Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:48

wolfik napisał(a):tu chodzi - o to ze zostajemy podzbiorem socjum w tym ukladzie - i tak nasz zaczna postrzegac na fb i wszelkich innych forach-i to moze byc problem czego oni nie dostrzegaja

Zgadzam się z Tobą Wolfik, przez ten wpis przestajemy istnieć jako samodzielna grupa. Możemy być postrzegani jako część socjum.
mała Mi
 

Postprzez » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:48

 

Re: Facebook

Postprzez starling » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:50

Cien_1186 napisał(a):
starling napisał(a):Napiszmy, że niedługo spotykamy się z Michałem i może on rozstrzygnie tę kwestię...

No to jest myśl :lol:
A swoją drogą, jak się wkurzymy, to użyjemy swoich prywatnych kanałów i wysmażymy Michalowi taki na ten temat list, że uczciwi czy nie, będą musieli wrócić do dawnej nazwy tej zakładki :twisted: :lol: :mrgreen: :lol:

Jeśli nie zareagują, użyjemy bardziej drastycznych metod :twisted: Nie będzie im miło, kiedy Michał dowie się, że są złodziejami :roll:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:57

starling napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
starling napisał(a):Napiszmy, że niedługo spotykamy się z Michałem i może on rozstrzygnie tę kwestię...

No to jest myśl :lol:
A swoją drogą, jak się wkurzymy, to użyjemy swoich prywatnych kanałów i wysmażymy Michalowi taki na ten temat list, że uczciwi czy nie, będą musieli wrócić do dawnej nazwy tej zakładki :twisted: :lol: :mrgreen: :lol:

Jeśli nie zareagują, użyjemy bardziej drastycznych metod :twisted: Nie będzie im miło, kiedy Michał dowie się, że są złodziejami :roll:

Matta sama zasugerowała żeby się zwrócić do Michała więc chyba nie będą mieli pretensji?
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 22:03

mała Mi napisał(a):
starling napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
starling napisał(a):Napiszmy, że niedługo spotykamy się z Michałem i może on rozstrzygnie tę kwestię...

No to jest myśl :lol:
A swoją drogą, jak się wkurzymy, to użyjemy swoich prywatnych kanałów i wysmażymy Michalowi taki na ten temat list, że uczciwi czy nie, będą musieli wrócić do dawnej nazwy tej zakładki :twisted: :lol: :mrgreen: :lol:

Jeśli nie zareagują, użyjemy bardziej drastycznych metod :twisted: Nie będzie im miło, kiedy Michał dowie się, że są złodziejami :roll:

Matta sama zasugerowała żeby się zwrócić do Michała więc chyba nie będą mieli pretensji?


No właśnie…zachowamy się bardzo grzecznie – nie zignorujemy, ale posłuchamy cennej rady :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 22:06

moze przemyslal sprawe- przeciesz w ten sposob robia nam problem z naszym istnieniem jako grupy- jesli sa tak malo domysle to moze im to wyraznie napisac?chociasz z tego co widze to bez obrazy ale ich zachowanie nie zachwycilo mnie w tym momencie

cieniu wskocz na moment na socjum i odpowiedz anicie - ze chodzi nam o zachowanie naszej odrebnosci bo nazwa moze spowodowac zawirowanania- ja tam nie mam loga
Ostatnio edytowano sobota, 6 sierpnia 2011, 00:57 przez Kasjopea, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Połączenie postów
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 22:13

A teraz za karę prosze mi skopiować ten wpis i wkleić na forum albo wysłać na PW bo ja nie mam dostępu a też che wiedzieć jaka kara bardziej pasuje :)
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 22:27

thx cieniu- za socjum - wlasnie o to chodzilo zeby powiedziec ze dla nich to tylko zakladka na socjum a dla nas byc albo nie byc jako oddzielna nazwa :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez starling » piątek, 5 sierpnia 2011, 22:30

wolfik napisał(a):thx cieniu- za socjum - wlasnie o to chodzilo zeby powiedziec ze dla nich to tylko zakladka na socjum a dla nas byc albo nie byc jako oddzielna nazwa :D

Timing mamy idealny, ja też napisałam coś podobnego w tym samym czasie :P
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Facebook

Postprzez Aludka » piątek, 5 sierpnia 2011, 23:34

Odnośnie socjum to już nic więcej nie można dodać, bo wszystko już napisaliście. Ale obawiam się, że nic z tym nie zrobią i zignorują wasze uwagi. A poza tym już mieli/mają jakiś konflikt z fanclubem na fb (w każdym razie za sobą nie przepadają), więc wątpię, aby nasze argumenty uszanowali. :(

EDIT: o przepraszam, właśnie weszłam na socjum i sobie poczytałam komentarze, więc może jednak za szybko oceniłam :wink:
Ostatnio edytowano sobota, 6 sierpnia 2011, 00:01 przez Aludka, łącznie edytowano 1 raz
Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze.
Avatar użytkownika
Aludka
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4996
Dołączył(a): czwartek, 14 lipca 2011, 11:03
wiek: 22

Re: Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Postprzez wolfik » sobota, 6 sierpnia 2011, 00:31

wlasnie widze- na socjum -starlng tez sie produkuje-^^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » sobota, 6 sierpnia 2011, 00:31

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Fancluby, organizacje, strony www poświęcone Michałowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron