Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » niedziela, 24 lutego 2013, 01:26

Depardieu w Sarańsku!
Depardieu_Saransku_6068737.jpg


Francuski aktor Gerard Depardieu formalnie zarejestrował się jako mieszkaniec Sarańska. Z tej okazji odwiedził miasto i zapowiedział, że otworzy tutaj "restaurację, gdzie pracujący ludzie będą mogli wpaść coś przekąsić". Jest zameldowany na ulicy Demokratycznej 1. Kilka miesięcy temu aktor wywołał medialną burzę decydując się na zostanie obywatelem Rosji. Opuścił ojczyznę, by nie płacić 75-procentowego podatku dla bardzo zamożnych. Zdjęcia z Sarańska, 23 lutego 2013


Ostatnie zdanie to propaganda Zachodu, Gerard planoał wyjazd od roku i nie chodzi opodatek tylko o to że franzui zabilli mu syna.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 24 lutego 2013, 01:26

 

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » niedziela, 24 lutego 2013, 01:43

A w tym czasie Polacy zagłodzili kolejnego 6 latka.... No cóż w Polsce niema jadalnej trawy jak w Korei Płn....
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez wolfik » niedziela, 24 lutego 2013, 06:32

ta tu masz racje polacy wstydliwe sprawy zamniataja pod dywan udajac ze tego u nas nie ma :roll:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Tomek » czwartek, 27 czerwca 2013, 09:34

http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzec ... nId,987638

Polska sie wyludnia! Coś o czym pisze od 15 lat sie sprawdza, Syjonisci robią z Polski drugą Amerykę Łacińską ,z fawelami z blachy falistej i dykty i niewolniczą siłą roboczą dla zachodnich koncernów... No ale Aga za chwile pewnie powie że to wina ludzi :)) No tak stał się Cud i ludzie po 1989 sie zmienili :)) Bo jakoś wcześniej Polski rodziły dzieci, za tej wrednej Komuny... Były mieszkania za pół darmo, kredyty dla MM, wszystko przy ogromnych nakładach na zbrojenia , bo wiadomo było że Kapitalisci to nie baranki...
Kogo dzis stać na kupno mieszkania ? Tylko złodziei, urzędników państwowych i kolaborantów reżimu 3 RP... moi rodzice dostali mieszkanie w wieku jakis 20 kilku lat... czekali jakieś 5..10 lat w kolejce... za cenę oczywiście pewnie ok. 10% realnej wartości... nigdy nie byli w partii jak to dziś Propaganda próbuje ludziom wmówić, byli nauczycilami a wiec z niewielka pensją.

Socjal to inwestycja w Ludzi, wiedzą to w mądrych krajach, w Rosji, nawet na tak strasznie krytykowanej przez Propagande Korei płn,Kubie tam dzietność jest wysoka... a w Koloniach kapitalistów jak Polska chodzi o to aby zmusić ludzi do Niewolniczej pracy dla koncernów, Ameryka łacińska juz to przerabiałą, też maja tam amerykańskie filie zakładów i wyzysk człowieka.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Leon26 » czwartek, 27 czerwca 2013, 18:14

Tomek zgadnij ile moi rodzice dali za pół bliźniaka? Widziałem dziś dane za ostatni rok odnośnie urodzeń i zgonów tak przerażających danych jeszcze nigdy nie było wymrzemy jak dinozaury.Coś jest nie tak z tym krajem u nas dramatyczny niż a w Rosji rekordowy wyż demograficzny.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez adh » czwartek, 27 czerwca 2013, 20:28

Leon26 napisał(a):Tomek zgadnij ile moi rodzice dali za pół bliźniaka? Widziałem dziś dane za ostatni rok odnośnie urodzeń i zgonów tak przerażających danych jeszcze nigdy nie było wymrzemy jak dinozaury.Coś jest nie tak z tym krajem u nas dramatyczny niż a w Rosji rekordowy wyż demograficzny.

Fakt, nie jest dobrze, jest bardzo źle :(
większość młodych chciałaby mieć więcej dzieci, ale ich po prostu nie stać :(
Czytałam ostatnio, że konkubinaty i rozwody sprzyjają większej dzietności :lol: :lol: :lol: , jesli to jest rozwiązanie, to niezła przyszłość ludzi czeka :roll:
Mój ojciec brał kredyt na dom na 50 lat, jak już postawił, to spłacił kredyt z jednej pensji :lol: :lol: :lol: , no ale tak się zdarzyło, my dostaliśmy mieszkanie w spółdzielni i po kilku miesiącach okazało się, że odsetek trzeba spłacać więcej niż kredytu :lol: :lol: , zawirowania były cały czas, no ale teraz już tak szybko takie czasy nie nastaną.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Leon26 » czwartek, 27 czerwca 2013, 21:45

adh napisał(a):Fakt, nie jest dobrze, jest bardzo źle :(
większość młodych chciałaby mieć więcej dzieci, ale ich po prostu nie stać :(
Czytałam ostatnio, że konkubinaty i rozwody sprzyjają większej dzietności :lol: :lol: :lol: , jesli to jest rozwiązanie, to niezła przyszłość ludzi czeka :roll:
Mój ojciec brał kredyt na dom na 50 lat, jak już postawił, to spłacił kredyt z jednej pensji :lol: :lol: :lol: , no ale tak się zdarzyło, my dostaliśmy mieszkanie w spółdzielni i po kilku miesiącach okazało się, że odsetek trzeba spłacać więcej niż kredytu :lol: :lol: , zawirowania były cały czas, no ale teraz już tak szybko takie czasy nie nastaną.

"Nie ma miedzi dupa siedzi" :lol: tak było pamiętam jak sąsiad kupił szkołe za 100 zł taka czerwona kiedyś była.rodzice dom kupili za 450 zł teraz wart jest jakieś 150 tysi a będzie i więcej.w tej chwili nie ma nawet szans na jakiekolwiek zmiany ogólna beznadzieja
Ostatnio edytowano czwartek, 4 lipca 2013, 15:52 przez Leon26, łącznie edytowano 1 raz
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez adh » piątek, 28 czerwca 2013, 18:14

Nic nie jest czarno-białe jak byś Tomek chciał. Ja przeżyłam pół na pół w socjalizmie i kapitalizmie, oba ustroje mają swoje wady i zalety, zależy co dla kogo jest dobre. Ludzie są tylko ludźmi i wypaczą każdy ustrój, nigdy nie będzie idealnego, to utopia.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Wieści z krajów Obozu Kapitalistycznego

Postprzez Aganderas » niedziela, 14 lipca 2013, 20:21

adh napisał(a):Nic nie jest czarno-białe jak byś Tomek chciał. Ja przeżyłam pół na pół w socjalizmie i kapitalizmie, oba ustroje mają swoje wady i zalety, zależy co dla kogo jest dobre. Ludzie są tylko ludźmi i wypaczą każdy ustrój, nigdy nie będzie idealnego, to utopia.

O! :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 14 lipca 2013, 20:21

 

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron