Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Zoni » niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:38

Próbowałam się przekonać, ale to chyba nie jest możliwe.
http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,5114 ... l#autoplay
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:38

 

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez wolfik » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:12

nie wiem jakos nie dociera do mnie? moze lubie bardziej wyraziste postacie? :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez adh » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:37

mnie wnerwia Ady głosik, jakiś taki jest "okrągły?", kurczę, nie umiem tego wyrazić :o
nawet nie dosłuchałam tego do końca - nic na siłę :P
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Litek_ » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:50

Nawet nie będe próbowała obejrzeć... ale może ktoś (z tych co wytrwali) mi powie co takiego tam mówiła, bo ciekawa jestem mimo wszystko :D
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez adh » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:54

nagrywa płytę z coverami z tomkiem Szymusiem, nagrała 3 piosenki do nowego filmu i jedną z nich śpiewała, ale nie dotrwałam do końca :x
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Ginger » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:57

Litek_ napisał(a):Nawet nie będe próbowała obejrzeć... ale może ktoś (z tych co wytrwali) mi powie co takiego tam mówiła, bo ciekawa jestem mimo wszystko :D


Mi też się nie chce oglądać, szkoda mi tych kilku minut :D Ale z tego, co widzę, nie mówiła nic ciekawego (żadna niespodzianka :wink: ).
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez karolla » niedziela, 21 sierpnia 2011, 14:58

Zoni napisał(a):Próbowałam się przekonać, ale to chyba nie jest możliwe.
http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,5114 ... l#autoplay

Też się próbowałam przekonać Zoni,bo znalazłam komentarz że jak zaśpiewała to kogoś tam przeszedł dreszcz po plecach.No mnie jakoś nie przeszedł.Śpiewała jakoś tak bez wyrazu jak dla mnie,głos za dziecinny do takiej piosenki.A płyta z coverami będąc po takim programie,szkoda słów.To że mnie drażni to już mało powiedziane.
Litek ona mówiła że płyta będzie na jesieni,że nagrała 3 piosenki do filmu Big Love który ukaże się w styczniu.Oczywiście piosenki nie są jej autorstwa ale bardzo się tym szczyciła że nagrała piosenki do filmu kinowego.A płyta będzie z coverami i będzie jeden jej własny utwór.No i Szymuś mówił że to Ada miała najlepszy wokal w programie,jest producentem płyty z tego co zrozumiałam.Nie próbuj nie warto,no chyba że się do jej wokalu przekonasz,bo mi się nie udało
karolla
 

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Litek_ » niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:04

Aha... to coś mi sie wydaje, że Adula zaczyna gwiazdorzyć :roll:
Ja do jej wokalu nigdy się nie przekonam.. dzisiaj, w powtórce X-f, zrobiła mi miazgę z uszu swoim wykonaniem "Rolling in the deep"... :roll:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez Sun » niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:48

Litek_ napisał(a):dzisiaj, w powtórce X-f, zrobiła mi miazgę z uszu swoim wykonaniem "Rolling in the deep"... :roll:

Kurrrde, miałam tu nic nie pisać, ale najpierw Ty, Litek_, wspomniałaś o tym "Rolling...", a potem jeszcze w powyższym materiale usłyszałam, jak Ada siłuje się z fragmentem "Ain't No Sunshine" :roll: (mam ogromny sentyment do tej piosenki w wykonaniu małego Michaela Jacksona- dla mnie majstersztyk)

"Rolling..." uważam za jej najgorsze wykonanie, zaraz obok castingowego Queen. Masakra! Jej głos nie ma, że tak to dosadnie określę, wystarczającego "mięcha" do takich utworów i ona kompletnie nie daje rady ich unieść. Nie wiem, czy to jest kwestia jej barwy, czy słabej przepony, czy innych naturalnych braków, ale za każdym razem, gdy powinna była przycisnąć i dać porządnej pary w gwizdek, miałam wrażenie, że wokal albo jest płaski i "napowietrzony", albo wątły, na granicy bolesnego fałszu i pęknięcia. Do spokojnych kawałków jej aparat wystarcza (chociaż i tak Ada kładzie je interpretacyjnie), ale przy repertuarze typu Houston czy Aguilery odpadłaby w przedbiegach. Dla mnie osobiście to duży zarzut.

Przesłuchałam na szybko te filmiki DDTVN.
Zgadzam się, że jej dziecinny głosik wypada śmiesznie w dorosłych utworach o miłości. Pomijam już, że ta piosenka śpiewana w studiu to dokładnie klimat polskiej muzyki, którego nie trawię. Banał za banałem i banałem popycha.
A przy płycie pracują oczywiście T.Szymuś i mąż Kukulskiej, która u Kuby skrytykowała Michała. No czemu mnie to nie dziwi :roll:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Ada Szulc DDTVN 21.08.2011

Postprzez wolfik » niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:53

moze na sile wszyscy chca udowodnic ze powinna wygrac ada? no to musza mniec pretensje do gienka a nie mlodego on zaja 2 mniejsce^^ :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » niedziela, 21 sierpnia 2011, 15:53

 

Następna strona

Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron