Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » wtorek, 29 stycznia 2013, 16:37

O Gerardzie to głośno było, to wiem Obrazek
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » wtorek, 29 stycznia 2013, 16:37

 

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » wtorek, 29 stycznia 2013, 18:05

Mnie to się ostatnio z Obozu Kapitalistycznego Amerykańskiego spodobała Kalifornia :D
był filmik na jakimś kanale tv - i tam mają więcej studiów jogi niż barów - ale ja pisałam już o tym może? Bo nie pamiętam właśnie, może już pisałam, w każdym razie czasem o niej myślę (o Kalifornii) i ciepło tam jest
A wiem, jeszcze oglądałam o tym chłopaczku też co założył facebook i mi się spodobała ta jego firma, ludzie sobie tam jeżdżą na wrotkach (czy tych drugich) po budynku i nikt wchodząc nie wie kto jest dyrektorem, kto programistą jakimś, czy kimś hihi - miejsce pracy super! chybz w Dolinie Krzemowej bodajże, ma nie zapamiętałam dobrze. On sobie jako student zaczął to robić (było dużo podobnych portali, po prostu jego lepiej chwycił, były studenckie takie bardziej , a jego spodobało się bardziej) studiował coś o komputerach znaczy programowanie chyba czy coś i jednocześnie psychologię, (czy pokrewne coś 8-) :arrow: :lol: ) fajną mam tą pamięć, taką wyrywkowo-ogólną :P no i te zainteresowania w całość połączył. Na poczatku, jak już rzucił studia i powstała firma, to z kolegami współpracownikami przeprowadzili się właśnie do Kalifornii i pracowali w jego domu wynajętym, bo tam był basen i klientów różnych i sprawy tam załatwiali :D Git -normalnie -git :D (znaczy przy basenie :D )
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » środa, 30 stycznia 2013, 08:51

Aga oczywiscie California sama w sobie jest urocza, piękna pogoda, w sumie tam wynaleziono Hipisów :)) ( When you'll goning to San Francisco be sure to wear some flowers in your hair) ale to było kiedyś, dawno, i nie prawda. dziś typowy amerykanin to szczur jak każdy kapitalista w kraju Zachodu, zastraszyli ich "terroryzmem" który sami Żydzi zastosowali w WTC i tak uzyskano społeczeństwo Niewolnicze podobnie jak w Polsce. Nikt sie nie buntuje tylko wszyscy pracują na bandycki Reżim. Niewolnictwo wyklucza wolna dusże. Wyklucza wogóle wiele rzeczy.

A tego co ja słyszałem to te twórca Fejsbuka ukradł pomysł innemu zdolnemu gościowi (chyba sie nawet sądzili) jak widzisz każdy mit który z założenia ma ładnie wygladać w kapializmie to najczęściej oszustwo...
A Fejsbuk wiadomo w jakim potem kierunku poszedł...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » środa, 30 stycznia 2013, 15:12

Nie, to w filmiku też było że się sądził i o co, bo podobne było, kilka podobnych było, po prostu jego "chwycił" pomysł i się rozrósł . Może nie pomysł, bo kilka było według podobnego pomysłu, różniły się wprowadzonymi szczegółami bardziej.
Co im z tego pomysłu, jak nie chwycił (dobrze chociaż wyciągnąć forse od tego, co mu się powiodło he, he)
no nieważne :)
ja to akurat chce teraz pracować a nie "być wolnym ptakiem" . Kończy mi się umowa, za to nie uśmiecha, powrót do rodziców - będę miała pracę i co jeść - to będe miała i wolnego ducha do rozmyślań :)
ciężko się "głodnemu" myśli
Ciężko ze mnie coś też o polityce wyciągnąć, czy takich pobocznych, bo na co dzień takie tematy w moich myślach nie goszczą :P
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » czwartek, 31 stycznia 2013, 08:39

Aganderas jak powiedział chyba Lenin tylko głodni mogą zrobić Rewolucję :)) Coś w tym jest. Ja o krachu kapitalizmu piszę już od 1997 roku, bo juz wtedy widziałem jak to wszystko działa, a jak pisałem to 99% było przeciwko mnie :)) a dzisiaj co dziwne jest dokałdnie odwrotnie :)) , wiekszość mi przyznaje racje, dlatego mnie blokują na forach...

Co do tej historii z FB to ja jednak wierzę temu co sie sądził, to był młody chłopak, infomatyk, on raczej nie miałby takich pomyslów żeby sie sadzic dla kasy. Żeby to zrozumieć trzeba znać Talmud :)0 tam pisze że Żyd może bezkarnie ukraść własnosć gojowi :lol: a pamietajmy że sądy w USA są całkowicie zjudaizowane, Żydzi tam własciwie nie dopuszczaja gojów do tego zawodu (tak jak w Polsce) Wiec przeforsowanie wyroku dla nich odpowiedniego nie jest problemem. A jak wiadomo FB jest wykorzystywane przez MOSsAD do szpiegowania do manipulacji ludnościa (arabskie wiosny) To naprawdę potężne narzedzie, wiec podejrzewam ze za Zuckerbergiem po prostu stoja Służby :)) Po prostu gwizdneli chłopakowi pomysł i zrobili z tego narzedzie manipulacji inwigilacji co naiwniejszych. Dlatego nasza reżimowa TV a nawet oficjalne instytucje tak strasznie promuja FB! To nie przypadek,oni was chca mieć pod kontrolą....


A teraz mnie interia znowu zablokowałą bo pod artykułem o zdewastowaniu grobu Kantora napisałem że dobrze ze kto ukradł ten kawałem mosiadzu , bo przynajniej bezdomni nie beda głodni, a zmarłemu juz sie nie przyda.... Jak sie oburzyli :))) Lepiej niech ludzie glodują byleby pomniki stały.... A Korei Płn kłamią ze tam głodują, a głoduja w Polsce, tak ze nawet groby okradają i wszystkiego nie mozna wytłumaczyć alkoholizmem jak by oni chcieli. Ilosc głodujacych było świetnie widać na wigili w Krakowie... Za PRL tego nie było sam pamietam, lokalny sekretaez wyleciałby z posady gdyby znależli u niego 1 (jednego) bezdomnego
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » poniedziałek, 4 lutego 2013, 11:13

Gieroj Kapitalizma - Chris Kyle nie żyje!
Gieroj wsławił sie tym że z ukrycia zamordował ok. 250 osób w tym wiele kobiet i dzieci za co przez reżimowe szczekaczki jest nazywany, tu cytuję "fajnym facetem". Tak narodził się nowy Świecki Bohater i Autorytet Moralny dla pospółstwa w krajach kapitalistycznych :lol: :lol: :lol: Kiedyś autorytettami byli ludzie sztuki, sportowcy a dziś? Snajper :))

http://opinie.newsweek.pl/michal-wachni ... 5,1,1.html
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » poniedziałek, 4 lutego 2013, 17:24

Białoruski MSZ ujawnia przypadki łamania praw człowieka w Polsce. Dziwnym przyoadkiem nasze władze o tym milczą. O Polskiej Zbrodni w Nanghar Khel także cisza...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=11001b

I oczywiscie pełna cenzura wypowiedzi na WP jak zwykle...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » poniedziałek, 4 lutego 2013, 17:55

65-letni Jimmy Lee Dykes, weteran wojny w Wietnamie od sześciu dni więzi w bunkrze 5-letniego chłopca. 29 stycznia w Midland City w USA, mężczyzna napadł na szkolny autobus, zabił kierowcę i uprowadził dziecko. Bunkier - który według doniesień sąsiadów, mężczyzna budował ponad rok - otoczony jest przez policyjnych antyterrorystów i wozy transmisyjne telewizji.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html


Ciekawe kiedy polskim psycholom w mundurach, weteranom Afganistanu też zacznie tak odwalać. Bo że zzcznie to jest pewne... wojna i wysługiwanie się reżimowi zawsze niszczy psychikę...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » wtorek, 5 lutego 2013, 11:05

Każda wojna łamie psychikę :)
na razie lecę szykować się do pracy
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez wolfik » wtorek, 5 lutego 2013, 12:28

tom swietne ja tak wlasnie myslalem, co za gieroj z tego snajpera?strzelac do ludzi z ukrycia :roll: nie maja juz innych autorytetow/ no moze istotnie nie po amstrongu xxd :wink:
o tym gosciu czytalem z dzieciakiem i co na to sasiedzi jak od roku budowal?nikogo to nie zastanowilo? no bo istotnie wojna niszczy ludzi , nawet w wojsku to trzeba bylo byc mocnym psychicznie by dac rade,o tym sie nie mowi ale widzialem kilku pocietych nozami i postrzelonych cisza total :roll:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 5 lutego 2013, 12:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron