Finał na żywo

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Finał na żywo

Postprzez Lori » środa, 13 lipca 2011, 20:28

Wrzucam to na forum na prośbę Małej Mi :) Moja relacja z finału X, którą pisałam na plejadzie dzień po tym, jak widziałam go na żywo. Teraz, z perspektywy czasu patrze na wszystko może trochę spokojniej, ale i tak 5 czerwca 2011 r. pozostaje jak na razie jednym z moich najpiękniejszych wspomnień. Zatem tak jak na plejadzie, bez zmian i poprawek...

RELACJA Z FINAŁU X FACTOR NA ŻYWO

Zacznijmy od tego, że pod studiem byłam jako... pierwsza ;D Konkretnie o godzinie 15, gdy z moją siostrą po trzykilometrowym marszu w pełnym słońcu (szkoda było kasy na taxi, haha) doczołgałyśmy się wreszcie pod właściwy adres. Wiem, masakra. No nic, patrzymy, żywej duszy, usiadłyśmy na chodniku - na szczęście w cieniu, i siedzimy. Trochę połaziłyśmy, widziałyśmy Małgosię, potem Gienka, ogólnie czas się wlókł. Poznałyśmy dwóch fajnych chłopaków z Kalisza, więc się zrobiło ciekawiej. Zajęliśmy miejsca u czoła kolejki (to już w słońcu) i czekaliśmy dalej. Początkowo mieli otwierać o 17, przesunęło się na 17:30. Rewizja i dalsze czekanie, tym razem na placu (również w pełnym słońcu). Szło zdechnąć. Jeszcze ja stałam przy samych drzwiach, więc dodatkowy żar bił od szklanych ścian. W desperacji kupiłam colę (ciepłą!) za 5 zł. Rozbój w biały dzień!

Przeciągała się próba generalna, więc kolejka - coraz dłuższa - sterczała smażąc się na placu przed wejściem. Drzwi otworzyli po 18:30. Chwilowa magia klimatyzowanego hallu i... kolejne piekło w studiu. Serio, twórcy takiego studia powinni zadbać o dobrą klimę, bo tam po prostu szło umrzeć.

Oczywiście najlepsze miejsca były zarezerwowane dla gości zaproszonych przez uczestników i jurorów. Ogółem jakieś pół studia. Normalka. Zajęłyśmy z moją Aśką miejsca tak w połowie, po stronie Kuby, tuż przy przejściu... wśród znajomków Gienka XD Trochę niefortunna lokalizacja jak na fankę Michała XD Ale kit z tym. Tylko muszę powiedzieć, że strasznie drętwi byli, prawie wcale się nie bawili. Góra naszego sektora była znacznie bardziej rozrywkowa:)

Gdy publika zasiadła, przyszedł miły pan, przeszkolił wszystkich z klaskania, wstawania, "naturalnego" uśmiechu i obyczajnego zachowania się przed kamerą XD (dopisek: teraz mi się przypomniało, jak "miły pan" opowiadał, jak to podczas pierwszego live pewna pani spiła się na widowni wiśniówką i niemal stoczyła na podłogę :P) Powiedział, jak to będzie wyglądało, kto co mówi na scenie, kto po kim śpiewa, itp. W sumie muszę powiedzieć, że ostatnie półtorej godziny przed 20 zleciało mi nawet szybko. Tylko to gorąco było straszne.

Potem wielkie odliczanie… i się zaczęło!:)

Nie oglądałam jeszcze odcinka w necie, więc nie potrafię powiedzieć, co brzmiało/wyglądało live inaczej niż w telewizji. Widziałam tylko duet Michała z Alexandrą oraz wspólną piosenkę finalistów. I o tym ostatnim chciałam napisać. W telewizji brzmiało to KOSZMARNIE, podczas gdy na żywo świetnie. W każdym razie ja obłędnie się na tym bawiłam. Może dlatego, że zeszły już wszystkie emocje i nerwy…? Mam wrażenie, że w relacji w telewizji bardzo podgłośnili Gienka; jego głos się bardzo wybijał, tymczasem w studiu wszyscy brzmieli mniej więcej tak samo głośno, co brzmiało znacznie lepiej. Chyba na tej piosence udzieliła mi się energia Michała, bo po prostu bawiłam się jak nigdy :)

Ada bardzo miło brzmi na żywo, „Fields od gold” w jej wykonaniu było naprawdę mocne. Duet z Basią trochę mnie znudził, przyznam szczerze, za długo się ta piosenka ciągnęła i była jakaś taka… przesłodzona. Ale to tylko moje zdanie.

Z kolei Gienek bardziej podobał mi się w duecie. Dobrze brzmiał z Maleńczukiem, a piosenka była fajnie zaaranżowana.

No i Michał… :) Michał to dla mnie odrębna kategoria:) Spełniło się moje małe marzenie i mogłam usłyszeć go na żywo. Anielski głos. W pewnym momencie złapałam się na tym, że poruszam ustami w takt „You are so beautiful”, po prostu jakbym to mówiła do niego. I serio wyglądał „beautiful”. Mam wrażenie, że w rzeczywistości jest jeszcze szczuplejszy niż wydaje się na ekranie. Taki delikatny i eteryczny :) Jego duet z Alexandrą mnie zauroczył. Przyznam szczerze, że bałam się tego występu; obawiałam się, że Michał nie dorówna siłą wokalu Burke. Bzdura! Brzmieli razem pięknie. Tylko w jednym miejscu, gdzieś na początku, miałam wrażenie, że głosy im się trochę rozjechały. Ale całość była wspaniała. I podobnie jak z „Billionaire” wydaje mi się, że lepiej to brzmiało live niż w telewizji. Ale może zadziałała na mnie magia miejsca i czasu, w którym byłam :) W każdym razie, gdy Michał śpiewał zapomniałam o tym, że jest mi gorąco, że chce mi się pić, że sukienka klei mi się do pleców – zapomniałam o wszystkim. I na koniec, gdy publiczność zaczęła bić brawo, rozłożyłam swój transparent. Na chwilę, bo nie chciałam zastawiać, poza tym, nie wiedziałam, czy wolno. Wątpię, czy dostrzegł (ze sceny pewnie mało co widać), ale ja miałam swoją małą satysfakcję :)

W każdym razie „Hallelujah” to było coś magicznego :)

Aha, zapomniałam zapytać: czy zapowiedź solowego występu Michała (ten filmik) było widać na ekranach? Bo w studiu wszystkie się wyświetlały na telebimach, oprócz tej jednej. To znaczy, głos szedł, ale obrazu nie było. Ale nie czytałam, żeby się ktoś uskarżał, czyli chyba w telewizji poszło normalnie (dopisek: teraz, po czasie wiem, że w telewizji było normalnie^^) I tylko ja byłam pozbawiona widoku Szpaczka, co jak na taką fanatyczkę jak ja (wszak zaliczono mnie do tego elitarnego grona) jest ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu emocjonalnym. Nie wiem, jak to przeżyję. Chyba muszę obejrzeć dodatkowe 374037394 filmików z Michałem, może wtedy mój żal się ukoi.

Okej, bez złośliwości;) Wracamy do meritum.

Powiem szczerze, że przez to całe zmęczenie nie odczuwałam nawet emocji związanych z finałem. Oczywiście, wysyłałam SMS-y, ale jakoś wszystko było poza mną. Aż do reklam tuż przed ogłoszeniem wyników. Wtedy dopiero ugodziła mnie myśl „Boże, to już teraz! Przecież zaraz się okaże, kto wygrał! Okaże się, jakie miejsce ma Michał”. Po prostu jakby coś zdzieliło mnie w głowę. Gdy realizator odliczał sekundy do wejścia na plan… dziesięć, dziewięć, osiem… ja się trzęsłam, jakby to mój los miał się za chwilę decydować.

Najmocniej zaciskałam kciuki i oczy, gdy Kuźniar zawiesił głos przed wyczytaniem trzeciego miejsca. W ogóle nie patrzyłam na scenę, tylko z zaciśniętymi powiekami czekałam, czyje imię padnie i tylko powtarzałam sobie „Tylko nie Michał… Nie Michał”. A gdy wymienił Adę, po prostu w sekundę zeszło ze mnie wszystko:) Normalnie jakbym miała jakąś emocjonalną więź w tej chwili z Michałem i czuła to, co on czuje. Wiem, bredzę, wybaczcie…

Obejrzałam moment ogłoszenia wyników i wiem, że kamera nie pokazywała w tamtym momencie Michała, tylko Adę, ale ja patrzyłam tylko na niego. I na jego twarzy malowała się taka specyficzna mieszanka szoku, niedowierzania i niesamowitej radości. Jakby wcześniej bał się, że to on będzie trzeci i nie wierzył, że po półfinałowym odcinku jest w stanie wygrać z Adą. A tymczasem jednak :) To była niesamowita reakcja. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba trzymał się ramienia Kuby i wyglądał, jakby miał zemdleć z radości XD

A później to już czułam, że zwycięzcą jest Gienek, i wiecie, co Wam powiem? Nawet nie powtarzałam sobie w myślach „Michał, Michał…”. Na samym starcie odcinków live mówiłam, że on nie powinien wygrywać, że ma dojść do finału, ale niech nie wygrywa głównej nagrody. Potem był czas, że odezwały się we mnie fanowskie ambicje, by zobaczyć jego triumf na scenie, ale w ostatnim tygodniu znów wróciło to pierwsze uczucie. Starałam się przekonać samą siebie, że skoro on chce wygrać, to kim ja jestem, by mówić, co dla niego lepsze. Tak było do czasu wywiadu z Eski. Ale teraz wiem, że te moje uczucia na starcie programu były dla mnie prawdziwe i szczere. To było to, co naprawdę czułam. I może mi ktoś wierzyć lub nie, ale gdy Gienek szedł odebrać główną nagrodę, ja byłam szczęśliwa, że Michał nie musi brać tego balastu na plecy. I myślę, że on też był szczęśliwy :)

O piosence finałowej już pisałam, więc nie będę się powtarzać.

Zatem teraz część najciekawsza, czyli "Co się dzieje, gdy zgasną światła".

W telewizji pokazali tylko jak Michał odbiera zaproszenie na OWF, ale już jak dostaje czek, to nie. W każdym razie wszyscy wiedzą, otrzymał 50 tys., od firmy, której nazwy nie pamiętam. Hahaha, już widzę, jakiej piany dostał prezes tej firmy za to, że nie poszło to na wizji ;D

Okej, skończyła się część oficjalna, kamery wyłączono, a na scenę rzuciła się chmara reporterów. Oczywiście większość do Gienka, ale Michał też nie mógł narzekać na brak zainteresowania. Generalnie wyglądało to trochę jak szwedzki stół, hahaha. Reporter, powiedzmy, z Interii podchodził do Gienka, robił wywiad, ustępował miejsca reporterowi np. z TVN24, a sam szedł do Michała, i tak dalej, do wyboru, kto był akurat wolny.

Ja w tym czasie dopchałam się pod scenę, bo chciałam autograf od Michała^^ No co? Nie po to tam stałam i umierałam przez tyle godzin, by odejść z pustymi rękami^^ Co prawda trochę głupio się czułam, bo w większości pod sceną czekały dzieciaki, ale po pierwsze one chyba bardziej były zainteresowane tym, gdzie jest Maja i Kuba, niż tym, kiedy podejdzie Michał, a po drugie powiedziałam sobie „Za dużo okazji już w życiu zmarnowałaś, bo zawsze było: nie wypada, nie zrobię z siebie wariatki, nie będę się wygłupiać itd. Tym razem nie odpuścisz. Jesteś tu i dostaniesz to, czego chcesz”. I tak stałam, czując, że się zaraz rozpłynę z gorąca, trzymając w jednej ręce zeszyt, a w drugiej tę flagę, która nie chcę mówić, jak już wyglądała -.- Plusem było to, że mogłam do woli sycić oczy widokiem naszego Szpaczka^^ Gdzieś z tyłu była moja siostra, która nawet zrobiła kilka fot, ale raczej średnio udanych.

Po pewnym czasie Michał podszedł i zaczął rozdawać te autografy. Jest po prostu kochany! :) Mógł dać parę od picu, a potem powiedzieć „Sorry, jestem zmęczony” albo „Sorry, muszę już iść”. A ten siadł na tej scenie i zaczął cierpliwie podpisywać. Każdy dostał z dedykacją :) Ja na swój musiałam dość długo czekać, bo w międzyczasie Michał zdążył jeszcze udzielić ze dwóch wywiadów i wyściskać się z paroma znajomymi. Ale opłacało się :) On pisał w zeszycie, a ja rozgarniałam te ‘dolary’, żeby rozłożyć flagę. Nie było miejsca, więc rozłożyłam tylko trochę. Aż mi było wstyd, że ona już taka brudna :) Ale nic, mówię „Podpisz mi jeszcze na fladze, proszę, może być bez dedykacji”. Zapytał, czy ktoś ma markera, ale że nikt nie miał, więc ja „Dobra, może być długopisem”. Więc ja trzymałam, a on wymalował mi jeszcze jeden Szpaczy autograf^^

Sorry, że tak szczegółowo to opisuję, ale serio to jest miłe uczucie, gdy ktoś kogo cenisz i uwielbiasz poświęci ci te kilka sekund, nawet jeśli takich kartek podpisał tego wieczora dziesiątki i jedna fanka niewiele dla niego znaczyła.

Chciałam jeszcze powiedzieć, że Michałowi należy się ogromny szacunek, bo jako JEDYNY siedział na tej scenie i rozdawał autografy. Mam nadzieję, że jego podejście do fanów nigdy się nie zmieni. Tego bym sobie życzyła najbardziej na świecie. Bo artysta, który olewa swoich fanów bardzo traci w moich oczach.
W każdym razie dla mnie najwspanialszy moment miał dopiero nastąpić. Gdy wyszłyśmy z Aśką ze studia okazało się, że chłopaki z Kalisza zamówili taksówkę, a my postanowiłyśmy, że się z nimi zabierzemy do najbliższego przystanku. Z tym, że taxi miało być dopiero za pół godziny, więc było przed nami sporo czekania. I w pewnym momencie patrzę… a tu Michał:)))) Nadal w swoim scenicznym ubraniu wyszedł sobie przed studio, gdzie od razu zgromadziła się wokół niego grupka fanów. Super był moment, jak kilka osób (nie wiem, może jego znajomi) zaczęło go podrzucać do góry^^ Biedny Miszel, nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Złapali chucherko i parę razy wyleciał w powietrze^^ Ale miał radochę, hahaha.

A we mnie ponownie odezwała się dusza rasowego fana i postanowiłam „Fota! Teraz albo nigdy!” Michał bardzo chętnie robił sobie zdjęcia z fanami, więc nawet takiej mało urodziwej istocie jak ja nie odmówił. I byłaby piękna fota, gdyby nie… moja siostra! Ucięła mnie w połowie! Po prostu jak zobaczyłam to zdjęcie, to myślałam, że się popłaczę. Zwłaszcza, że Michał tak pięknie wyszedł. Uśmiechnięty, po prostu piękny. Ale nic, mówię sobie „Jeszcze raz”. No to cały czas się kręciłam w pobliżu, wierząc, że uda się znów go dorwać. Tymczasem pod studiem zebrała się cała jego rodzina, łącznie z mamą, która specjalnie przyleciała z Włoch (jak mówiła siostra Michała, po raz pierwszy leciała samolotem:)) Był nawet przeprowadzany krótki wywiad z nimi. Oczywiście wszyscy bardzo dumni z Michała i szczęśliwi, że zaszedł tak daleko. To była piękna chwila. Widać, że Michał może bardzo liczyć na wsparcie rodziców i rodzeństwa i że stoją murem u jego boku :) Słodki był moment, gdy Michałowi rodzinka na chwilę zniknęła z oczu, a on takim fajnym głosikiem „Gdzie jest mój tatuś?”. Po prostu rozwaliło mnie to^^

A mi w końcu udało się poprosić Michała do jeszcze jednego zdjęcia. Mówię „Mogę jeszcze jedno? Bo mi siostra zrąbała fotę mojego życia”. Boże, jak ja się tam zachowywałam, to normalnie porażka XDDD Gdzieś ewidentnie musiałam zostawić mózg, poważnie, muszę go poszukać może na tej drodze do studia. Albo jak ktoś znajdzie przypadkiem, to niech zwróci prawowitej właścicielce.

Michał, jeśli kiedykolwiek byś to przeczytał, to przepraszam. Ja taka nie jestem, po prostu fanowskie emocje czasem biorą górę^^ (dopisek: te dwa zdania pozostają w mocy w całej swej rozciągłości. Michał, pamiętaj ;)

Powiem Wam, że Michał jest po prostu kochany :) Każda osoba mogła go objąć do zdjęcia (te włosy ma po prostu nieziemskie!), nikomu nie odmówił autografu, nikogo nie potraktował oschle czy niemile. Owszem, może jest chwilami troszkę egzaltowany w zachowaniu i sposobie mówienia, ale to absolutnie nie przeszkadza. Bo jest ciepły, sympatyczny i pozytywnie nastawiony do fanów. Jak już pisałam: marzę, by to się nigdy nie zmieniło. Aha, i dodatek dla dziewczyn: ma totalnie OBŁĘDNĄ figurę ;D

Poza Michałem pod studiem złapałam jeszcze Williama (który podpisał nam się szminką mojej siostry w zeszycie, bo długopis gdzieś zaginął;)), Matsa, Małgosię i Dziewczyny. Wzięłam autografy, zrobiłam zdjęcia. W ogóle nie widziałam Ady poza chwilami, gdy udzielała wywiadów jeszcze na scenie. Gienek też zniknął, ale to w sumie nic dziwnego, pewnie go zgarnęli od razu na ten czat, czy co to tam miało być. Albo był w środku, tego nie wiem.

A potem podjechała taksówka… i moja przygoda z X Factor dobiegła końca :(

Jednak był to wieczór, którego nigdy nie zapomnę.

DZIĘKUJĘ, MICHAŁ! Za wszystko: za Twój głos, wspaniałe emocje, jakich mi dostarczyłeś, za Twój uśmiech, za Twoją pozytywną energię, za Twoją cierpliwość i za Twoje ciepło, które ogrzewa mi serce. Dla mnie tego wieczoru udowodniłeś, że jesteś nie tylko wspaniałym wokalistą i cudownym performerem, ale przede wszystkim fantastycznym CZŁOWIEKIEM.

_____________________

Teraz, gdy upłynęło prawie półtora miesiąca od tamtego dnia, jestem jeszcze bardziej przekonana o prawdziwości ostatniego akapitu. I chciałabym móc powtarzać go z pełną szczerością do końca życia :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » środa, 13 lipca 2011, 20:28

 

Re: Finał na żywo

Postprzez atri » środa, 13 lipca 2011, 20:49

Lori wzruszyłaś mnie i rozbawiłaś jednocześnie...pięknie z sercem napisane...wspaniała z Ciebie fanka...też byłam w odcinku XF ale tydzień wcześniej z "Czas nas uczy pogody"...swoją relację zdam później jak nadrobię zaległści czytelnicze na forum...
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Finał na żywo

Postprzez mała Mi » środa, 13 lipca 2011, 20:52

Dzięki Lori :)
mała Mi
 

Re: Finał na żywo

Postprzez Kasjopea » środa, 13 lipca 2011, 21:36

Fantastyczna relacja, Lori! Dziękujemy :) Jak pisaliście swoje relacje na plejadzie, to też je przeklejcie do nas :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Finał na żywo

Postprzez starling » środa, 13 lipca 2011, 22:51

Boże, jak ja się tam zachowywałam, to normalnie porażka XDDD Gdzieś ewidentnie musiałam zostawić mózg, poważnie, muszę go poszukać może na tej drodze do studia. Albo jak ktoś znajdzie przypadkiem, to niech zwróci prawowitej właścicielce.

:lol: :lol: :lol:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Finał na żywo

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:08

Oooooooo!!
Taaaaakie relacje chcę czytać :D :D :D :D
Fajnie piszesz Lori :D
Prawie tam byłam, dzięki tobie :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Finał na żywo

Postprzez Anula1986 » poniedziałek, 14 listopada 2011, 16:41

Lori cudowna relacja !. Pomimo tego, że jest już dawno po programie, czytając to czułam się jakbym tam była. Takie chwile są piękne i co najważniejsze nikt nam ich nie zabierze. :)
Avatar użytkownika
Anula1986
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 7 października 2011, 13:06
wiek: 0

Re: Finał na żywo

Postprzez cukierek » poniedziałek, 14 listopada 2011, 22:54

Lori dzieki, ze sie tym podzielilas. Przezylam wszystko jeszcze raz od kulis :))
Kurcze no, Michal i jego stosunek do fanow nie zmienil sie nic a nic :D Z perespektywy czasu, smie nawet twierdzic, ze sie wiez nawet poglebila. Pokazalismy mu wszagze ze i w zlych momentach jestesmy.
Lori? Nie dziwie ci sie tych emocji. Napisalas, tak jak czulas. Przy Michale, ktory spiewa nie mozna byc spokojnym :)
Atri, ja czekam z utesknieniem teraz na twoja relacje. Interesuje mnie w sposob szczegolny, gdyz Czas nas uczy ppogody, poruszyl mnie w sposob rowno mocny jak mistrzowskie dziwny. Jestem ciekawa jak ty to odebralas, i to jeszcze live!
Kam? Ty bylas na fever? Moze tez bys cos skrobnela, jezeli bys miala czas i ochote :)
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Finał na żywo

Postprzez mała Mi » poniedziałek, 14 listopada 2011, 22:57

cukierek napisał(a):Lori dzieki, ze sie tym podzielilas. Przezylam wszystko jeszcze raz od kulis :))
Kurcze no, Michal i jego stosunek do fanow nie zmienil sie nic a nic :D Z perespektywy czasu, smie nawet twierdzic, ze sie wiez nawet poglebila. Pokazalismy mu wszagze ze i w zlych momentach jestesmy.
Lori? Nie dziwie ci sie tych emocji. Napisalas, tak jak czulas. Przy Michale, ktory spiewa nie mozna byc spokojnym :)
Atri, ja czekam z utesknieniem teraz na twoja relacje. Interesuje mnie w sposob szczegolny, gdyz Czas nas uczy ppogody, poruszyl mnie w sposob rowno mocny jak mistrzowskie dziwny. Jestem ciekawa jak ty to odebralas, i to jeszcze live!
Kam? Ty bylas na fever? Moze tez bys cos skrobnela, jezeli bys miala czas i ochote :)

Relacje dziewczyn powinny być gdzieś na forum Xfactor tylko jak je teraz odszukać? :)
mała Mi
 

Re: Finał na żywo

Postprzez cukierek » poniedziałek, 14 listopada 2011, 23:00

mała Mi napisał(a):
cukierek napisał(a):Lori dzieki, ze sie tym podzielilas. Przezylam wszystko jeszcze raz od kulis :))
Kurcze no, Michal i jego stosunek do fanow nie zmienil sie nic a nic :D Z perespektywy czasu, smie nawet twierdzic, ze sie wiez nawet poglebila. Pokazalismy mu wszagze ze i w zlych momentach jestesmy.
Lori? Nie dziwie ci sie tych emocji. Napisalas, tak jak czulas. Przy Michale, ktory spiewa nie mozna byc spokojnym :)
Atri, ja czekam z utesknieniem teraz na twoja relacje. Interesuje mnie w sposob szczegolny, gdyz Czas nas uczy ppogody, poruszyl mnie w sposob rowno mocny jak mistrzowskie dziwny. Jestem ciekawa jak ty to odebralas, i to jeszcze live!
Kam? Ty bylas na fever? Moze tez bys cos skrobnela, jezeli bys miala czas i ochote :)

Relacje dziewczyn powinny być gdzieś na forum Xfactor tylko jak je teraz odszukać? :)


Tu jest chyba glowna trudnosc. Szkoda
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » poniedziałek, 14 listopada 2011, 23:00

 

Następna strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron