Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 24 lipca 2011, 22:00

renata2397 napisał(a):Cieniu pamiętam Twoje wpisy na plejadzie - to była dopiero walka - ale do niektórych żadne argumenty nie przemawiały. Mimo to bardzo dzielnie się spisywałaś, nie odpuszczałaś.Pozdrawiam serdecznie :D

Miałam swoją własną misję do spełnienia, postanowiłam bronić Michała jak niepodległości...
Pozdrawiam ciepło :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 24 lipca 2011, 22:00

 

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez renata2397 » niedziela, 24 lipca 2011, 23:17

Jak już mówimy o bronieniu Michała to weszłam na yt i się przeraziłam. Pod filmikiem promującym debiutancką płytę jest tyle minusów :shock: - tak jeszcze nigdy nie było.Błagam was wejdźcie i zaplusujcie i wstawcie jakieś pozytywne komentarze, straszne co ci ludzie tam wypisują. Gdzie są jego fani :?: Może podać też taką wiadomość na socjum.Znowu pełno nienawiści.....chyba tam odezwali się jego wszyscy wrogowie. Wprawdzie minęły trzy dni a on ma już około 40 tys. wejść. :!: Umieściłam ten post w tym miejscu bo nie wiedziałam gdzie :wink:
renata2397
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1001
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 14:23
wiek: 0

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez starling » niedziela, 24 lipca 2011, 23:49

renata2397 napisał(a):Jak już mówimy o bronieniu Michała to weszłam na yt i się przeraziłam. Pod filmikiem promującym debiutancką płytę jest tyle minusów :shock: - tak jeszcze nigdy nie było.Błagam was wejdźcie i zaplusujcie i wstawcie jakieś pozytywne komentarze, straszne co ci ludzie tam wypisują. Gdzie są jego fani :?: Może podać też taką wiadomość na socjum.Znowu pełno nienawiści.....chyba tam odezwali się jego wszyscy wrogowie. Wprawdzie minęły trzy dni a on ma już około 40 tys. wejść. :!: Umieściłam ten post w tym miejscu bo nie wiedziałam gdzie :wink:

Już pisałyśmy gdzieś o tym, ale co robić...ja 'plusowałam'.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 25 lipca 2011, 09:05

starling napisał(a):
renata2397 napisał(a):Jak już mówimy o bronieniu Michała to weszłam na yt i się przeraziłam. Pod filmikiem promującym debiutancką płytę jest tyle minusów :shock: - tak jeszcze nigdy nie było.Błagam was wejdźcie i zaplusujcie i wstawcie jakieś pozytywne komentarze, straszne co ci ludzie tam wypisują. Gdzie są jego fani :?: Może podać też taką wiadomość na socjum.Znowu pełno nienawiści.....chyba tam odezwali się jego wszyscy wrogowie. Wprawdzie minęły trzy dni a on ma już około 40 tys. wejść. :!: Umieściłam ten post w tym miejscu bo nie wiedziałam gdzie :wink:

Już pisałyśmy gdzieś o tym, ale co robić...ja 'plusowałam'.

Ja też plusowałam. Chyba za mało nas ma konto na YT.
mała Mi
 

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez mirikli » środa, 27 lipca 2011, 00:07

renata2397 napisał(a):Jak już mówimy o bronieniu Michała to weszłam na yt i się przeraziłam. Pod filmikiem promującym debiutancką płytę jest tyle minusów :shock: - tak jeszcze nigdy nie było.Błagam was wejdźcie i zaplusujcie i wstawcie jakieś pozytywne komentarze, straszne co ci ludzie tam wypisują. Gdzie są jego fani :?: Może podać też taką wiadomość na socjum.Znowu pełno nienawiści.....chyba tam odezwali się jego wszyscy wrogowie. Wprawdzie minęły trzy dni a on ma już około 40 tys. wejść. :!: Umieściłam ten post w tym miejscu bo nie wiedziałam gdzie :wink:

Zamieszczę na socjum :) Tam jest specjalny dział do takich akcji.
Bo w kupie siła :)
mirikli
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 11:09

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez mirikli » środa, 27 lipca 2011, 00:16

renata2397 napisał(a):Cieniu pamiętam Twoje wpisy na plejadzie - to była dopiero walka - ale do niektórych żadne argumenty nie przemawiały. Mimo to bardzo dzielnie się spisywałaś, nie odpuszczałaś.Pozdrawiam serdecznie :D

Zgadzam się z Tobą. Szpakofani to jest, o ile dobrze się orientuje, uwieńczenie tej walki, namacalny dowód na to, że razem można zrobić coś wartościowego :)
mirikli
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 22 lipca 2011, 11:09

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 2 sierpnia 2011, 06:42

mirikli napisał(a):
renata2397 napisał(a):Cieniu pamiętam Twoje wpisy na plejadzie - to była dopiero walka - ale do niektórych żadne argumenty nie przemawiały. Mimo to bardzo dzielnie się spisywałaś, nie odpuszczałaś.Pozdrawiam serdecznie :D

Zgadzam się z Tobą. Szpakofani to jest, o ile dobrze się orientuje, uwieńczenie tej walki, namacalny dowód na to, że razem można zrobić coś wartościowego :)

A ten niedawny atak antyfana dowodzi tego, że czeka nas jeszcze długa walka...
Że też musimy walczyć o takie podstawowe wartości jak wolność jednostki i prawo do bycia sobą :roll:
W dzisiejszych czasach :?: To niepojęte...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez Cien_1186 » środa, 3 sierpnia 2011, 20:03

Cien_1186 napisał(a):Udało mi się odnaleźć trzy swoje posty z plejadowego forum, nie są to perełki prozy polskiej, ale mam do tego swój osobisty sentyment :wink: Przypominają mi się emocje, które towarzyszyły pisaniu tego, wydaje mi się, jakby to było strasznie dawno temu :wink:


Ten tekst urodził się w mojej głowie po przeczytaniu iluś tam kłamliwych i obraźliwych komentarzy antyfanich :(

I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek...
~Cień 3 maj, 13:18

Zastanawiam się, czy to tylko nasza, polska przypadłość, czy może jednak to że atakujemy każdą inność jest zwyczajnie ogólnoludzkie.
Jakakolwiek jest odpowiedź na to pytanie, stanowi bardzo dołującą konkluzję.
No bo co powoduje człowiekiem sączącym z siebie jad, bezinteresownie oblewającym pomyjami kogoś, kogo nawet nie zna? Skąd tyle wulgaryzmów, agresji, nienawiści? W imię jakiej "idei" ktoś taki potrafi wykrzesać z siebie tyle energii, energii godnej lepszej sprawy. I dlaczego na miłość Boską nie potrafimy przyznać innym ludziom prawa do własnych, odmiennych od naszych poglądów. Gusta muzyczne... Przypuszczam, że jest ich tyle, ilu ludzi na świecie. Ja nie odmawiam nikomu prawa do kochania (tak, używam z pełną świadomością aż tak wielkiego słowa, bo bez muzyki nie ma dla mnie życia) muzyki, jakakolwiek by ona nie była. Kto bowiem dałby mi prawo do stanowienia, czy to akurat muzyka klasyczna, rock czy może zwykły pop jest tą jedyną słuszną drogą? I czy akurat ten, a nie inny wykonawca jest godzien dostąpić zaszczytu być nazywanym Artystą przez wielkie "A".
Muzyka to magia, to kosmos, dla każdego coś innego, ale jednocześnie choć przedmiot uwielbienia może być różny, emocje, radość z słuchania taka sama.
Dla mnie Michał Szpak jest Zjawiskiem, które działa na moje emocje. Cóż z tego, że jest niedoskonały, że musi podszkolić jeszcze głos, może ewentualnie popracować nad angielskim. Właśnie ta niedoskonałość jest obietnicą, jest młody, "...kiedyś może wszystko zmienić się...", jeszcze wszystko przed nim i życzę mu wspaniałej przyszłości:)
Dobrze by było, żeby wszyscy ci, którzy nie przepadają za Nim, potrafili wznieść się ponad swoją nietolerancję i darowali sobie obraźliwe komentarze.
pozdrawiam spod łopoczącej na wietrze flagi narodowej:)



To napisałam po fali obrzydliwych, napastliwych komentarzy pod adresem Michała :(

FALA NIENAWIŚCI
Cien_1186 23 maj, 17:36

"Spójrzcie, jak wciąż sprawna,
Jak dobrze się trzyma
w naszym stuleciu nienawiść.
Jak lekko bierze wysokie przeszkody.
Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść.
(...)
Do nowych zadań w każdej chwili gotowa.
Jeżeli musi poczekać, poczeka.
Mówią, że ślepa. Ślepa?
Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość
- ona jedna."

Przeraża mnie ta ilość komentarzy w nienawistnym tonie:( Bo czymś innym jest nie darzyć czyjegoś talentu atencją, a czymś innym obrzucanie go stekiem agresywnych obelg:( Przyznaję, że czytam to z wielkim smutkiem, zdaję sobie sprawę z tego, że udziela się tu niewielka grupa tych napastliwców, ale jednocześnie wiem, że jest to reprezentacja setek im podobnych kreatur. Bardzo mnie to boli, nie potrafię zrozumieć tego, co tu zastałam po kilku godzinach niewchodzenia na to forum:((((
I co mi po tym, że ja mam świadomość kim są ci ludzie, że to najczęściej są albo zakompleksieni maluczcy, którzy sami niczego w życiu nie osiągnęli, albo dzieciaki, których rodzice nie nauczyli czegoś takiego, jak EMPATIA. Może są w tej grupie też ludzie, których nikt nigdy nie kochał, nie przytulił i stąd ta ich nienawiść do całego świata...
Co mi po tym, kiedy mnie serce boli od czytania tych obraźliwych tekstów pod adresem człowieka, który nic im złego nie zrobił, On tylko śpiewa. A oni atakują Go, jakby zrobił im krzywdę.
Coś Wam powiem, bardzo cenię Michała, za różne jego wspaniałe cechy, ale nie dlatego Go tak bronię. Będę broniła jak niepodległości, naszego prawa, do bycia człowiekiem, każdy z nas ma takie prawo...


Przekonalam się ostatnio, jakie to wszystko jest nadal aktualne:(
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez Lori » środa, 3 sierpnia 2011, 20:16

Cien_1186 napisał(a):
Przekonalam się ostatnio, jakie to wszystko jest nadal aktualne:(

A co się stało? :(
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Manifest Cienia- czyli wygrzebane z plejadowego lochu;)

Postprzez Cien_1186 » środa, 3 sierpnia 2011, 20:23

Lori napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
Przekonalam się ostatnio, jakie to wszystko jest nadal aktualne:(

A co się stało? :(

A to raczej nie na forum... w każdym razie ludzie bywają tępi i durni, że szok...
Wciąż jednak myślę, że ludzi dobrej woli jest więcej...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 3 sierpnia 2011, 20:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron