Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez Marger » wtorek, 12 lipca 2011, 22:13

Już po raz trzeci w radiu kwejk.fm usłyszymy uczestnika programu X-factor. Tym razem długo już wyczekiwany wywiad z Adą. Start o 21:00.
,,Młody był, bogiem był i gnał, wolny tak...,,
Marger
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 30
Dołączył(a): niedziela, 19 czerwca 2011, 19:27
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 12 lipca 2011, 22:13

 

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez Kasjopea » środa, 13 lipca 2011, 20:49

Słuchał ktoś tego wywiadu? Ja tylko końcówkę. Szkoda, że przegapiłam, bo może coś wspominała o X-factorze, panującej atmosferze, pozostałych uczestnikach. Słyszałam tylko, jak mówiła, że dom jurorski był tak ogromny, że nigdy takiego dużego nie widziała, a oni w piątkę siedzieli w jakiejś przyczepie na ogródku, z której po kolei dochodzili, aby zaśpiewać swoje. Później znów szli pojedynczo na ogłoszenie wyników. Było bardzo zimno i musieli tak kursować między domem a przyczepą :roll: Trochę to żałosne, że tak to zorganizowano. Taki problem ulokować ich w 1 pomieszczeniu domu jurorskiego? Wielkiego domu... :roll:

Na koniec puścili na prośbę Ady Californication 8-) Wysłuchałam, a potem włączyłam sobie wykonania Michała z XF i Orange Warsaw Festival, żeby porównać na gorąco. Nigdy nie przepadałam za oryginałem, ale w wykonaniu Michała bardzo polubiłam ten utwór i po raz kolejny z większą przyjemnością słuchałam Michała niż oryginału.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez wolfik » środa, 13 lipca 2011, 21:02

no to jest smutne- taki wielki dom a oni w przyczepie jak sledzie- jezu - nie dziwie sie ze byli podziebieni- najpierw bladynka pozniej szpak- tyle kasy natrzepali a nie umnieli dac im 1 pokoik by nie musieli biegac po dworze[
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez Kasjopea » środa, 13 lipca 2011, 21:18

wolfik napisał(a):no to jest smutne- taki wielki dom a oni w przyczepie jak sledzie- jezu - nie dziwie sie ze byli podziebieni- najpierw bladynka pozniej szpak- tyle kasy natrzepali a nie umnieli dac im 1 pokoik by nie musieli biegac po dworze[


Może rzeczywiście to podziębienie miało z tym związek? Takie wahania temperatur dla gardła nie są dobre. Wystarczyło trochę nawiewu przy Californication, żeby na Wspomnieniu Michał już chrypiał :roll: A tu jakieś kursowanie od przyczepy do domu na zimnie im fundują, kiedy od jakości występów zależą może nawet ich życiowe losy :roll:
Gdzie tu poważne podejście do sprawy!
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez wolfik » czwartek, 14 lipca 2011, 08:46

co chcemy- pamietacie ile mlody mnial na przygotowanie wystempu z burke? 40 minut na podzielenie piosenki i przespiewanie^^cud ze mu wyszlo^a jak wojewodzki nie mogl dopytac sie o lekarza?podejrzewam ze ci co przeszli x- factora dostali poządna szkole zycia^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez Lori » czwartek, 14 lipca 2011, 10:13

Ale żenada :roll:
To wszystko miało pięknie i okazale wyglądać w telewizji, a za kamerami pewnie była tandeta i prowizorka, w której o uczestników nikt nie dbał. Założę się, że oni jeszcze by mogli opowiedzieć wiele takich historyjek... :roll:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez Sun » czwartek, 14 lipca 2011, 11:10

Szkoda, że o tym wywiadzie zapomniałam, może Ada puściła tam jeszcze trochę farby na temat kulisów XF :P To, co słyszeliśmy do tej pory, mówi samo za siebie. Na litość Boską, przyczepa w ogródku wielkiej willi? To brzmi jak kompletna farsa, zwł. w przypadku programu o takim budżecie :roll: Nic dziwnego, że Ada Styrcz sprawiała tam wrażenie zrezygnowanej- przy problemach zdrowotnych i tego typu warunkach nie miała jak wydobrzeć nawet na chwilę.
Nie wspomnę nawet o tym, co wiedzieliśmy już wcześniej, Misiek błąkający się przez 2 tygodnie z zapaleniem krtani i występujący z gorączką, gdy tymczasem Wojewódzki nie mógł się doprosić o lekarza dla niego. I nie dziwi mnie, że Michał tak zeszczuplał w czasie programu, raczej niespecjalnie się tam przejmowano uczestnikami i ich formą, co zresztą dało się wyczuć też w czasie wywiadu Ady i Michała dla Polskich Nagrań (przynajmniej ja miałam takie wrażenie).
No ale wiadomo, tam za fasadą blichtru kryje się sztab specjalistów, którzy po prostu mają za zadanie sprawnie wydoić garstkę bezwolnych krówek, które taki program ciągną, że tak to dosadnie określę. Po raz kolejny potwierdza się, że nikt tam nie myśli o sentymentach. Dobrze, że Michał ma to za sobą, choć on i tak sporo tam ugrał jak na tego typu produkcję.

Może jakiś fan Ady ten kwejkowski wywiad nagrał i gdzieś wrzuci, choć jak tak patrzę po necie, to nie widzę dużego ruchu wokół niej.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez goska » czwartek, 14 lipca 2011, 12:05

Sun napisał(a):Szkoda, że o tym wywiadzie zapomniałam, może Ada puściła tam jeszcze trochę farby na temat kulisów XF :P To, co słyszeliśmy do tej pory, mówi samo za siebie. Na litość Boską, przyczepa w ogródku wielkiej willi? To brzmi jak kompletna farsa, zwł. w przypadku programu o takim budżecie :roll: Nic dziwnego, że Ada Styrcz sprawiała tam wrażenie zrezygnowanej- przy problemach zdrowotnych i tego typu warunkach nie miała jak wydobrzeć nawet na chwilę.
Nie wspomnę nawet o tym, co wiedzieliśmy już wcześniej, Misiek błąkający się przez 2 tygodnie z zapaleniem krtani i występujący z gorączką, gdy tymczasem Wojewódzki nie mógł się doprosić o lekarza dla niego. I nie dziwi mnie, że Michał tak zeszczuplał w czasie programu, raczej niespecjalnie się tam przejmowano uczestnikami i ich formą, co zresztą dało się wyczuć też w czasie wywiadu Ady i Michała dla Polskich Nagrań (przynajmniej ja miałam takie wrażenie).
No ale wiadomo, tam za fasadą blichtru kryje się sztab specjalistów, którzy po prostu mają za zadanie sprawnie wydoić garstkę bezwolnych krówek, które taki program ciągną, że tak to dosadnie określę. Po raz kolejny potwierdza się, że nikt tam nie myśli o sentymentach. Dobrze, że Michał ma to za sobą, choć on i tak sporo tam ugrał jak na tego typu produkcję.

Może jakiś fan Ady ten kwejkowski wywiad nagrał i gdzieś wrzuci, choć jak tak patrzę po necie, to nie widzę dużego ruchu wokół niej.

kulisy produkcji tv zawsze traca horrorem. zarabia sie dziesiatki milionow, a oszczedza sie kazda zlotowke. bezduszny biznes.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez wolfik » czwartek, 14 lipca 2011, 12:21

hehe na nastepnym x- faktorze beda mnieli wg mnie mniejsza publike- takiego drugiego jak mlody ze swieca szukac - ja przyznaje sie pierwszy raz ogladalem taki program i sms co nigdy nie robie a najczesciej zerkne i przelacze na inny kanal^ nie mowiac ze pierwszy raz w zyciu wlazlem na jakies forum - co tu gadac na stare lata czlowiek widze - glupieje^^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Ada Szulc- wywiad w kwejk.fm

Postprzez goska » czwartek, 14 lipca 2011, 12:24

wolfik napisał(a):hehe na nastepnym x- faktorze beda mnieli wg mnie mniejsza publike- takiego drugiego jak mlody ze swieca szukac - ja przyznaje sie pierwszy raz ogladalem taki program i sms co nigdy nie robie a najczesciej zerkne i przelacze na inny kanal^ nie mowiac ze pierwszy raz w zyciu wlazlem na jakies forum - co tu gadac na stare lata czlowiek widze - glupieje^^


ja mialam dokladnie to samo. nie martw sie, to nie glupota :) to jest po prostu cos interesujacego. 80% zycia to proza :) troche poezji nikomu nie zaszkodzi :) bedziesz dzisiaj w Krakowie?
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 14 lipca 2011, 12:24

 

Następna strona

Powrót do Losy konkurencji, czyli co słychać u innych uczestników X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron