Niestety musiałem usunąć wszystkie filmiki z koncertów z YT

Re: Niestety musiałem usunąć wszystkie filmiki z koncertów z

Postprzez taka ja » wtorek, 18 grudnia 2012, 01:56

Tomek napisał(a):Ale poważnie pisząc to każdy Reżim oparty na kłamstwie kiedyś upadnie, dotyczy to także tego reżimu. Można kilku ludzi okłamywać przez pewien czas, ale nie można okłamywać wszystkich przez dłuższy czas.

No i po tym co tu napisałeś, aż się boję teraz, żeby nie było czasem tego końca świata za trzy dni :mrgreen:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2012, 01:56

 

Re: Niestety musiałem usunąć wszystkie filmiki z koncertów z

Postprzez goska » wtorek, 18 grudnia 2012, 03:10

taka ja napisał(a):
Tomek napisał(a):Ale poważnie pisząc to każdy Reżim oparty na kłamstwie kiedyś upadnie, dotyczy to także tego reżimu. Można kilku ludzi okłamywać przez pewien czas, ale nie można okłamywać wszystkich przez dłuższy czas.

No i po tym co tu napisałeś, aż się boję teraz, żeby nie było czasem tego końca świata za trzy dni :mrgreen:

he, he. nastepny prorok :lol: wieszczy nam tutaj :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Niestety musiałem usunąć wszystkie filmiki z koncertów z

Postprzez Tomek » wtorek, 18 grudnia 2012, 14:58

Oj, Taka Ja trochę żyjesz w wymaiginowanym świecie Michała Szpaka.

Żyjemy w kraju gdzie policja to bandyci, żołnierze to zbrodniarze, politycy to kłamcy i oszuści, media służą do kłamania i dezinformacji, urzędnicy do ciemiężeenia obywateli a internet do kłamstwa i propagandy, i to nie tylko kotłów z podajnikiem....
Obudz sie świat to nie Michał Szpak....

A akurat ten koniec świata to sobie wymyślili bo jak społeczeństwo sie boi to zawsze wtedy skupia sie wokół Władzy, to normalne zachowanie socjologiczne tłumu, dlatego straszą i będą straszyli dalej, jak nie końcem świata, to bombami pod przedszkolami, a może nawet sami podłożą kilka bomb...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Niestety musiałem usunąć wszystkie filmiki z koncertów z

Postprzez taka ja » wtorek, 18 grudnia 2012, 15:28

Tomek napisał(a):Oj, Taka Ja trochę żyjesz w wymaiginowanym świecie Michała Szpaka.

Żyjemy w kraju gdzie policja to bandyci, żołnierze to zbrodniarze, politycy to kłamcy i oszuści, media służą do kłamania i dezinformacji, urzędnicy do ciemiężeenia obywateli a internet do kłamstwa i propagandy, i to nie tylko kotłów z podajnikiem....
Obudz sie świat to nie Michał Szpak....

A akurat ten koniec świata to sobie wymyślili bo jak społeczeństwo sie boi to zawsze wtedy skupia sie wokół Władzy, to normalne zachowanie socjologiczne tłumu, dlatego straszą i będą straszyli dalej, jak nie końcem świata, to bombami pod przedszkolami, a może nawet sami podłożą kilka bomb...

:lol: :lol: nie rozśmieszaj mnie Tomek :D ....i nie wkurzaj :evil: ...ja to wszystko miałam rozpracowane jakieś kilkanaście lat wcześniej niż Ty :) :lol: dlatego się tak nie spinam niepotrzebnie :lol: :lol: ...i budzić się nie muszę, ale za Szpaka Cię lubię :) :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2012, 15:28

 

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron