antykwariat nr. 2 emocje

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

antykwariat nr. 2 emocje

Postprzez goska » czwartek, 14 lipca 2011, 10:46

sztuka polega na wzniecaniu emocji i zmuszaniu do zastanowienia. to jest jedyna sluszna miara w sztuce. po tym poznaje sie artyste. reszta to kultura srodka (kultura statystyczna). ludzie szukajacy czegos wiecej sa zmeczeni tym srodkiem i ludzmi plawiacymi sie w jego sosie. dusze zwolennikow starego zadawalaja propozycje mdle, nieistotne, nic nie wnoszace. ja osobiscie jestem juz tym zmeczona i znudzona. uwazam to za strate czasu. interesuje mnie to co inne, nowatorskie, podziemne, czasem drastyczne w wyrazie. nie ma tego u nas. Szpak jest przynajmniej zapowiedza dobrego kierunku zmian. za to go cenie najbardziej. to po mdlych papkach w koncu jakas ostrzej przyprawiona potrawa. w koncu ktos kogo sie kocha lub nienawidzi. Ada - neutralna, Gienek - neutralny, Szpak - w koncu cos czego smak sie czuje.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 14 lipca 2011, 10:46

 

Re: antykwariat nr. 2 emocje

Postprzez Aganderas » wtorek, 26 czerwca 2012, 15:42

Na jakieś trafiłam antykwariaty :shock: pierwszy raz tu jestem :o Taki numer :D
Zagubione takie :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: antykwariat nr. 2 emocje

Postprzez wolfik » wtorek, 26 czerwca 2012, 15:52

:lol: :lol: :lol: no mlodego kochaja lub nienawidza :wink: a w ogole dochodze do wniosku ze polacy to taka mentalnosc ze innych krytykujemy a swoje niedoskonalosci zamniatamy pod dywan :mrgreen: a jak ktos o tym mowi w sposob gombrowicza kawki , to zaraz ze jest bez kultury :D bo polaczki to takie swietoszki na pokaz ,co fakt zarty kuby i figurskiego sa nieraz na pograniczu ale to jest konfencja tego programu-wyolbrzymnienie groteska ciezki humor :roll: bedzie mi brakowac tych dwoch wariatow
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2012, 15:52

 


Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron