antykwariat nr 1. utopia

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Re: antykwariat nr 1. utopia

Postprzez scarlet44 » czwartek, 14 lipca 2011, 12:57

goska napisał(a):
scarlet44 napisał(a):
goska napisał(a):zgodnie z tym, ci pisala Kasjopeja, poszperalam wczoraj wieczorem troche na plejadzie i bede przeklejac tutaj. mozna bedzie czasem siegnac lub sie do tego odniesc, moze czasem napisac, ze sie zmienilo zdanie na jakis temat. zrobilam to wylacznie ze swoimi postami. bylo bardzo duzo fajnych tekstow, wiec niech kazdy przetrzasnie plejade pod swoim katem. mozna by tez zrobic to za ojo, bo ona "uspiona" :)

Michal jest kims, przynajmniej dla mnie, kto uosabia jakas utopie do ktorej wszyscy wrazliwcy wzdychaja cale zycie. jest mlodym mezczyzna, choc to nie wyklucza, w jego przypadku, niezwykle kobiecego wdzieku. potrafi byc ostry i zarazem nierealnie miekki. wydaje sie, ze laczy w sobie wszystko co natura wymyslila i zwykle rozdziela posrod wielu. jakby sie wszystko zbieglo w jednym punkcie. wyglada to tak, ze jest po prostu niebywale. nie ma tego jak rozdzielic. jest spojny jak malo kto. caly jest przedstawieniem dostarczajacym wszystkich bodzcow. glos, choc nie do konca doskonaly, to wlasnie przez to pelny, bo przeciez doskonale jest zawsze dopelniane niedoskonaloscia, jego wyglad, ruchy, ktore choc dla niektorych kontrowersyjne, zatrzymuja sie gdzies w polowie drogi miedzy kobiecoscia i meskoscia. mnie to niezwykle fascynuje. wesolosc w oczach, polaczona z wiedza o tym, ze czasem nie jest przyjemnie. zadziwiajacy chlopiec.
jego krytycy to ludzie, ktorzy nie potrafia docenic czaru tego swiata. ludzie zyjacy w mysl zasady, ze diabel to potrafi wyskoczyc nawet z kilograma maki! ciekawa jestem bardzo dalszych jego losow.


Cześć Gosiu... świetnie, że masz zapał, żeby poprzenosić swoje wpisy z plejady... muszę Ci powiedzieć, że ten pierwszy, który przekopiowałaś jest postem, który tak mi się spodobał, że wysłałam go swojej siostrze, jako jedyny cytat tamtego forum :)...pozdrawiam ciepło :)

milo mi bardzo. pozdrawiam tez. ten byl chyba najbardziej emocjonalny. napisany po odsluchaniu michalowego ave w kosciele :) jak na mnie baaardzo, bo mnie latwo nie ponosi. bede kopiowac. tam jest naprawde duzo fajnych tektow i szkoda ich. trzeba je kopiowac tutaj.



I bardzo dobrze, że Cię poniosło :).... Szpakiem 'pojechałaś' :wink:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Postprzez » czwartek, 14 lipca 2011, 12:57

 

Re: antykwariat nr 1. utopia

Postprzez Aganderas » wtorek, 26 czerwca 2012, 16:13

A to się w końcu dokopałam do wiadomości, co to ten antykwariat, a to szkoda że nikt nie pociagnął tego, ze swoimi tekstami, właśnie takie pierwsze najświeższe wypowiedzi były najlepsze. Ja nie wiedziałam, że takie forum jak plejada istnieje, no i byłam niepisząca :D
Muszę zmykać, bo idę do kina, w ramach oderwania się od forum :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: antykwariat nr 1. utopia

Postprzez wolfik » wtorek, 26 czerwca 2012, 16:17

baw sie dobrze :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 26 czerwca 2012, 16:17

 

Poprzednia strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron