Loska i płyta

Re: Loska i płyta

Postprzez Beata » wtorek, 1 listopada 2011, 23:50

Leon26 napisał(a):
Beata napisał(a):Właśnie przesłuchałam tą Gienkową piosenkę i jestem raczej rozczarowana. W XF bardziej mi się podobał. Uważałam, że ma ciekawy głos a w tej piosence jakos tak miauczy. :?

no fakt ta piosenka jakaś taka niespecjalna :)

Do mnie zupełnie ta piosenka nie trafia. Muszę pokazać ją mężowi bo on kibicował Gienkowi w XF. Może fanom Gienka się spodoba. :mrgreen:
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Postprzez » wtorek, 1 listopada 2011, 23:50

 

Re: Loska i płyta

Postprzez Leon26 » wtorek, 1 listopada 2011, 23:56

Beata napisał(a):
Leon26 napisał(a):
Beata napisał(a):Właśnie przesłuchałam tą Gienkową piosenkę i jestem raczej rozczarowana. W XF bardziej mi się podobał. Uważałam, że ma ciekawy głos a w tej piosence jakos tak miauczy. :?

no fakt ta piosenka jakaś taka niespecjalna :)

Do mnie zupełnie ta piosenka nie trafia. Muszę pokazać ją mężowi bo on kibicował Gienkowi w XF. Może fanom Gienka się spodoba. :mrgreen:

no im powinna :) choć z tym może być różnie :lol: mnie Gienek w tym gatunku nie przekonuje :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Loska i płyta

Postprzez wolfik » środa, 2 listopada 2011, 19:13

ciekawie zerknolem teraz na x- factora z ciekawosci- pokazal sie ranzik^ a u gienka- ciekawa sytuacja zachwycaja sie nowa forma przekazem nie tuzunkowym odejsciem od sterotypow- to tak wyglada jak sie wszyscy nawzajem przekonywali ze utwor jest super- zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Loska i płyta

Postprzez kam » środa, 2 listopada 2011, 19:13

:lol:
wolfik napisał(a):ciekawie zerknolem teraz na x- factora z ciekawosci- pokazal sie ranzik^ a u gienka- ciekawa sytuacja zachwycaja sie nowa forma przekazem nie tuzunkowym odejsciem od sterotypow- to tak wyglada jak sie wszyscy nawzajem przekonywali ze utwor jest super- zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Loska i płyta

Postprzez carmela » środa, 2 listopada 2011, 19:30

wolfik napisał(a): zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:

Witam :D nie wiem jak oni dali radę kilka razy odłuchać.. Gienek niewątpliwie ma talent, ale jego głos jest bardzo męczący-ja nie byłam w stanie dosłuchać piosenki do końca, a co dopiero kilkakrotnie :wink:
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Loska i płyta

Postprzez wolfik » środa, 2 listopada 2011, 19:44

carmela napisał(a):
wolfik napisał(a): zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:

Witam :D nie wiem jak oni dali radę kilka razy odłuchać.. Gienek niewątpliwie ma talent, ale jego głos jest bardzo męczący-ja nie byłam w stanie dosłuchać piosenki do końca, a co dopiero kilkakrotnie :wink:

dla mnie utwor to taki - ktory powala za pierwszym sluchaniem i wiem jedno- to jest to^ 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Loska i płyta

Postprzez nutella0419 » środa, 2 listopada 2011, 22:31

wolfik napisał(a):
carmela napisał(a):
wolfik napisał(a): zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:

Witam :D nie wiem jak oni dali radę kilka razy odłuchać.. Gienek niewątpliwie ma talent, ale jego głos jest bardzo męczący-ja nie byłam w stanie dosłuchać piosenki do końca, a co dopiero kilkakrotnie :wink:

dla mnie utwor to taki - ktory powala za pierwszym sluchaniem i wiem jedno- to jest to^ 8-)


U mnie z reguły jest tak, że piosenka, która powala mnie po 1 odsłuchu szybko mi się nudzi. Zdecydowanie bardziej instryguja mnie kawałki, które muszę przewałkować kilka razy, żeby mi się spodobały. Zobaczymy jak to będzie z singlem Michała... A co do głosu Gienka, to nigdy mi się nie podobał. Dla mnie brzmi jak nieprzyjemny skrzek. I tak, jak głos Michala przenika przeze mnie, wywołując dreszcze, to ten Gienka doprowadza mnie do nieznośnego bólu głowy.
Avatar użytkownika
nutella0419
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 558
Dołączył(a): piątek, 2 września 2011, 13:26
Lokalizacja: Bydgoszcz/Gdańsk
wiek: 21

Re: Loska i płyta

Postprzez Litek_ » czwartek, 3 listopada 2011, 09:46

wolfik napisał(a):ciekawie zerknolem teraz na x- factora z ciekawosci- pokazal sie ranzik^ a u gienka- ciekawa sytuacja zachwycaja sie nowa forma przekazem nie tuzunkowym odejsciem od sterotypow- to tak wyglada jak sie wszyscy nawzajem przekonywali ze utwor jest super- zdanie ze po kilku odsluchaniach zaczyna sie dostrzegac piekno- jest powalajace^ :wink:

że co? :lol: :lol: :lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Loska i płyta

Postprzez wolfik » środa, 9 listopada 2011, 11:18

chodzi mi o wpisy^ jednak troche ludzi mysli^ 8-)
http://muzyka.interia.pl/rock/news/gien ... wo-posluch aj,1718780,46
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Loska i płyta

Postprzez Cien_1186 » środa, 9 listopada 2011, 11:25

nutella0419 napisał(a): A co do głosu Gienka, to nigdy mi się nie podobał. Dla mnie brzmi jak nieprzyjemny skrzek. I tak, jak głos Michala przenika przeze mnie, wywołując dreszcze, to ten Gienka doprowadza mnie do nieznośnego bólu głowy.

Mam dokładnie to samo, po wysłuchaniu śpiewu GL jestem mega zmęczona. Misiek to zupełnie inna bajka, jego śpiew wyzwala we mnie wiele uczuć, ale nigdy nie męczy 8-)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 9 listopada 2011, 11:25

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron