cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

Postprzez goska » niedziela, 14 sierpnia 2011, 09:04

polecam plyte Dyjaka. bardzo przekonujacy, bo prawdziwy glos kogos, kto prowadzi wodczano-knajpiano-uliczny zywot. jak odsluchacie, to zrozumiecie dlaczego dla kogos wyrobionego w tego typu klimatach Gienek to telewizyjna podroba i tyle. dla mnie Loska to sztucznie pobudzony zaplon. w dodatku spozniony. posluchajcie tego kolesia, jak go nie znacie, i tez dojdziecie do takich wnioskow.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » niedziela, 14 sierpnia 2011, 09:04

 

Re: cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

Postprzez Leon26 » wtorek, 16 sierpnia 2011, 20:23

Jeśli ktoś Go lubi to nie potrzebuje 'zamiast' a Gościa którego proponujesz nie kojarzę.Zastanawia mnie kim Ty jesteś Gosiu bo wchodzę na forum po kolejnej przerwie otwieram Twój wątek a tam reklama'JEZUS CIE KOCHA...' :wink: Psipadek :?: :lol: Pozdrawiam serdecznie :D Po trosze odrobiłem lekcje i muszę przyznać że ma Gościu to...coś w głosie i w ogóle :wink: No chyba że to nie On :?: http://www.youtube.com/watch?v=7oclingdBvQ Ps.nie myślcie sobie że Was Dzióbaski porzuciłem :wink: to przez koszmarnie działającą neozdrade:( ale już przesiadam się na orange i będzie git :lol: Ślicznie palicie w łaźni aż kamień się zmienia w pył... :wink:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

Postprzez goska » środa, 17 sierpnia 2011, 13:06

Leon26 napisał(a):Jeśli ktoś Go lubi to nie potrzebuje 'zamiast' a Gościa którego proponujesz nie kojarzę.Zastanawia mnie kim Ty jesteś Gosiu bo wchodzę na forum po kolejnej przerwie otwieram Twój wątek a tam reklama'JEZUS CIE KOCHA...' :wink: Psipadek :?: :lol: Pozdrawiam serdecznie :D Po trosze odrobiłem lekcje i muszę przyznać że ma Gościu to...coś w głosie i w ogóle :wink: No chyba że to nie On :?: http://www.youtube.com/watch?v=7oclingdBvQ Ps.nie myślcie sobie że Was Dzióbaski porzuciłem :wink: to przez koszmarnie działającą neozdrade:( ale już przesiadam się na orange i będzie git :lol: Ślicznie palicie w łaźni aż kamień się zmienia w pył... :wink:


napisalam "zamiast", bo uwazam (ja), ze jest lepszy o niebo w tym klimacie. to autentyk i emocje ma na wierzchu, tak naprawde. pisalam o milosci do tego typu klimatow. jesli ktos kocha Gienka, to oczywiscie nie zdradzi :) no, Jezus to chyba wszystkich kocha i nie tylko przez przypadek :) jesli chodzi o jego towarzystwo kolo mojego watku, to nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo :) ale pasuje mi. czemu nie? bardzo serdecznie Cie pozdrawiam :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

Postprzez adh » środa, 17 sierpnia 2011, 14:21

Gosia! Ty jesteś faktycznie chyba najbardziej zakręcona i tajemnicza na tym forum. Raz Baran, raz Byk ??? Talent do ludzi??? A co to właściwie znaczy ??? :D
Pozdrawiam :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: cos zamiast Loski, jesli ktos go tu lubi

Postprzez goska » piątek, 19 sierpnia 2011, 13:04

adh napisał(a):Gosia! Ty jesteś faktycznie chyba najbardziej zakręcona i tajemnicza na tym forum. Raz Baran, raz Byk ??? Talent do ludzi??? A co to właściwie znaczy ??? :D
Pozdrawiam :D


znaczy to, ze mam szczescie do napotykania ludzi niezwyczajnych i fajnie zwyczajnych. poza tym ludzie w moim zyciu byli zawsze najwazniejsi i to oni stanowia o jego uroku. lubie swoje zycie wlasnie dzieki nim. znam ich wiele. w roznym wieku, z roznych srodowisk, roznie wyksztalconych i z roznymi zyciorysami. kazda z tych osob cos wnosi w moje zycie i mam nadzieje, ze ma cos z mojego :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » piątek, 19 sierpnia 2011, 13:04

 


Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron