Sprawa nazwy "Szpakofani" na Socjum

Re: Facebook

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:29

starling napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Nawet fakt, że po moim wpisie nie dostalam już odpowiedzi o czymś świadczy, nie sądzicie :?: :? :roll:

Bo brak argumentów!


I trochę też "mamy to ... gdzieś" :wink: ... :( :( :(
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Postprzez » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:29

 

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:29

Sun napisał(a):
mała Mi napisał(a):Moim zdaniem najlepiej by było zastrzec nazwę i logo. I było by po sprawie.
Mamy prawnika na forum?

Nieee no, to wg.mnie zbyt radykalne wyjście :wink:
Tu chodzi o pewne niepisane zasady przyzwoitości i szacunku, jak mówi Wolfik. Powinni przynajmniej poczuwać się do błędu i powiedzieć: "sorry, no tak, mogliśmy Was zapytać- ta nazwa wyszła od Was". Sytuacja od razu wyglądałaby nieco inaczej dla obu stron.

A nie uważasz Sun że kradną nam tożsamość? Przestajemy istnieć jako oddzielna grupa jak mówi Wolfik
A jak nasze loga zacznie żyć jako znak wszystkich fanów? Też może się tak stać :wink:
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez Cien_1186 » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:32

To jest książkowy pat :roll:
Tak napawdę, wszystko teraz zależy od uczciwości ludzi z Socjum, mają okazję wykazać się :wink:
Szczerze mówiąc, sama jestem ciekawa jacy ludzie zarządzają tym Socjum, tacy przez małe "l", czy przez wielkie "L"... ciekawe, ciekawe, trzeba zaczekać sobie cierpliwie, a potem możemy wyciągać odpowiednie wnioski :wink: ...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:33

bo ja uwazam ze uczciwosc to podstawa- a jesli oni w ten sposob - to jakie swiadectwo wystawiaja sobie jako grupie i michalowi? lekcewarzenie innych? to juz wole anty fanow przynajmniej wiem czego sie spodziewac
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez scarlet44 » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:34

Cien_1186 napisał(a):To jest książkowy pat :roll:
Tak napawdę, wszystko teraz zależy od uczciwości ludzi z Socjum, mają okazję wykazać się :wink:
Szczerze mówiąc, sama jestem ciekawa jacy ludzie zarządzają tym Socjum, tacy przez małe "l", czy przez wielkie "L"... ciekawe, ciekawe, trzeba zaczekać sobie cierpliwie, a potem możemy wyciągać odpowiednie wnioski :wink: ...


I się zacznie :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Facebook

Postprzez mała Mi » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:37

scarlet44 napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):To jest książkowy pat :roll:
Tak napawdę, wszystko teraz zależy od uczciwości ludzi z Socjum, mają okazję wykazać się :wink:
Szczerze mówiąc, sama jestem ciekawa jacy ludzie zarządzają tym Socjum, tacy przez małe "l", czy przez wielkie "L"... ciekawe, ciekawe, trzeba zaczekać sobie cierpliwie, a potem możemy wyciągać odpowiednie wnioski :wink: ...


I się zacznie :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:
mała Mi
 

Re: Facebook

Postprzez starling » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:39

Napiszmy, że niedługo spotykamy się z Michałem i może on rozstrzygnie tę kwestię...
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Facebook

Postprzez Sun » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:39

Ich argument że: "W momencie gdy na FB reklamował naszą stronę w taki sposób nas nazywał, tak też nazywa swoje fanki na FB" jest akurat nietrafiony.

Wg. mnie na naszą korzyść przemawia prosta chronologia:
- 9. lipca: na koncercie w W-wie Michał dostał Forumowego misia z konkretną wizytówką- zatem chyba właśnie tam tak jakby zetknął się z naszą nazwą 'oficjalnie', zaczęła u niego funkcjonować (czy ktoś widział wcześniej jakieś wpisy, gdzie jej używał? ja nie, ale może czegoś nie pamiętam)
- dopiero bodajże 21. lipca Michał zareklamował Socjum na FB, a potem zachęcał, by Szpakofani się łączyli

Wniosek? On może nawet utożsamił tę nazwę z ogólną grupą fanów, bo pewnie je zwyczajnie myli, a z drugiej strony nazwa jest cholernie chwytliwa. Ale wyszła ona od nas. I Socjum mogłoby chociaż uznać ten prosty fakt. Tym bardziej, że wcześniej ich zakładka nazywała się inaczej :roll:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Facebook

Postprzez wolfik » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:42

tu chodzi - o to ze zostajemy podzbiorem socjum w tym ukladzie - i tak nasz zaczna postrzegac na fb i wszelkich innych forach-i to moze byc problem czego oni nie dostrzegaja
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Facebook

Postprzez Cien_1186 » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:42

starling napisał(a):Napiszmy, że niedługo spotykamy się z Michałem i może on rozstrzygnie tę kwestię...

No to jest myśl :lol:
A swoją drogą, jak się wkurzymy, to użyjemy swoich prywatnych kanałów i wysmażymy Michalowi taki na ten temat list, że uczciwi czy nie, będą musieli wrócić do dawnej nazwy tej zakładki :twisted: :lol: :mrgreen: :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » piątek, 5 sierpnia 2011, 21:42

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Fancluby, organizacje, strony www poświęcone Michałowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron