Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Leon26 » wtorek, 23 sierpnia 2011, 09:25

goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):Coś mi się wydaje że jesteście moi Kochani do Ady lekko uprzedzeni :wink: Nigdy nie daje się nakręcić przez ogół bo to często wypacza stan faktyczny.Ocenianie predyspozycji wokalnych Ady przez pryzmat Jej wypowiedzi(tego jaka jest)czy bogatych sponsorów jest niewłaściwe i mylne.Nigdy nie byłem fanem Jej głosu i nawet mnie wnerwiała ta cała promocja w programie i po ale nie zaprzeczę że potrafi śpiewać.Moim zdaniem może to robić zawodowo ale musi się odciąć od 'życzliwych' tatusiowatych doradców i dojrzeć przede wszystkim.Płyty raczej nie kupie ale życzę Jej wszystkiego dobrego :)


ale Leon, ja naprawde tak z nia mam :) tyle rzeczy na tym swiecie ciekawszych, a czasu tak niewiele :)

Chyba znam Cię już dość dobrze bo spodziewałem się z Twojej strony takiej odp. :wink: Rozumiem Cię doskonale bo ja też nie lubię tracić czasu na coś co mnie nie zachwyca :) Pozdrawiam serdecznie bo trzeba się śpieszyć kochać ludzi... :wink:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » wtorek, 23 sierpnia 2011, 09:25

 

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez goska » wtorek, 23 sierpnia 2011, 09:25

kfc napisał(a):
Lena napisał(a):
Leon26 napisał(a):
Lena napisał(a):Oczywiscie, ze Ada ma talent, ale nie tak wielki, by brzmiec genialnie we wszystkich piosenkach. W niektorych brzmiala slabo, a i tak byla wychwalana (no moze Czeslaw sie czasem wychylal) i to jest dosyc denerwujaca sprawa.

Każdy z uczestników miał słabsze odsłony bo nikt nie jest w stanie zaśpiewać wszystkiego celująco.Wbrew pozorom ludzi niełatwo nabić w butelkę i ostatecznie oni wybierają kogo chcą słuchać.Nachalna promocja przynosi najczęściej odwrotny skutek od zamierzonego.

Wytykanie Adzie tych slabszych wykonan wynika glownie z tego, jak przedstawiana byla w programie i w sumie tez po nim. Ze niby Gienek ma historie, Michal jest wariatem, a Ada ma GŁOS. Jej warunki wokalne mialy byc obezwladniajace i rekompensowac wszelkie braki. Gdy ktorykolwiek inny uczestnik zaspiewal slabo, jury otwarcie o tym mowilo, a w przypadku Ady wlasnie tylko Czeslaw sie wylamywal subtelnie, wspominajac, ze "dziwne rzeczy sie dzialy" z jej wokalem. Ale ostatecznie po kazdym jej wystepie wysylany byl komunikat: "Ada jest tu najlepsza wokalistka". Jakby istniala w jury jakas niepisana zasada, ze mozna krytykowac jej stroj, osobowosc, ale spiewu lepiej nie.
Tez jej dobrze zycze, niech nie zawiedzie swoich sympatykow. Gusta sa w koncu rozne :) W efekcie niektorzy kochaja w Adzie wszystko, a mnie nawet ten jej glos jakos nie podchodzi :D

Twoja teoria jest bardzo przekonująca. Myślę, że masz rację.

tez uwazam, ze kazdy wizerunek moze byc przekonujacy. tylko pod jednym warunkiem, ze to autentyk. gwiazdorzy, nie gwiazdorzy, postac kontrowersyjna, czy nie, nie ma znaczenia. wazna jest zgodnosc z artysta, z jego wnetrzem. wtedy to dziala. ja u Ady tego nie widze.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez goska » wtorek, 23 sierpnia 2011, 09:27

Leon26 napisał(a):
goska napisał(a):
Leon26 napisał(a):Coś mi się wydaje że jesteście moi Kochani do Ady lekko uprzedzeni :wink: Nigdy nie daje się nakręcić przez ogół bo to często wypacza stan faktyczny.Ocenianie predyspozycji wokalnych Ady przez pryzmat Jej wypowiedzi(tego jaka jest)czy bogatych sponsorów jest niewłaściwe i mylne.Nigdy nie byłem fanem Jej głosu i nawet mnie wnerwiała ta cała promocja w programie i po ale nie zaprzeczę że potrafi śpiewać.Moim zdaniem może to robić zawodowo ale musi się odciąć od 'życzliwych' tatusiowatych doradców i dojrzeć przede wszystkim.Płyty raczej nie kupie ale życzę Jej wszystkiego dobrego :)


ale Leon, ja naprawde tak z nia mam :) tyle rzeczy na tym swiecie ciekawszych, a czasu tak niewiele :)

Chyba znam Cię już dość dobrze bo spodziewałem się z Twojej strony takiej odp. :wink: Rozumiem Cię doskonale bo ja też nie lubię tracić czasu na coś co mnie nie zachwyca :) Pozdrawiam serdecznie bo trzeba się śpieszyć kochać ludzi... :wink:


pozdrawiam tez. faktycznie, juz sie troche tu znamy :) to mile.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez note_94 » wtorek, 23 sierpnia 2011, 10:14

Ada mnie strasznie denerwowała na początku :wink: a jej głos, wydawał mi sie taki jakiś przeslodzony. Wgl nie podobało mi się jej wykonanie 'Only Girl' na bootcamp'ie a wtedy Kuba ją tak chwalił :| Dopiero przekonałam się do niej jak zaśpiewała 'Feeling Good', lubie tą piosenkę a jej wykonanie było bardzo fajne :) Na koncercie w Łodzi już przestała mi całkowicie przeszkadzać :wink: Spodobał mi sie jej głos i okazała się fajną osobą. Aż nie moge uwierzyć, że tak zmieniłam zdanie o niej. Tak jej nie lubiłam i jej głosu a teraz... :) Jak będzie jakiś koncert w pobliżu mnie to zapewne się wybiorę :D
Avatar użytkownika
note_94
początkujący
początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 18:36

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez kfc » poniedziałek, 17 października 2011, 18:58

kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez wolfik » poniedziałek, 17 października 2011, 19:00

kfc napisał(a):http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/plyta-ady-szulc-juz-w-swieta/
OMG

w grudniu po poludniu- ma problemy z produkcja - wiec gienek i mlody wydadza ja wczesnie- wiec tu nie jest wcale rewelacyjne tempo 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez kfc » poniedziałek, 17 października 2011, 19:04

wolfik napisał(a):
kfc napisał(a):http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/plyta-ady-szulc-juz-w-swieta/
OMG

w grudniu po poludniu- ma problemy z produkcja - wiec gienek i mlody wydadza ja wczesnie- wiec tu nie jest wcale rewelacyjne tempo 8-)


A im się wydaje, że są wszechwiedzący kurcze. Wojewoda mi się skojarzył od razu, on też uważa się za wszechwiedzącego. Trudno- jeszcze będą zbierać szczęki z podłogi 8-)
kfc
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 17 sierpnia 2011, 07:38

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Aludka » poniedziałek, 17 października 2011, 19:38

buahahaha :lol: rozbawili mnie tym stwierdzeniem, że w przeciwieństwie do Michała wzięła się ostro do roboty
chciałabym zobaczyć ich minę za miesiąc, kiedy okaże się, że ni z tąd ni z owąd w sklepie będzie płyta Miśka
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Ginger » poniedziałek, 17 października 2011, 19:39

kfc napisał(a):http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/plyta-ady-szulc-juz-w-swieta/
OMG


:lol: :lol: :lol:
O rany, płyta będzie JUŻ na gwiazdkę, nie no, faktycznie, sprężyła się dziewczyna :lol:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Sun » poniedziałek, 17 października 2011, 19:41

Ginger napisał(a):
kfc napisał(a):http://www.gadulek.pl/plotki-z-kraju/plyta-ady-szulc-juz-w-swieta/
OMG

:lol: :lol: :lol:
O rany, płyta będzie JUŻ na gwiazdkę, nie no, faktycznie, sprężyła się dziewczyna :lol:

I to z coverami! :twisted: Adunia ma tempo jak rakieta!
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » poniedziałek, 17 października 2011, 19:41

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron