Backstage X-factora

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Re: Backstage X-factora

Postprzez cukierek » środa, 8 lutego 2012, 15:53

Kati napisał(a):Nie wiem też czy wiecie czy nie wiecie, ale pewnie wiecie i Was tym nie zaskocze, ale Misiek sie cieszył, ze nie wygrał X-factora, ponieważ nie chciał podpisywać kontraktu z Sony Entertaiment , tylko wolał z obecną wytwórnią :) a niestety zwycięsca czyt. Gienek niestety był zmuszony do podpisania takowego kontraktu, bo do tego zobowiązywała wygrana ( jak dla mnie bezsensu) ale cóż na czymś, musza zyskać sponsorzy xD


:lol: Wiesz, podczas trwania X-factora jeszcze Misz dawal wywiad w radiu "Sniadanie Mistrzow", i tam zapytany o to czy chce wygrac, bardzo dwuznacznie odpowiedzial. W sensie, ze w sumie dal do zrozumienia czytajac miedzy wierszami ze nie chcial :) Tu na forum potem byla nieeezla rozkminka na ten temat ^^
Na Plejadzie zreszta tez. Ja przez pare dni jak najleüpiej glosowac, by nie byl pierwszy, ale nie byl przypadkiem trzeci ^^
W koncu balam sie strasznie ze kazdy tak pomysli i Michal wkoncu bedzie trzeci ;P i postanowilam glosowac normalnie. Hehe wlasnie przypomnialy mi sie te emocje :wink:
Cos nowego jedak sie dowiedzialam, nie bylam swiadoma, ze wytwornia z ktora ma podpisac kontrakt zwyciezca to Sony Entertaiment.
Chodza ploty po necie, ze Michal i tak wygral X factora. Ale zablokowali linie na niego.
Wiesz co jest dla mnie enigma? Tzn. bylo. Jak Michal mogl sie znalesc raz w dogrywce. Teraz jestem bardziej swiadoma, ze to musialo byc zagranie marketingowe TVN´u, nie ma bata.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 8 lutego 2012, 15:53

 

Re: Backstage X-factora

Postprzez Lori » środa, 8 lutego 2012, 20:05

Kati napisał(a):Nie wiem też czy wiecie czy nie wiecie, ale pewnie wiecie i Was tym nie zaskocze, ale Misiek sie cieszył, ze nie wygrał X-factora, ponieważ nie chciał podpisywać kontraktu z Sony Entertaiment , tylko wolał z obecną wytwórnią :) a niestety zwycięsca czyt. Gienek niestety był zmuszony do podpisania takowego kontraktu, bo do tego zobowiązywała wygrana ( jak dla mnie bezsensu) ale cóż na czymś, musza zyskać sponsorzy xD

Byłam na finale i słyszałam, jak mówił, że bardzo się cieszy z drugiego miejsca. To było po nim widać :) Chyba bał się tylko, że może być trzeci, ale na wygranej mu nie zależało.

cukierku, Ty pisałaś na plejadzie za czasów XF? :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Backstage X-factora

Postprzez cukierek » środa, 8 lutego 2012, 22:47

Jasne Lori! Moj pierwszy post na Plejadzie byl po odcinku 2 live. Jak czulam podskurnie ze Michal musial byc chory, ze cos bylo nie tak, i szukalam informacji wszedzie, bo bardzo sie martwilam. Niektore z was kojarze z Plejady.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Backstage X-factora

Postprzez Lori » czwartek, 9 lutego 2012, 09:28

cukierek napisał(a):Jasne Lori! Moj pierwszy post na Plejadzie byl po odcinku 2 live. Jak czulam podskurnie ze Michal musial byc chory, ze cos bylo nie tak, i szukalam informacji wszedzie, bo bardzo sie martwilam. Niektore z was kojarze z Plejady.

Ale pisałaś pod nickiem cukierek? Bo nie pamiętam takiego :oops:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Backstage X-factora

Postprzez Kati » czwartek, 9 lutego 2012, 18:25

Jeśli chodzi o Miska to nie zmienił się praktycznie wcale, no może troszke ;) ale nie wiele... to oczywiscie nie jestem juz ten sam Miszel którego poznałam, zawsze odpisujący na smsy, odwiedzający mnie w Tarnowie, ja jego w Jaśle, nie proszącym o telefon którego i tak nie odbierze ;) ale nadal jest tym samym uśmiechniętym Misiem :)
Kati
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 5 lutego 2012, 18:48

Re: Backstage X-factora

Postprzez SzpakoŻuczek » czwartek, 9 lutego 2012, 19:13

tak właśnie myślałam.. :)
buźka... :**
<3
"Życie nie tylko po to jest by brać,
Życie nie po to by bezczynnie trwać,
I aby żyć siebie samego trzeba dać"
Avatar użytkownika
SzpakoŻuczek
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 530
Dołączył(a): poniedziałek, 23 stycznia 2012, 11:06
wiek: 27

Re: Backstage X-factora

Postprzez ania » czwartek, 9 lutego 2012, 22:09

Kati, dzięki za Twoją relację.
Cudownie, że Michał ma takie wsparcie przyjaciół :)
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Re: Backstage X-factora

Postprzez keri » czwartek, 9 lutego 2012, 22:46

Kati...wzruszyłaś mnie :)
Serdecznie Cię pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Re: Backstage X-factora

Postprzez renata2397 » czwartek, 9 lutego 2012, 22:54

Kati, fajnie ze opowiedziałaś nam jak to wyglądało od środka, że byłaś przy Michale od samego początku. Słyszeć go tam na żywo to musiało być przeżycie. Często wracam do tego nagrania i za każdym razem przeżywam to tak jakbym słyszała po raz pierwszy. Dziękuję bardzo, Kati. :)
renata2397
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1001
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 14:23
wiek: 0

Re: Backstage X-factora

Postprzez cukierek » piątek, 10 lutego 2012, 02:19

Lori napisał(a):
cukierek napisał(a):Jasne Lori! Moj pierwszy post na Plejadzie byl po odcinku 2 live. Jak czulam podskurnie ze Michal musial byc chory, ze cos bylo nie tak, i szukalam informacji wszedzie, bo bardzo sie martwilam. Niektore z was kojarze z Plejady.

Ale pisałaś pod nickiem cukierek? Bo nie pamiętam takiego :oops:


nie mozesz mnei kojarzyc pod tym nickiem, bo on powstal dopiero jak sie tutaj rejestrowalam.
Na plejadzie uzywalam zawsze roznych. Bardziej bylam czytaniem zainteresowana, informacjami, tylko jak juz nie wytrzymalam to cos skrobnelam :)
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » piątek, 10 lutego 2012, 02:19

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron