Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez Cien_1186 » piątek, 17 lutego 2012, 08:16

Kati napisał(a):Ale przecież Misiek umie śpiewać i to bardzo dobrze !!

Kati, masz rację, ma świetny głos i potrafi śpiewać :) Do tego dochodzą lekcje, które bierze, więc nie widzę powodu do paniki :) Pozdrawiam :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » piątek, 17 lutego 2012, 08:16

 

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez keri » piątek, 17 lutego 2012, 09:20

wolfik napisał(a):roxi ja podejrzewam ze ma juz niezly material na LP i dosc dobry- wg mnie jest tylko jeden problem czy to ujrzy swiatlo dzienne? czy mu pozwola?jak sam powiedzial nie jest nosowska a universal ma go gdzies- tu bym sie marwil- termin nie podany LP- TO NASUWA SIE PYTANIE czy dadza mu ja wypuscic ?jest kontrowersyjny takich nie lubia wytfurnie



Wolfiku...przeraziłeś mnie.
Jak to...to istnieje możliwość, że LP nie będzie...że wytwórnia może to zastopować?
Przecież Michał w lecie podpisał z nimi kontrakt na dużą płytę...Epka miała być przedsmakiem.
Przecież od początku wiedzieli . że Michał jest kontrowersyjny...co to wszystko ma znaczyć...wiesz coś konkretnego?
Przecież jak go wyrolują z dużą płytą i zostanie na lodzie o Epce...to on przez to nie przejdzie emocjonalnie.
Nikt by nie dał rady.
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez wolfik » piątek, 17 lutego 2012, 11:59

nie kerii nie wiem tylko tak medytuje^ :wink: nie raz patrze na universal- nie jest u nich w spisie artystow, zadnej promocji od nich nie mnial- naprzyklad w aktualnoscia- nie pisza np - ze bedzie teledysk nic - cisza- tak jak by nie istnial- i jesli by im zalezalo to chyba by inaczej do tego podchodzili?tak mysle- a termin by musial miec ustalony- a tu nic nie wiadomo- co ? do kiedy? i ciagle mi sie nasuwa to pytanie- czy mu pozwola zaistniec? z tym materialam co chce sie pokazac? takie tam mysli :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez atri » piątek, 17 lutego 2012, 12:16

Witam...dawno mnie nie było...ale podczytuję :) :wink:

Zagłosowałam :D
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez keri » piątek, 17 lutego 2012, 13:55

wolfik napisał(a):nie kerii nie wiem tylko tak medytuje^ :wink: nie raz patrze na universal- nie jest u nich w spisie artystow, zadnej promocji od nich nie mnial- naprzyklad w aktualnoscia- nie pisza np - ze bedzie teledysk nic - cisza- tak jak by nie istnial- i jesli by im zalezalo to chyba by inaczej do tego podchodzili?tak mysle- a termin by musial miec ustalony- a tu nic nie wiadomo- co ? do kiedy? i ciagle mi sie nasuwa to pytanie- czy mu pozwola zaistniec? z tym materialam co chce sie pokazac? takie tam mysli :wink:


Zwłaszcza ,że już raz mu wyrzucili do kosza kawał roboty...bez żadnych skrupułów.
Wolfiku...non stop mam takie myśli jak Ty...i one mnie zabijają.
Młody jak nic zwinął skrzydła...co zrobić żeby znów mu się chciało chcieć?
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez wolfik » piątek, 17 lutego 2012, 14:28

moze teraz potrzebuje akurat studia i pracy nad tekstami z muzyka- by znowu zapragnal spiewc :wink: wyciszenia?by poczul glod sceny?a do tego pewnie dochodza problemy zwiazane z show biznesem^ :wink: wybor drzwi 8-) czy raczej pukanie to tych co trzeba i szczescie jesli sie otworzal :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez keri » piątek, 17 lutego 2012, 14:47

wolfik napisał(a):moze teraz potrzebuje akurat studia i pracy nad tekstami z muzyka- by znowu zapragnal spiewc :wink: wyciszenia?by poczul glod sceny?a do tego pewnie dochodza problemy zwiazane z show biznesem^ :wink: wybor drzwi 8-) czy raczej pukanie to tych co trzeba i szczescie jesli sie otworzal :mrgreen:


Tak się ucieszyłam ,kiedy poszła plotka że Józefowicz weźmie go do Buffo...w tym momencie bardzo był mu potrzebny taki zwrot, taki kierunek rozwoju, takie oparcie, poczucie przynależności do szlachetnej przestrzeni muzycznego teatru.
Gdyby tak się stało ...byłby dziś w innym miejscu.
No i byłby to kawał tortu odcięty od TZG...które go przecież pociągnęło w dół.
A reszty dokonała Epka...a właściwie jej przyjęcie, które było w dużym stopniu wynikiem nastawienia do Michała po tym jego kontrowersyjnym i w końcu katastrofalnym udziale w tym projekcie.
No właśnie ..wszedł wtedy w niewłaściwe drzwi.
I właśnie Józefowicz mógł go stamtąd za kołnierz wyciągnąć.
Ale nie zrobił tego.
No i strasznie się martwię, że Michał tak bardzo jest sam...tak rozpaczliwie sam.
Żeby się chociaż zakochał....
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez taka ja » piątek, 17 lutego 2012, 15:04

Keri nie rozpaczaj, nic nie jest stracone...ponoć nawiązuje kontakt z kimś z "wyższej półki" w branży muzycznej, tak że trzymajmy kciuki :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Sondy, głosowania, reportaże na Facebooku i nie tylko

Postprzez keri » piątek, 17 lutego 2012, 15:37

taka ja napisał(a):Keri nie rozpaczaj, nic nie jest stracone...ponoć nawiązuje kontakt z kimś z "wyższej półki" w branży muzycznej, tak że trzymajmy kciuki :)


Moje biedne kciuki i tak dawno są już sine od trzymania i nie wyobrażam sobie, żebym mogła przestać je trzymać.
Oczywiście mam wielka nadzieję, że z tego coś wyjdzie i da tak Michałowi potrzebny rozpęd i potężny zastrzyk wiary w siebie.
Bo podejrzewam , że z tym ma teraz problem...to mu jest bardzo, bardzo potrzebne.
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Postprzez » piątek, 17 lutego 2012, 15:37

 

Poprzednia strona

Powrót do Fancluby, organizacje, strony www poświęcone Michałowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron