czy ktos wie?

czy ktos wie?

Postprzez goska » poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:39

czy Loska ma jakies swoje fora, poza tym plejadowym? przypomnialam sobie, ze istnieje i chcialaby wiedziec jak sie sprawy maja w okol niego i jego fanow.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:39

 

Re: czy ktos wie?

Postprzez wolfik » poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:56

to znaczy nie znam forum ja zagladam na filmiki i playade ale -hehe tam za slowa - ze chalturzy i nie przylozyl sie do ostatnich wystepow -xxd dostalo mi sie^w kocu wystep w M1 nie jest szczytem marzen wg mnie a na koncert motocyklowy czy moto - cos nie przylozyl sie- to nie wytlumaczenie - mlody jak ma nawet 3fanow spiewa na full przyklad filmik z harleyem
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: czy ktos wie?

Postprzez goska » poniedziałek, 18 lipca 2011, 12:06

wolfik napisał(a):to znaczy nie znam forum ja zagladam na filmiki i playade ale -hehe tam za slowa - ze chalturzy i nie przylozyl sie do ostatnich wystepow -xxd dostalo mi sie^w kocu wystep w M1 nie jest szczytem marzen wg mnie a na koncert motocyklowy czy moto - cos nie przylozyl sie- to nie wytlumaczenie - mlody jak ma nawet 3fanow spiewa na full przyklad filmik z harleyem


dzieki wolfik. wiem, ze ma wystepy w centrach handlowych :) chodzilo mi jednak bardziej o zorganizowanie jego fanow. tak aktywnie zwalczali Szpaka, ze chcialam wiedziec, czy spozytkowali ta energie na cos przeznaczonego konkretnie dla Gienia. spodziewam sie, ze pewnie nie. potwierdza to moje teorie, ze czesc tych ludzi byla za Loska ze wzgledu na niechec do Szpaka. czyli to, co pisal real true, ze Gienek skorzystal na obecnosci Michala w XF bylo prawda. zreszta to bylo do przewidzenia. pozdrawiam Cie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: czy ktos wie?

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 18 lipca 2011, 12:17

goska napisał(a):tak aktywnie zwalczali Szpaka, ze chcialam wiedziec, czy spozytkowali ta energie na cos przeznaczonego konkretnie dla Gienia. spodziewam sie, ze pewnie nie. potwierdza to moje teorie, ze czesc tych ludzi byla za Loska ze wzgledu na niechec do Szpaka. czyli to, co pisal real true, ze Gienek skorzystal na obecnosci Michala w XF bylo prawda.


Szukałam jakiś czas temu z ciekawości, jak się ma sytuacja. Ma FB, strona fanowska: http://pl-pl.facebook.com/gienekloska?s ... ka?sk=info oraz oficjalny profil Gienek Loska Band: http://pl-pl.facebook.com/pages/Gienek- ... 67?sk=wall

Jest też kanał zespołu na YT: http://www.youtube.com/user/GienekLoska ... FD098C5689

Natomiast forum poświęconego wyłącznie Gienkowi nie znalazłam. Jeśli są fora dyskusyjne, to jak gdyby wydzielone w części na temat Gienka, np. na Gronie czy Plejadzie.
Może jakieś jest, nie wykluczam. Naszego forum też nie widzę wpisując w google "Michał Szpak forum", dopiero jak wpiszę konkretnie "szpakofani", to wyskakuje :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: czy ktos wie?

Postprzez goska » poniedziałek, 18 lipca 2011, 12:20

Kasjopea napisał(a):
goska napisał(a):tak aktywnie zwalczali Szpaka, ze chcialam wiedziec, czy spozytkowali ta energie na cos przeznaczonego konkretnie dla Gienia. spodziewam sie, ze pewnie nie. potwierdza to moje teorie, ze czesc tych ludzi byla za Loska ze wzgledu na niechec do Szpaka. czyli to, co pisal real true, ze Gienek skorzystal na obecnosci Michala w XF bylo prawda.


Szukałam jakiś czas temu z ciekawości, jak się ma sytuacja. Ma FB, strona fanowska: http://pl-pl.facebook.com/gienekloska?s ... ka?sk=info oraz oficjalny profil Gienek Loska Band: http://pl-pl.facebook.com/pages/Gienek- ... 67?sk=wall

Jest też kanał zespołu na YT: http://www.youtube.com/user/GienekLoska ... FD098C5689

Natomiast forum poświęconego wyłącznie Gienkowi nie znalazłam. Jeśli są fora dyskusyjne, to jak gdyby wydzielone w części na temat Gienka, np. na Gronie czy Plejadzie.


dzieki :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: czy ktos wie?

Postprzez wolfik » poniedziałek, 18 lipca 2011, 12:23

ja to tylko tyle moge powiedziec ze jak glosowali u mnie czesc na gienka czesc na mlodego - to teraz wiecej gadamy o mlodym -i jego wystepach o gienku jakos tak tylko mimo chodem^najwyzej w kontekscie mlodego- jakos zszedl na 2 plan mozna powiedziec
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: czy ktos wie?

Postprzez goska » poniedziałek, 18 lipca 2011, 12:28

wolfik napisał(a):ja to tylko tyle moge powiedziec ze jak glosowali u mnie czesc na gienka czesc na mlodego - to teraz wiecej gadamy o mlodym -i jego wystepach o gienku jakos tak tylko mimo chodem^najwyzej w kontekscie mlodego- jakos zszedl na 2 plan mozna powiedziec

ano wlasnie. wyjezdzi te swoje koncerty do spodu posuwajac sie na wozku XF i zobaczysz, ze bedzie juz grywal dla garstki. moge sie zalozyc o to.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: czy ktos wie?

Postprzez goska » niedziela, 11 września 2011, 12:05

wolfik, pojawil sie motyw Loski w watku innym, aktualnym. Ty lubisz wiedziec takie rzeczy, co u Loski? sluch juz zaginal, czy jeszcze nie? koncertuje, czy nagrywa?
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: czy ktos wie?

Postprzez wolfik » niedziela, 11 września 2011, 12:15

goska napisał(a):wolfik, pojawil sie motyw Loski w watku innym, aktualnym. Ty lubisz wiedziec takie rzeczy, co u Loski? sluch juz zaginal, czy jeszcze nie? koncertuje, czy nagrywa?

loska nagrywa podobno ale singla nie bedzie plyta od razu - mysle ze dobrze bo po singlu mogli by starcic na sprzedazy plyta po polsku tam makar wciska swoje kawalki ^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: czy ktos wie?

Postprzez goska » niedziela, 11 września 2011, 12:20

wolfik napisał(a):
goska napisał(a):wolfik, pojawil sie motyw Loski w watku innym, aktualnym. Ty lubisz wiedziec takie rzeczy, co u Loski? sluch juz zaginal, czy jeszcze nie? koncertuje, czy nagrywa?

loska nagrywa podobno ale singla nie bedzie plyta od razu - mysle ze dobrze bo po singlu mogli by starcic na sprzedazy plyta po polsku tam makar wciska swoje kawalki ^


ten Makar, to wiesniak w stylu polsko-amerykanskim. wsrod polonusow tam, pelno takich. znam go przelotnie. nieciekawy typ. zdaje sie, ze bedzie domek i nic wiecej specjalnego.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » niedziela, 11 września 2011, 12:20

 

Następna strona

Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron