Forum X-Factor zlikwidowane

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Kasjopea » piątek, 9 grudnia 2011, 21:06

Jak oni mogli zlikwidować tak po prostu całe forum XF na Plejadzie :?: :!: Ktoś kiedyś przekonywał, że na pewno nie usuną, bo tego typu fora dotyczące podobnych programów wiszą od paru lat i nadal mają się dobrze, mimo że kolejne edycje lecą. A tu nagle co? :(

Kurczę, pal licho te wszystkie trollowe wpisy, ale przecież to była kopalnia również naszych postów - zabawnych, błyskotliwych, uszczypliwych, mądrych, refleksyjnych. Tam była cała saga Radamesssa, jego fachowe oceny, intrygujące posty Real true, nawet prawdopodobnie samego Michała (?). Były wpisy wieeelu osób, których nie ma na forum, takich jak mi.in.: Ojo, Babcia Andzia, Łosza, Bip, Krystian, Arbiter elegantiarum i całe mnóstwo innych osób, które stale się udzielały. Były dyskusje filozoficzne i społeczne, artystyczne, muzyczne i każde inne. Tam się poznaliśmy, to były, kurna, nasze korzenie :!: :|
Mnóstwo perełek przepadło bezpowrotnie :!: To, co zdążyliśmy przenieść do siebie, to tylko maleńka garsteczka! Moje osobiste zbiory też są niepełne... :cry:

Nie wiem, jak Wy to odbieracie, ale ja nie potrafię odżałować, że nie zdążyłam tego przejrzeć i pościągać do nas tych najbardziej wartościowych wpisów (oczywiście za zgodą autorów w miarę możliwości). A obiecywałam sobie, że zrobię to kiedyś, jak będę mieć trochę więcej czasu... I już nie zrobię... :cry:
Jest mi tego strasznie żal... Swojego czasu siedziałam całymi dniami i nocami na tamtym forum, mnóstwo pisałam, każdy jeden Wasz wątek i post czytałam, bardzo się zaangażowałam w to wszystko. Dosłownie cząstkę duszy tam zostawiłam, mimo że od paru miesięcy już na plejadę nie wchodzę...

Tyle było tam kiedyś merytorycznych, treściwych ocen, tyle mądrych spostrzeżeń, tyle błyskotliwych ripost, tyle zaciętych, ale skutecznych i spektakularnych obron, tyle humoru, tyle informacji związanych z samymi początkami Michała, tyle wzlotów i upadków, tyle naszych wspólnych przeżyć, tyle linków, tyle wszystkiego...

I teraz tego po prostu, najzwyczajniej nie ma...
Jestem niepocieszona... :cry:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » piątek, 9 grudnia 2011, 21:06

 

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Cien_1186 » piątek, 9 grudnia 2011, 21:14

O w mordę, faktycznie nie ma :( Też mi tego żal, bo to kawał naszej historii, walki o Miśka... Szkoda...
Też tam nie wchodziłam od dawna, ale myślałam, że zawsze będzie można tam sobie wejść i poczytać, a tu dupa :roll:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Aludka » piątek, 9 grudnia 2011, 21:15

ja jestem zła, bo chciałam patrzeć, jak w trakcie kolejnych edycji nadal komentowany jest Michał, a ilość jego postów przewyższałaby wszystkich innych :(
tak na marginesie to wtedy skopiowałam całą sagę Radamessa (na pamiątkę :wink: )
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Cien_1186 » piątek, 9 grudnia 2011, 21:19

Aludka napisał(a):ja jestem zła, bo chciałam patrzeć, jak w trakcie kolejnych edycji nadal komentowany jest Michał, a ilość jego postów przewyższałaby wszystkich innych :(
tak na marginesie to wtedy skopiowałam całą sagę Radamessa (na pamiątkę :wink: )

Ja też mam Sagę jakby co :wink:
Nie mogłam pozwolić, aby odcinek o tym, jak to Cień pozyskuje relikwie, poszedł w otchłań zapomnienia :lol: :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez wolfik » piątek, 9 grudnia 2011, 21:21

od dzisiaj nie ma dlatego na tgz tak duzo wpisow chwalacyvh gienka^ wrecz pochwala jego osoby jaki to cudowny^ :D dla nanow i w ogole^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Anula1986 » niedziela, 11 grudnia 2011, 15:50

No właśnie przedwczoraj chciałam sobie wejść, a tu patrzę nie ma- ech.....
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Kasjopea » niedziela, 11 grudnia 2011, 15:58

Anula1986 napisał(a):No właśnie przedwczoraj chciałam sobie wejść, a tu patrzę nie ma- ech.....


Cholera, taki kawał dobrej roboty tam odwaliliśmy kiedyś ku chwale Szpaka, to na pewno procentowało i niejedną osobę do niego przekonało, a teraz to zmietli z powierzchni ziemi :evil:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Anula1986 » niedziela, 11 grudnia 2011, 16:01

Kasjopea napisał(a):
Anula1986 napisał(a):No właśnie przedwczoraj chciałam sobie wejść, a tu patrzę nie ma- ech.....


Cholera, taki kawał dobrej roboty tam odwaliliśmy kiedyś ku chwale Szpaka, to na pewno procentowało i niejedną osobę do niego przekonało, a teraz to zmietli z powierzchni ziemi :evil:


chamstwo :(- co im to przeszkadzało w ogóle?
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez Sun » niedziela, 11 grudnia 2011, 16:09

F*ck.
Czy ktoś się chociaż orientuje, jak ostatnio wyglądała tam liczebność postów w dziale o Michale?
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Forum X-Factor zlikwidowane

Postprzez adh » niedziela, 11 grudnia 2011, 16:19

Sun napisał(a):F*ck.
Czy ktoś się chociaż orientuje, jak ostatnio wyglądała tam liczebność postów w dziale o Michale?

chyba ok 45 tys. postów było. też nie mogę przeboleć i dlaczego, skoro wszystkie inne fora działają, nawet sprzed kilku lat? :o
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 11 grudnia 2011, 16:19

 

Następna strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron