Przypadki meteorologiczne^^

Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez Aganderas » piątek, 6 lipca 2012, 07:14

Nie wiem, czy taki watek może już był?
Ale burza w nocy u nas była^^ aż się bałam :| :shock: :lol:

U nas w domu taka historia rodzinna krąży, jak to dziadkowi wpadł do domu, przez uchylone okno, piorun kulisty :o
Moja mama jeszcze mała była, domek na wsi. Nie pamiętam dokładnie tej opowieści, bo dziadek już jakiś czas jak zszedł z naszego padołu :)
ale pamiętam że wystraszyli się ogólnie, chociaż nikomu na szczęście się wtedy nic nie stało. Piorun się obił, poturlał, gdzieś rozszedł, energię oddał w ścianę być może, czy gdzieś. W każdym razie od tego czasu, moja rodzina zamyka w czasie burzy nerwowo wszystkie okna, choćby nie wiem jak duszno było :mrgreen: to silniejsze od nas :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » piątek, 6 lipca 2012, 07:14

 

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez Leon26 » piątek, 6 lipca 2012, 09:58

U mnie jest dokładnie tak jak u Ciebie.Jakieś 15 może nawet 20 lat temu też mieliśmy w domu takiego gościa :lol: i od tamtego czasu spokój.No raz tylko piorun trafił w kasztanowca który stał obok domu i deńko go opalił.Teraz z innej beczki ale też dziwne :wink: :jakieś 2 może trzy tygodnie temu byłem tak naładowany że aż iskry się pokazywały jak dotykałem czegoś metalowego i czułem porządne wyładowania :roll: normalnie aż się bałem czegokolwiek metalowego dotykać :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez taka ja » piątek, 6 lipca 2012, 15:48

:lol: :lol: Czyli Leon byłeś pod wysokim napięciem :lol: ....myślę, że to jednak jakoś rozładowałeś :mrgreen: :lol:

Muszę chyba stąd uciekać, bo u mnie nadciąga burza :? czarne chmury nadchodzą i słyszę złowrogie pomruki :mrgreen:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez Aganderas » piątek, 6 lipca 2012, 16:35

Ja mam z jednej strony czarne chmury, a z drugiej słońce :geek:

A może będziesz mógł teraz Leon przyciągać do siebie przedmioty, próbowałeś 8-) :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez Cien_1186 » sobota, 7 lipca 2012, 15:43

To i ja napiszę o jednym dość ciekawym przypadku meteorologicznym. Kiedyś, bardzo dawno temu, w czasie wakacji spędzanych z kuzynkami, zdarzyło mi się widzieć gdzie kończy się deszcz :wink: Stałyśmy na asfaltowej drodze i widziałyśmy jak zbliża się do nas prawdziwa ściana deszczu. A żeby było ciekawiej, ta ściana zatrzymała się na chwilę tak, że moja kuzynka stojąca ode mnie dosłownie ze dwa metry, została doszczętnie zmoczona do suchej nitki, a ja z drugą kuzynką byłyśmy suche. Stałyśmy jak osłupiałe, ściana deszczu po chwili straciła do nas cierpliwość i zmoczyła już nas wszystkie przesuwając się dalej i dalej. Nigdy wcześniej, ani nigdy już później nie widziałam takiego zjawiska.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez Aganderas » sobota, 7 lipca 2012, 15:58

He, he, no rzeczywiście :D jakiś niezdecydowany był :D ten deszcz
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez wolfik » sobota, 7 lipca 2012, 19:19

no i trafilem :D u mnie po burzy 2 drzewa poszly , neta wywalilo bo radiowy na calym osiedly swicze sie popalily bo walnelo w slup chalupa od sasiada poszla z dymem a drugiemu w komin i okna walnelo 8-) tak ze tyle narazie grzmi ciagle :mrgreen:
a jesli chodzi o wysokie napiecie to z tym jestem zapan brat :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez roxi » sobota, 7 lipca 2012, 19:33

wolfik napisał(a):no i trafilem :D u mnie po burzy 2 drzewa poszly , neta wywalilo bo radiowy na calym osiedly swicze sie popalily bo walnelo w slup chalupa od sasiada poszla z dymem a drugiemu w komin i okna walnelo 8-) tak ze tyle narazie grzmi ciagle :mrgreen:
a jesli chodzi o wysokie napiecie to z tym jestem zapan brat :lol: :lol: :lol:


Straszne są te burze. My dziś wracaliśmy do domu. W Gorzowie teraz tylko pada deszcz. Po drodze widzieliśmy istny horror. Strasznie żal ludzi, którym po raz kolejny żywioł zabrał bezpieczny dom.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez wolfik » sobota, 7 lipca 2012, 19:36

naprawde te burze sa straszne :roll: teraz ciagle grzmi od 2h i zastanawiam sie kiedy przyjdzie czy pojdzie bokiem :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Przypadki meteorologiczne^^

Postprzez roxi » sobota, 7 lipca 2012, 19:50

wolfik napisał(a):naprawde te burze sa straszne :roll: teraz ciagle grzmi od 2h i zastanawiam sie kiedy przyjdzie czy pojdzie bokiem :wink:

Podobno całe lato w tym roku ma być burzowo - deszczowe. Wolfiku, mam nadzieję, że pójdzie bokiem. Oby Was ta burza nie dotknęła. Idę powiesić następne pranie. Buziaki:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » sobota, 7 lipca 2012, 19:50

 

Następna strona

Powrót do Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron