Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:05

Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...


Admin: dyskusja wydzielona z innego wątku 8-)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Postprzez » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:05

 

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:08

scarlet44 napisał(a):Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...

Albo jestem ślepa, albo też jej wcześniej nie widziałam. W pierwszej chwili naturalnie pomyślałam, że to ma jakiś związek z naszym Forum, ale oczywiście nie... :roll: Chyba wypadałoby jakoś zareagować.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook

Postprzez starling » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:10

Sun napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...

Albo jestem ślepa, albo też jej wcześniej nie widziałam. W pierwszej chwili naturalnie pomyślałam, że to ma jakiś związek z naszym Forum, ale oczywiście nie... :roll: Chyba wypadałoby jakoś zareagować.

:shock: Ja też nie widziałam! Oni regularnie kradną nam pomysły :twisted: Kasjopea jako nasza admin mogłaby napisać, że nazwa jest zastrzeżona, ale nie wiem czy to coś da...
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:13

scarlet44 napisał(a):Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...

Scarlet mam wrażenie że oni się tak nazwali. Interwencja nic nie da bo ta nazwa fanów Michała się po prostu kojarzy. Sam Michał jej używa w odniesieniu do wszystkich. :)
Ostatnio edytowano piątek, 5 sierpnia 2011, 20:15 przez mała Mi, łącznie edytowano 1 raz
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:14

Sun napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...

Albo jestem ślepa, albo też jej wcześniej nie widziałam. W pierwszej chwili naturalnie pomyślałam, że to ma jakiś związek z naszym Forum, ale oczywiście nie... :roll: Chyba wypadałoby jakoś zareagować.


No właśnie takie mam dziwne odczucia w tej kwestii...nie wiem co myśleć...teoretycznie "fani Szpaka, łączmy się", ale jakoś tam mi nieswojo... ta nazwa była dla mnie tak nierozerwalnie związana z naszym forum, jak to mawia Starling "almost reserved" :wink: ... co Wy sądzicie na ten temat ?

mała Mi napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Może to nie bardzo dotyczy facebooka, ale nie wiem, gdzie to wpisać... Widzieliście, że na socjum pojawiła się zakładka pt. "Szpakofani" ?... jeśli była tam już wcześniej, proszę o sprostowanie...

Scarlet mam wrażenie że oni się tak nazwali.


Dokładnie tak, ja nawet przez chwilę nie pomyślałam, że u nich na stronie zakładka może dotyczyć naszego forum...
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:18

o ? biora nas pod lube jak mikroby? 8-)lupe ta moja dysleksja :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:20

scarlet44 napisał(a):No właśnie takie mam dziwne odczucia w tej kwestii...nie wiem co myśleć...teoretycznie "fani Szpaka, łączmy się", ale jakoś tam mi nieswojo... ta nazwa była dla mnie tak nierozerwalnie związana z naszym forum, jak to mawia Starling "almost reserved" :wink: ... co Wy sądzicie na ten temat ?

Myślę tak samo. Przede wszystkim, ładnie byłoby z ich strony, gdyby najpierw sami nas o to zapytali. Bo teraz w razie czego wyjdzie, że to my mamy pretensje. :roll:
Tak czy inaczej Kasjopea mogłaby chociaż dać im znać, że to zauważyliśmy i że czujemy się na tyle związani z tą nazwą, że taka sytuacja jest wobec nas trochę nie fair.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:21

Sun napisał(a):
scarlet44 napisał(a):No właśnie takie mam dziwne odczucia w tej kwestii...nie wiem co myśleć...teoretycznie "fani Szpaka, łączmy się", ale jakoś tam mi nieswojo... ta nazwa była dla mnie tak nierozerwalnie związana z naszym forum, jak to mawia Starling "almost reserved" :wink: ... co Wy sądzicie na ten temat ?

Myślę tak samo. Przede wszystkim, ładnie byłoby z ich strony, gdyby najpierw sami nas o to zapytali. Bo teraz w razie czego wyjdzie, że to my mamy pretensje. :roll:
Tak czy inaczej Kasjopea mogłaby chociaż dać im znać, że to zauważyliśmy i że czujemy się na tyle związani z tą nazwą, że taka sytuacja jest wobec nas trochę nie fair.


No i teraz to już w ogóle nie będzie wiadomo kiedy Michał będzie się ustosunkowywał do naszych wpisów na swojej tablicy :wink: :wink: :wink: :D
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:22

no w sumnie jakos ta nazwa z nami mi sie od poczatku kojarzy :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez aga » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:23

Ta zakładka u nich nazywała się jakoś inaczej :?: Chyba zmienili to teraz, bo niedawno nie widziałam tej nazwy na Socjum.
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » piątek, 5 sierpnia 2011, 20:23

 

Następna strona

Powrót do Fancluby, organizacje, strony www poświęcone Michałowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron