Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Re: Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Postprzez Kasjopea » sobota, 6 sierpnia 2011, 00:41

Uuu, ale afera się zrobiła Obrazek
Mamy u siebie parę osób z Socjum, szkoda byłoby, gdyby powstał jakiś większy konflikt.
Obyśmy doszli do porozumienia.

Argument wolfika jest bardzo przekonujący:
wolfik napisał(a):tu chodzi - o to ze zostajemy podzbiorem socjum w tym ukladzie - i tak nasz zaczna postrzegac na fb i wszelkich innych forach

starling napisał(a):Kasjopea jako nasza admin mogłaby napisać, że nazwa jest zastrzeżona, ale nie wiem czy to coś da...

Ja tam nie mam konta, ale widzę, że już interweniowaliście. Ponoć Socjum jest zamknięte, więc nawet wpisów nie widzę, ale Aludka pisze, że już coś drgnęło :)
Mógłby ktoś zdradzić, jak wygląda obecnie sytuacja?
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia

Postprzez » sobota, 6 sierpnia 2011, 00:41

Postprzez kam » sobota, 6 sierpnia 2011, 06:34

Porozmawiajcie z matta ona jest tam adminem, napiszcie jej pw, ze powinni zmienic te nazwe, niech sie do tego odniesie szczegolnie, ze jest czlonkiem naszego forum.
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia

Postprzez wolfik » sobota, 6 sierpnia 2011, 06:52

hehe to barwy ptak namnieszal niechcacy a bardzo go cenie^^ :lol: :lol: :lol: fajny gosc i super pisze i po sprawie ^
wolfik
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez scarlet44 » sobota, 6 sierpnia 2011, 07:03

wolfik napisał(a):hehe to barwy ptak namnieszal niechcacy a bardzo go cenie^^ :lol: :lol: :lol: fajny gosc i super pisze i po sprawie ^

Dzień dobry Wolfiku :DProszę zdradź jakieś szczegóły, bo nie mam tam konta...
scarlet44

Postprzez wolfik » sobota, 6 sierpnia 2011, 07:25

tez nie mam weszlem na ogloszenia i poczytalem
wolfik

Postprzez Cien_1186 » sobota, 6 sierpnia 2011, 07:28

Witaj Szpacza Rodzinko :D
SzpakBarwnyPtak już zmienił nazwę zakładki, facet jest bardzo w porządku 8-) Nota bene znamy Go także z fajnych wpisów u Recandrocka, chłop z tzw jajami i głową na karku :) Napisałam już na Socjum kilka słów podziękowania wraz z pozdrowieniami od nas :)
Ja bardzo lubię wchodzić na Socjum, jest to bardzo ważne miejsce dla każdego fana Michała, tym więcej teraz cenię sposób w jaki załatwili tę sprawę :)
Niektórych z nas poniosły nerwy, pewnie nawet niektórzy przesadzili trochę, ale sztuką jest przyznać się do błędu i podać rękę na zgodę :D
A tak nawiasem mówiąc, to co się wydarzyło pokazuje, że życie w necie jest podobne do tego w realu, nic co ludzkie nie jest nam obce :wink:

Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH fanów Michała i życzę Wam cudnie WYSZPACZONEGO dnia :D

SzpakBarwnyPtak napisał:
"Cieniu obawiam się że to ja jestem powodem całej "afery" a przyczyna jest naprawdę prozaiczna. Po prostu po dodaniu kolejnej zakładki Regulamin, menu przestało się mieścić w jednej linii i wpadłem na pomysł aby napis 'Fani Michała' zamienić na krótszy. Akurat wpadło mi do głowy Szpakofani bo Szpakomaniacy się już nie mieściło :)) Oczywiście nie chciałem się podszywać pod was, ale oczywiście skoro zgłaszacie taki problem to od razu zmieniam jak radzi młoda duchem."

Ja odpisałam:
"Bardzo dziękujemy, doceniamy ten gest, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że zależało to tylko od Waszej dobrej woli:) SzpakBarwnyPtak, ukłony w Twoją stronę:)
Jeszcze raz przepraszam w imieniu nas wszystkich, jeśli ktoś użył u nas zbyt mocnych słów w emocjach. Proszę, nie gniewajcie się na nas, co?;))) Tak czy inaczej ja ze swej strony muszę napisać, że cenię sobie nieprawdopodobnie sposób, w jaki postąpiliście w tej sprawie. Szacun!:)

Btw, nazwa Szpakofan isntieje trochę dłużej (to info dla Młodej_duchem) niż od marca br;) Wprawdzie naszego forum jeszcze wtedy nie było, ale mamy w swoich szeregach Szpakofanów jeszcze z czasów DeStar:) No ale nie licytujmy się, ważne, że SzpakBarwnyPtak wyjaśnił przyczyny całej tej sprawy i tak elegancko i na poziomie tę sprawę zamnkął:) Bardzo szeroko się do Niego uśmiechamy:))))

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wspaniale Szpaczego weekendu:) "

To co napisałam do MłodejDuchem dotyczyło jej wpisu, że w marcu ktoś już wymyślił tę nazwę, a ja uważam że to Wolfik jest autorem, bo kiedyś na plejadzie jak pisał że widział Młodego już za czasów DeStar, czy Whiplash, już w tamtych zamierzchłych czasach tak określił sam siebie :D
Więc to Wolfikowi należy się Trade Mark i Reserved naszej nazwy :D :!:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Cien_1186

Postprzez scarlet44 » sobota, 6 sierpnia 2011, 07:57

Dokładnie :) Wolfiku, jesteś nie tylko naszą busolą, ale i naszym prekursorem :D
scarlet44

Postprzez wolfik » sobota, 6 sierpnia 2011, 08:13

no nie teraz to sie zawstydzilem :oops: :oops: :oops:
wolfik

Postprzez Cien_1186 » sobota, 6 sierpnia 2011, 08:17

wolfik napisał(a):no nie teraz to sie zawstydzilem :oops: :oops: :oops:

Tu się nie ma co wstydzić, masz zasługi i musisz to przyjąć na klatę :D :lol:
Możesz nawet w nicku mieć takie "R" w kółeczku przed albo po Wolfiku :D
Zapamiętałam tamten Twój wpis, bo strasznie mi się to wtedy spodobało 8-)
A potem jak Kasjopea nak nazwała nasze forum, ogromnie mnie to ucieszyło, nazwa jest naprawdę w sam punkt :!: :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Cien_1186

Postprzez Beata » sobota, 6 sierpnia 2011, 08:54

Jestem pozytywnie zaskoczona, ze Socjum tak szybko zareagowalo na nasza prosbe. :D Bardzo sie ciesze, ze nie wyniknela z tego jakas dziwna wojna. Nie dawalo mi to spokoju od wczoraj. Jako fani Michala powinnismy sie trzymac razem nawet jesli funkcjonujemy pod roznymi nazwami.
Ps. SzpakBarwnyPtak, wielkie dzieki za zrozumienie i szybka reakcje.
We're all mad here!
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia

Postprzez » sobota, 6 sierpnia 2011, 08:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Fancluby, organizacje, strony www poświęcone Michałowi