Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez wolfik » wtorek, 5 lutego 2013, 13:33

:lol: :lol: :lol: :lol: znowu wyplynela sprawa wiezien cos jest na topie :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 5 lutego 2013, 13:33

 

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » wtorek, 5 lutego 2013, 18:01

wolfik napisał(a):tom swietne ja tak wlasnie myslalem, co za gieroj z tego snajpera?strzelac do ludzi z ukrycia :roll: nie maja juz innych autorytetow/ no moze istotnie nie po amstrongu xxd :wink:
o tym gosciu czytalem z dzieciakiem i co na to sasiedzi jak od roku budowal?nikogo to nie zastanowilo? no bo istotnie wojna niszczy ludzi , nawet w wojsku to trzeba bylo byc mocnym psychicznie by dac rade,o tym sie nie mowi ale widzialem kilku pocietych nozami i postrzelonych cisza total :roll:



Tak wolfiku, smutne czasy że media zachodnie takiego gościa promowały, to tak trochę na zasadzie "rambo", a zastrzelił 250 osób i był NR 1 w swojej dziedzienie i oczywiście to był 'nasz', amerykanin.

Sąsiedzi pewnie nie reagowali bo to był wielki Bohater Narodowy, pewnie dostał od Obamy tyle blach i medali ile ważył , tak zę wyglądał jak choinka, albo ruski generał z Wielkiej Ojczyźnianej za czasów Breżniewa :lol: :lol: :lol:

A tu go zastrzelił drugi "gieroj" wojny z "terroryzmem", w takich chwilach widać jak życie być przewrotne i czsasami potrafi wymierzać sprawiedliwość....




image-194584-galleryv9-ghyzzd1.jpg


Ten temat, przypomniał mi to zdjecie, amerykanin w Afganistanie pozuje nad ciałem upolowanej zwierzyny, 15-letniego Afgańskiego chłopca którego przed chwilą zastrzelili...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » wtorek, 5 lutego 2013, 18:22

A dzisiaj faktycznie na topie temat temat wiezień CIA w Polsce.

Tutaj drugi najbardziej znany Jaślanin (po Michale Szpaku oczywisćie :)) ) Jarosław Gowin broni oficjalnych polskich kłamstw....

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... l#opOpinie



Na całe szczęście coraz mnie ludzi w to wierzy w tym Polaków, na kłamstwie daleko nie zajadą, mam nadzieję że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności wszyscy którzy łamali konstytucję, torturowali ludzi, ukrywali prawdę przed społeczeństwem, niezależnie z jakie partii i strony politycznej byli... To miedzy innymi był powód dla którego jeździłem na antywojenne demonstracje za rządów SLD, dla mnie to była zwykła zdrada lewicowych ideałów i wysługiwanie się jankesom.


I tu przypomniał mi sie też film z Gerardem Depardieu, w którym było bardzo krótkie ale silne antywojenne przesłanie, tytułu niestety nie pamietam, ale grał tam latarnika, a pod koniec na przyjęciu szkokuje gości opowiaścią co robił na służbie w Algierii (francuskiej krwawej wojnie w latach 50-tych) jak torturował "terrorystów" czyli algierski i Ruch Oporu wkręcajac im rce w imadła i je miażdząc na polecenie swoich przełożonych....

To jedna najpiękniejszych rzeczy kiedy Artysta moze przekazać takie antywojenne przesłanie, gdzieś je wkręćić do filmu, to samo czułem jak widzialem zapowiedzi filmu Skolimowskiego w którym bez jednego słowa opowiada o Talibie i jego przyzcycia, wiezieniu go przez Opraców zachodnich itd.... To jest prawdziwa Sztuka i odwaga zabrania głosu przez Artystę, wspaniale jeszcze śą tacy ludzie jak Skolimowski, tak jak byli tacy ludzie jak Genet, i wielu innych....
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » czwartek, 7 lutego 2013, 16:05

Piękna Korea Północna - polecam obejrzeć zdjecia, naprawdę piekne, czysto ładnie, nie takie g.ówno jak u nas.

Cieszę sie ze ludzie w komentarzach zaczynją to rozumieć pomimo strasznej cenzury wypowiedzi w zachodnim internecie, mnie podczas dodawania komentarzy zablokowało chyba z 10 razy :))) - tak sie sk... antykomunistyczne boją prawdy :)))


http://konflikty.wp.pl/gid,15312883,kat ... leria.html
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » sobota, 9 lutego 2013, 12:54

"Polski Czerwony Krzyż przestawił dane, z których wynika, że aż 650 tys. polskich dzieci jest niedożywionych-. W całej Unii Europejskiej gorzej jest tylko w Bułgarii i Rumunii."

:lol: :lol: :lol:

Nich żyje nasza ludowo-kapitalistyczna ojczyzna (aż do jej końca) :mrgreen: . I kolejne sukcesy tego wspaniałego ustroju. Witaj Afryko i Amerykao Płd... 20 lat od 89 i zrobili z 40 mln Polaków bandę lumpów.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez wolfik » sobota, 9 lutego 2013, 13:49

ta tu masz racje :D niedlgo bedzie gorzej niz w afryce :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » wtorek, 12 lutego 2013, 22:10

Australijska telewizja ABC poinformowała we wtorek, że w 2010 roku w izraelskim więzieniu popełnił samobójstwo Australijczyk, przetrzymywany tam w wielkiej tajemnicy od miesięcy. Wiele wskazuje na to, że władze Izraela nie chcą, by sprawa stała się głośna.
Telewizja ABC zidentyfikowała tego mężczyznę jako 34-letniego Bena Zygiera z Melbourne, nie powołując się jednak na żadne źródła. Według informacji uzyskanych przez ABC Zygier został swego czasu zwerbowany przez wywiad izraelski - Mosad.

Nie ma żadnej oficjalnej reakcji władz izraelskich na materiał australijskiej telewizji. Jednak kilka godzin po jego emisji do biura premiera Benjamina Netanjahu wezwano redaktorów naczelnych izraelskich mediów i zwrócono się do nich, by nie publikowali doniesienia z zagranicy, "które stawia w bardzo kłopotliwej sytuacji pewną agencję rządową" - poinformował dziennik "Haarec", nie podając szczegółów.



Wkrótce potem wszelkie wzmianki o materiale australijskiej telewizji znikły ze stron internetowych izraelskich gazet, także ze strony "Haareca".

Reuters pisze, że taki zakaz publikacji jest w Izraelu czymś niezwykłym; wojskowi cenzorzy zwykle zezwalają lokalnym mediom na cytowanie zagranicznych źródeł w kontrowersyjnych kwestiach, takich jak domniemany atak izraelskiego lotnictwa na cele w Syrii w zeszłym miesiącu.

Według australijskiej telewizji uwięzienie Zygiera było utrzymywane w takiej tajemnicy, że nawet strażnicy więzienni nie znali jego nazwiska. Był "więźniem x". Przeciekły jednak pogłoski o tajemniczym więźniu i izraelskie organizacje obrońców praw człowieka zaczęły domagać się szczegółów od władz.

Informacje na ten temat, zamieszczone wtedy przez izraelski portal Ynet, szybko wycofano jednak na polecenie cenzury.

ABC twierdzi, że Zygier przeniósł się do Izraela 10 lat przed śmiercią i zmienił imię i nazwisko na Ben Alon. Wciąż nie wiadomo, dlaczego został uwięziony. Australijska telewizja spekuluje, że musiało to mieć związek ze szpiegostwem i tajemnicami państwowymi.


http://fakty.interia.pl/swiat/news/wlad ... ia,1892386


Wstąp do Mossadu, trafisz w Izraelu za kratki :lol:
Artykuł pokazuje też świetnie standardy demokracji jakie panują w tej stolicy "demokracji na Bliskim Wschodzie"
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez wolfik » środa, 13 lutego 2013, 06:50

hehe ,wstap do mosadu-wydasz wyrok na siebie jdnym slowem :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » środa, 13 lutego 2013, 16:32

"Reuters pisze, że taki zakaz publikacji jest w Izraelu czymś niezwykłym"
Ja, to jakoś czytam artykuły inaczej :D

raczej bym się obawiała że szykuje nam się jakaś nawa ACTA , gdzieś miałam linka i miałam przeczytać, ale zgubiłam
bo akurat wolny internet lubię (nawet jak mówisz że nie jest wolny 8-) ) :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » środa, 13 lutego 2013, 18:51

Oj Aga ale Ty jesteś naiwna ... Oni tak zawsze mówią a de facto o łamaniu raw człowieka tam, torturach, rasiszmie w izraelu napisano całe tomy. Prostestują nawet Żydzi na zachodzie którzy widzą co tam sie dzieje...

Na przykłąd jest prawo zabraniajace zwiazko małzeńskich miedzy Arabami a Żydówkami, to jest identico jak nazistowkie prawa o mieszaniu sie ras (Rasenschande)

Jak wiadomo Hitler wzorował sie na żydowskim Talmudzie kiedy pisał Mein Kampf, sam był pół Żydem, miał niejasne powiazania z masonerią, okultyzmem itd...


O żydowskim osadnictwie, czyli bezczelnym łamaniu rezolucji ONZ i kradzieży Palestyńskiej Ziemii nie ma co pisać też temat rzeka, biorą buldozery i niszczą ludziom domy a potem przejmują ziemie i budują tam żydowskie osiedla, tak bez niczego, prawem kaduka...


A to że dali Ci kilka zabawek, o czym Ty piszesz.... W Komunizmie byłoby to samo bo elektronika w PRL wcale nie byłą taka zacofana jak sie sądzi, po prostu wszystko było tajne i na potrzeby wojska, ale było, polacy naprzykład wyznależli niebieski laser...


O ACTA już 100 pisałem że to bujda rezimu żeby odwróic uwagę od prawdziwej Cenzury, wyciagneli na ulice durną młodzież (tak ogłupioną w kapitalizmie ze nawet 2 do 2 nie umieją dodać ) i zrobili im szopkę jak to wspaniały Tusk im przyznje racje. A cenzura polityczna w tym czasie sie nasiliła, wiele moich postów skasowano, rozwinieto szpiegowanie i promocje FB, google analitics szpieguje na niemal każdym portalu.... Istnieją tzw czarne dziury i czarne filtry do wchwytywania komentrzy nieprzychlnych Rezimowi. Ten system jest tak zaprojektowany zeby nie było żadnej wolności internecie...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Postprzez » środa, 13 lutego 2013, 18:51

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron