok.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Ginger » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:29

Myślę, że to lekka przesada. Gośki ostatnio w ogóle nie ma, odkąd istnieje to forum wpadła w zasadzie tylko na chwilę. A postów jest sporo, ja na przykład nie czytam wszystkich i mogłabym taką dedykację pominąć. Nie trzeba od razu podejrzewać, że ktoś specjalnie cię ignoruje, szczególnie, gdy nie ma ku temu żadnych powodów. Tutaj nikt nie jest ignorowany, ja wręcz odnoszę wrażenie, że każdy jest bardzo mile widziany. Myślę, że Twój post to lekka nadinterpretacja i przewrażliwienie, ale może się mylę.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez mała Mi » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:32

Ewa napisał(a):Mała Mi nie odpowiedziała na moją dedykację,

Nie rozumiem o co chodzi? Może coś przeoczyłam?
Nikt z nas nie jest w stanie czytać na bieżąco wszystkich wpisów.
mała Mi
 

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Ewa » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:39

Ale się wkręciliście. Daję przecież wszędzie mrugnięcie oczka - zdjęcia wkleajać nie będę;) Kocham Was!!!:):):)
Ewa
początkujący
początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 18:31

Re: Czuję się k... ignorowana

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:47

Ewa napisał(a):Ale się wkręciliście. Daję przecież wszędzie mrugnięcie oczka - zdjęcia wkleajać nie będę;) Kocham Was!!!:):):)


Jestem numerologiczną piątką, więc łatwo mnie wyprowadzić z równowagi :wink:
Ale, ale, nie odpowiedziałaś mi na pytanie :wink:
Skoro jest tak jak piszesz, że tylko wkręcałaś, no to peace&love i dobranoc :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 23 czerwca 2011, 22:47

 

Następna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron