Dla mądrej i kochanej Gingers!

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez taka ja » poniedziałek, 29 października 2012, 01:10

Gingers, nie chcę Cię osobiście nagabywać, ale już się nie fochaj i wracaj Obrazek
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » poniedziałek, 29 października 2012, 01:10

 

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez gingers » poniedziałek, 29 października 2012, 15:06

Się nie focham :mrgreen:
Witajcie.
Aleście wątek wygrzebali :roll:
Kurcze obiecałam sobie, że będę tylko obserwatorem, ale nad fotką, którą wkleiła Adh nie da się przejść obojętnie. Ta fotka rozklei nawet osobę o lodowatym sercu a co dopiero osobę, która na widok tak patrzących kocich dzieciaków ma ochotę znaleźć się na tej fotce. Czyli trafiony i .... nie, nie, nie zatopiony :lol:

Ten wątek nie jest mi na rękę, miałam kilka pomysłów jak zareagować i co jeden to głupszy, więc chcąc nie chcąc podnoszę wątek, który nie powinien być podnoszony. No nie czułabym się ze sobą dobrze jakbym nie zareagowała, rozczulająca fotka i Wasze posty, no, dzięki.

Ale. To nie kwarantanna to dystans, może bardziej do samej siebie niż do forum. Zagalopowałam się w mojej misji, aby forum żyło od rana do wieczora i faktycznie w pewnym momencie było mnie stanowczo za dużo :mrgreen:

Dla Was ode mnie:
http://www.youtube.com/watch?v=zbzkSKkyFl4

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i piszcie więcej na tym forum bo nie mam co czytać :lol:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 29 października 2012, 16:21

Gingers, nie ma tak dobrze, ja też kiedyś chciałam tu tylko czytać, to dostałam od kogoś taki opiernicz za to, że mi w pięty poszło :lol: :twisted: Ja tam czekam na Twoje wpisy, jakoś nie przypominam sobie, żeby było ich kiedykolwiek za dużo.
Kotki i mnie ujęły, znalazłam je na fejsie, choć malutkie, pewnie mają większe serducha od niejednego dużego człowieka.
Pozdrawiam :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez starling » poniedziałek, 29 października 2012, 17:52

Witaj kochana Gingers! :D Ja akurat wyjechałam na kilka dni i ominął mnie Twój powrót na forum. Bardzo się cieszę, że jesteś. Buziaki :*
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez adh » poniedziałek, 29 października 2012, 19:07

Gingers!
Cieszę się, że jesteś :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez wolfik » poniedziałek, 29 października 2012, 19:53

ginter kociaki sa boskie przypomniala mi sie focia szczeniat paletajacych sie po lozku jak ja znajde to poprosze syna by ja jakos wrzucil :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez Ami » poniedziałek, 29 października 2012, 22:24

gingers napisał(a):Się nie focham :mrgreen:
Witajcie.
Aleście wątek wygrzebali :roll:
Kurcze obiecałam sobie, że będę tylko obserwatorem, ale nad fotką, którą wkleiła Adh nie da się przejść obojętnie. Ta fotka rozklei nawet osobę o lodowatym sercu a co dopiero osobę, która na widok tak patrzących kocich dzieciaków ma ochotę znaleźć się na tej fotce. Czyli trafiony i .... nie, nie, nie zatopiony :lol:

Ten wątek nie jest mi na rękę, miałam kilka pomysłów jak zareagować i co jeden to głupszy, więc chcąc nie chcąc podnoszę wątek, który nie powinien być podnoszony. No nie czułabym się ze sobą dobrze jakbym nie zareagowała, rozczulająca fotka i Wasze posty, no, dzięki.

Ale. To nie kwarantanna to dystans, może bardziej do samej siebie niż do forum. Zagalopowałam się w mojej misji, aby forum żyło od rana do wieczora i faktycznie w pewnym momencie było mnie stanowczo za dużo :mrgreen:

Dla Was ode mnie:
http://www.youtube.com/watch?v=zbzkSKkyFl4

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i piszcie więcej na tym forum bo nie mam co czytać :lol:

No to dobrze, że się nie fochasz , będziemy już wszyscy pisać więcej ,robi się radośniej z wielu powodów ,cieszę się Gingers , że zareagowałaś ,bardzo się cieszę ,buziaki :D a z tym klipem pojechałaś ,ja bym się kłóciła ,pies potrafi kochać równie mocno :lol:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez ellyn » czwartek, 1 listopada 2012, 20:56

Gingers ciesze sie, ze tu zagladasz i mam nadzieje, ze czesciej.Pozdrawiam. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: Dla mądrej i kochanej Gingers!

Postprzez Leon26 » czwartek, 1 listopada 2012, 21:12

:D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » czwartek, 1 listopada 2012, 21:12

 

Poprzednia strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron