Hity z forum X Factor ;)

Od tego się wszystko zaczęło, teraz kontynuujemy przygodę!

Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Lori » niedziela, 3 lipca 2011, 14:34

Swego czasu spisywałam różne zabawne teksty, które padały na forum XF na plejadzie. Bo w masie chamstwa i prostactwa pojawiały się tam prawdziwe perełki celnych komentarzy i trafnych ripost. Oczywiście to tylko kilka z nich; gdyby przegrzebać forum, znalazłoby się tego dużo więcej. Ale mimo to, proszę bardzo: Hity z forum X Factor wg Lori :mrgreen:

Ostrzeżenie: nie poleca się pić kawy ani innych napojów szkodzących klawiaturze podczas czytania poniższego tekstu.

_________________

X jedzie na Michała standardowo (czyli: pedał, babochłop, dziwoląg itp.), na dodatek z bykami.
Komentarz: O! Koleś z Jasła? Uważaj, bo dresik ci się pobrudzi.

_________________

Wyjątkowo zajadła panna wypisuje coś w stylu: ON NIE MOŻE WYGRAĆ!!!! TO NIEDOPUSZCZALNE!!! MY CHCEMY NORMALNOŚCI!!!! – wszystko dużymi literami i z wykrzyknikami.
Komentarz: Zluzuj z Capsa, dziewczyno.

_________________

Na forum Michała.
X: PANIE GIENKU JEST PAN PRAWDZIWY I ZA TO DZIĘKUJĘ:)A OPRÓCZ TEGO MA PAN CHARYZMĘ TAK TRZYMAĆ:)
Odpowiedź: Chyba stada pomyliłeś. Mykaj do drugiej zagrody.

_________________

"Sablewska zeszednęła pod stół zemdlona" - nawiązanie do klasyki gatunku z drugiego odcinka live :mrgreen:

_________________

X (o Michale): mnie zraził już przy drugim występie, zamiast dbać o jakość wykonania zrobił sobie cyrk z publiczności, brak szacunku i kultury scenicznej a dalsze wykonania bez polotu, karaoke
Odpowiedź: To nie był Michał. Musiałeś oglądać Dodę w pijackim widzie.

_________________

ojo do gościa, który wyraźnie się zamotał w krytyce Michała: "Więc masz to gdzieś a jednak nie masz, wow, wszyscy studenci filozofii mogliby teraz zasiąść nad twoim postem..."

_________________

X: Mdli mnie jak na niego patrzę- jest odrażający i te jego ruchy! - totalna masakra. Błagam zdejmijcie to coś z anteny. On nie szokuje- on odraża i wprowadza wielki niesmak!
Odpowiedź: Jak mdli to do toalety, albo jest jeszcze jedno wyjście pilocik w rekę i na Ranczo.

_________________

Cień do kolejnego fana Gienka na forum Michała: "A wszystko z Tobą w porządku? Może Ci nawigacja potrzebna? Forum Gienka kilkanaście pięter niżej;)))"

_________________

Odnośnie tego, że Gienek wygrywa w sondach: "Sondy sondami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."

_________________

X: Mam ważne pytanie. Czy Szpak jest gejem czy transseksualistą?
Odpowiedź: Jego doradca d/s wizerunku jeszcze nie zdecydował. Sondują opinię publiczną.

_________________

X do dziewczyn zauroczonych Michałem: Wyobraźcie sobie, że wiążecie się z kolegą Szpakiem. Wspaniałe uczucie z obu stron, ale przychodzą momenty normalnego życia: trzeba wywiercić dziurę w ścianie, trzeba wynieść śmieci, trzeba zmienić koło w samochodzie, a może przetkać kibel. Co wtedy zrobi Michał? Zaśpiewa? .....
Eva: Michał prosi osobistą sekretarkę aby zadzwoniła po takiego przetykacza kibli jak Ty na ten przykład.

_________________

Odpowiedź na kolejną jazdę jaki to Michał niby babski, spedalony itp.:
Auć! Jakaś dziewczyna musiała cię mocno skrzywdzić. Co, nie doceniła twego samczego uroku i zostawiła cię dla faceta z mniejszym futrem na klacie? Rozumiem, to musi boleć ale my niekoniecznie chcemy wysłuchiwać zakompleksionego frustrata. Idź już, pożal się mamie. Niech ci zaparzy melisy. Miłego wieczoru.

_________________

Charakterystyka forum Michała na dzień 16 maja 2011:


Przyszło mi do głowy jak tu patrzę, że to forum od dawna żyje własnym życiem, a Michał jest tu jak (przepraszam za porównanie) rozpałka do grila. Trzask.... Coś zrobi, powie, pokaże, wystarczy, że zaczerpnie powietrza i... nowy wątek gotowy. I wszyscy snują go w nieskończoność totalnie zbaczając z tematu. Potem zaczynają się dyskusje w podgrupach. Zbiegają się przeciwnicy i starzy znajomi. Popieracze i przeszkadzacze... Koniec dyskusji następuje czasem po dziesiątym, a czasem po setnym poście i już prawie nikt nie pamięta o co na samym początku faktycznie chodziło, bo w połowie wątku dyskusja aż dymi, tylko... na zupełnie inny temat. Wciąga ta papka niemożliwie. Jakoś się przyzwyczaiłem. Jeszcze jedna rola Michała - wpływ na rozwój umiejętności werbalnych narodu.

:lol: Moim zdaniem trafne w 100% :lol:

_________________

I na koniec absolutny hit, czyli CHARAKTERYSTYKA FANÓW WEDŁUG OJO!
(mam nadzieję, że ojo nie będzie mieć pretensji, że to wklejam, ale taki tekst zasługuje na uwiecznienie :D )

Pani Małgosia.

Genowefa lat 60: Od trzech tygodni śpiewa pod prysznicem, jej mąż chce rozwodu
Zenon, lat 70, mąż pani Genowefy: Zarzuca żonie, że ta zamieniła ich dom w prywatną scenę musicalową. Z rana zlatują się do łazienki wróble.
Anna, lat 45: Przestała gotować, a pod sufitem zainstalowała kule dyskotekową. Mąż zostawił ją dla sąsiadki.
Józefina, lat 55: Sprzedała dom i zamierza wyjechać do las Vegas, by tam spróbować swych sił na scenie jako support Celine Dion
Honorata, lat 39: Kupiła grającą patelnię i kołdrę. Rodzina koczuje w piwnicy.
(Nie obrażam gospodyń domowych- piję trochę do tekstu Mai o takowych słuchających pani Małgosi, stereotyp za stereotyp:)))))

Dziewczyny:


Konrad, lat 22: Żąda zalegalizowania bigami
Burmistrz Jasła: nie potrafi poradzić sobie z podziałami jakie nastąpiły w jego mieście. Próbował interweniować, jednak bojówkarze przegnali go z miejsca zajścia i konfliktu
Kuba Wu: Odkrył, że nie podobają mu się D/dziewczyny. Ponoć jako ostatni.
(Btw. lubię Kubę, sugeruję sie jedynie głupimi opiniami z portali plotkarskich)
Anka, lat 15: Chce się sklonować, ponieważ nie ma przyjaciółki

Ada:

Józef, lat 32: Twierdzi, że to on odtwarzał jej playback
Alicja J.: Czuje się zaszczycona
Siostry Urszulanki: Przywołują Adę do porządku i powrotu do domu

Michał Szpak:

Hubert, lat 18: Nosi na głowie specjalnie zaprojektowanego mopa, by upodobnić się do swojego Idola.
Alina, lat 40: Po występie sprzed dwóch tygodni kupiła fortepian i założyła hodowlę kwiatów. Potem zamierza na nim popłynąć po jeziorze niczym lilia wodna.
Tomasz, 59 lat: Uważa, że ma głowę do interesów. Postanowił otworzyć fabrykę cekinów. Liczy na stały kontrakt ze spółką ITI.
Miecia, lat 13: Włamała się do fabryki firmy kosmetycznej. Broni się tym, że maluje nie tylko oczy, ale też całą resztę ciała.
Zosia, lat 19: Od kiedy rozpoczął się program XF ponoć nie może się pozbyć uczucia ciągłego podniecenia. Lew Starowicz rozkłada ręce.
Edyta, lat 50: Śpi z komputerem.
Hania, lat 33: Nie śpi, nie pracuje, nie i nie pije od miesiąca. Naukowcy okrzyknęli ją fenomenem. Chińczycy już chcą u siebie zatrudnić.
Konrad., 16 lat: Od tygodnia nic nie je ponieważ za każdym razem wbija sobie tipsy w oko.

Gienek:

Fan 1 (lat 15) chce pozostać anonimowy. Uważa, że Loska jest nowym Mesjaszem.
Fan 2 (lat 16)Obawia się, że wygrana Szpaka to zapowiedź apokalipsy. Wraz z rodziną buduje w ogródku bunkier.
Ola (lat 12): Od kiedy zainstalowano internet w klinice terapeutycznej nie odchodzi od komputera. Lekarze nie wiedza już jak jej pomóc.
Fan 3 (wiek nieznany): Twierdzi, iż nadal żyje w latach '80.
Pani Jadwiga: Zapowiada marsz z pochodniami w ramach sprzeciwu przeciwko dewiacji w telewizji szatana.

_________________

Czytać na poprawę humoru i żeby mimo wszystko czasem z uśmiechem wspomnieć forum plejady :mrgreen:
Ostatnio edytowano niedziela, 3 lipca 2011, 20:28 przez Lori, łącznie edytowano 1 raz
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 14:34

 

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez wolfik » niedziela, 3 lipca 2011, 14:41

hehe to byly czasy^^ super ze znalazlas-teraz tam az strach wchodzic^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Sun » niedziela, 3 lipca 2011, 14:46

MISTRZOSTWO :!: Obśmiałam się jak norka :lol: Kudos dla Ciebie, Lori :D

Ja też swego czasu kolekcjonowałam co zacniejsze wpisy stamtąd, z tym że aktualnie brakuje mi chwili zarówno na ich przejrzenie, jak i wklepanie tutaj. Mam nadzieję pewnego pięknego dnia to nadrobić, ale niestety na razie nic nie obiecuję :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Lori » niedziela, 3 lipca 2011, 15:00

Sun, wklej swoje kiedyś, chociaż trochę. Miło sobie tak powspominać. Wszak całe dnie się tam marnowało :lol:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez aga » niedziela, 3 lipca 2011, 15:05

Lori, super zbiór :D
Niektóre pamiętam, bardzo mało tam pisałam, ale czytywałam :D

Ja to taka Hania, lat 33 :lol: :lol: :lol:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Sun » niedziela, 3 lipca 2011, 15:14

A ja mam sporo wspólnego z Edytą (choć staram się temu przeciwdziałać, bardzo nieudolnie dodajmy :P ) i Zosią (ciągły banan na twarzy i nieprzeciętne jak na mnie osiągi w poziomie optymizmu :D )
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez starling » niedziela, 3 lipca 2011, 15:15

X do dziewczyn zauroczonych Michałem: Wyobraźcie sobie, że wiążecie się z kolegą Szpakiem. Wspaniałe uczucie z obu stron, ale przychodzą momenty normalnego życia: trzeba wywiercić dziurę w ścianie, trzeba wynieść śmieci, trzeba zmienić koło w samochodzie, a może przetkać kibel. Co wtedy zrobi Michał? Zaśpiewa? .....
Eva: Michał prosi osobistą sekretarkę aby zadzwoniła po takiego przetykacza kibli jak Ty na ten przykład.


To jest dobre :lol: Dzięki Lori, ja też sporo czytałam, chociaż nie udzielałam się zbyt często.
A ja, chyba jak Alina, rozpiera mnie wena twórcza :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 3 lipca 2011, 15:34

Ja to chyba taki mix Hani z Edytą :lol: :oops:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez mała Mi » niedziela, 3 lipca 2011, 15:46

A pamiętasz Cieniu charakterystykę forumowych fanów Michała? Pisaliśmy sami o sobie :) Też było z czego się pośmiać :lol:
mała Mi
 

Re: Hity z forum X Factor ;)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 3 lipca 2011, 15:48

mała Mi napisał(a):A pamiętasz Cieniu charakterystykę forumowych fanów Michała? Pisaliśmy sami o sobie :) Też było z czego się pośmiać :lol:

Pamiętam, początki plejadowego były fajne :lol:
Trzeba trochę przeszukać tam, na pewno znajdzie się trochę smaczków :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 15:48

 

Następna strona

Powrót do X - Factor, czyli nostalgiczne wspomnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron