18.02.2012 EloRMF

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez gingers » sobota, 18 lutego 2012, 19:20

Taka ja, wiem ale mnie tu w ogóle nie powinno być :oops:
Jutro doczytam, albo potem :D
Teraz idę oglądać z rodziną "Egzorcystę" :mrgreen:

Miłego wieczoru jeszcze raz.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » sobota, 18 lutego 2012, 19:20

 

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Lori » sobota, 18 lutego 2012, 19:25

Odsłona druga.

Pierwsze pytanie dotyczyło reakcji ludzi na taką osobę jak Michał; czy negatywne opinie wynikają z zazdrości. Michał odparł, iż zawiść ludzka towarzyszy mu stale i szybko się to nie skończy, gdyż stereotypy są mocno zakorzenione. W Polsce przez wiele lat panowała „normalność” i jeśli ktoś próbował się z niej wybić, spotykał się z negatywnymi reakcjami. Tymczasem wystarczy chcieć poznać taką osobę, aby zauważyć, iż liczy się nie tylko wizerunek – a może nawet wizerunek najmniej – a to, co myśli i jaka jest.

Jednocześnie stwierdził, iż często spotyka się z negatywnymi opiniami o sobie, ale jeśli ktoś przyjdzie i szczerze z nim porozmawia, potrafi zmienić o takim człowieku zdanie o 180 stopni. Zdarzały mu się takie sytuacje.

Nie neguje tego, że jest freakiem, ale uważa, że należy oddzielić zwariowany wizerunek od tego, jakim jest człowiekiem. Bo wizerunek może być szalony, niejednoznaczny, ale w życiu prywatnym można być dostępną, miłą, sympatyczną osobą. I on się za takiego uważa. Wizerunek nie oznacza arogancji.

Kolejna kwestia dotyczyła właśnie dostępności i stosunku do fanów. Michał odparł, że jedynym artykułem w necie, jaki go zabolał był ten, że źle traktuje swoich fanów. Ukłuło go to, gdyż uważa, że fanów traktuje dobrze i wiele im zawdzięcza.

Na pytanie, czy nadal wyznaje zasadę, że nieważne co mówią, byle mówili, odrzekł, że generalnie tak. Nie bulwersują go artykuły, w których jest wyśmiewany i opinie na portalach plotkarskich, gdyż rozumie, że „ludzie muszą się czymś żywić”. Ponadto uważa, że jeśli ktoś sugeruje się artykułami na stronach plotkarskich, to „żyje w ciemnocie” :P
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez taka ja » sobota, 18 lutego 2012, 19:25

gingers napisał(a):Taka ja, wiem ale mnie tu w ogóle nie powinno być :oops:
Jutro doczytam, albo potem :D
Teraz idę oglądać z rodziną "Egzorcystę" :mrgreen:

Miłego wieczoru jeszcze raz.

OK :) Miłego oglądania i dobranoc :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez pinga » sobota, 18 lutego 2012, 19:37

Lori, dzięki i podziwiam, że udało Ci się tak dokładnie wszystko zanotować :shock: :)
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Lori » sobota, 18 lutego 2012, 19:39

Odsłona trzecia.

Część poświęcona była udziałowi Michała w XF.

Prowadząca mówiła, że za granicą – głównie w Wielkiej Brytanii i USA – uczestnicy muzycznych show robią wielkie kariery, są mocno promowani itp. W Polsce wygląda to trochę inaczej i czy Michał otrzymał jakąś pomoc i wsparcie po XF. Michał odparł, że sam udział w programie pomógł mu bardzo dużo i każdy widzi tego efekty (w sensie, że zaistniał, wybił się). Dlatego uczestnictwo w XF „było warte grzechu”. Natomiast personalne deklaracje składane mu w programie pozostały niespełnione, ale spodziewał się takiego obrotu sprawy, zatem nie jest specjalnie rozczarowany. Cieszy się, iż mimo, że został rzucony na głęboką wodę, nie utonął.

Czy był rozczarowany zajęciem drugiego miejsca? Absolutnie nie. Było ono dla niego satysfakcjonujące, stanowiło zaszczyt i tamtego wieczoru był chyba szczęśliwszy od Gienka Loski. Emocje, jakie okazywał wtedy na scenie, były szczere, co mógł stwierdzić chyba każdy, kto oglądał finał.

Na sugestię dziennikarki, że drugie miejsce w XF przyniosło mu również występ na OWF, Michał odparł, że fakt ten nadal do niego nie dociera, mimo, że minął niemal rok – no, może pół, ale on jest szczęśliwy, więc czasu nie liczy :mrgreen:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez wolfik » sobota, 18 lutego 2012, 19:50

powiedzial prawde na zachodzie - jak kogos wybiora to caly przemysl rusza by udowodnic- ze byl najlepszy u nas zostaja pozostawieni sami sobie :roll:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Cien_1186 » sobota, 18 lutego 2012, 19:51

Lori, jeszcze raz dzięki :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez Lori » sobota, 18 lutego 2012, 19:56

Odsłona czwarta.

Ostatnia część i na początek pytanie, czy to prawda, że Maja Sablewska wysłała go na casting do XF. Michał odparł, że to bzdura, na dodatek żenująca. Dziwi się, że Maja – osoba publiczna i poważana – wypowiada słowa, które są totalną nieprawdą. Maja nie potrzebuje promować się za pomocą jego osoby, gdyż doskonale sobie radzi sama z promocją siebie, pojawiła się w showbiznesie na długo przed nim i na pewno nie zniknie szybko. Michał lubi ją jako osobę, ale jak słyszy takie brednie, to nóż mu się w kieszeni otwiera. Dziennikarka: ale ten nóż nie został użyty? Michał odrzekł, że nie, gdyż on jest osobą nastawioną bardzo pokojowo.

Na zakończenie pojawiło się jeszcze pytanie, czego sobie życzy, na co Michał odpowiedział, że przede wszystkim szczęścia – i może jeszcze podbicia rynków zagranicznych. Zachęcił też do kupowania płyty, którą określił mianem świeżutkiej bułeczki :mrgreen:

Koniec.
__________

pinga, zapisywałam "złote myśli" Michała w trakcie trwania wywiadu, a teraz skleciłam w jaką taką logiczną całość :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez taka ja » sobota, 18 lutego 2012, 19:56

wolfik napisał(a):powiedzial prawde na zachodzie - jak kogos wybiora to caly przemysl rusza by udowodnic- ze byl najlepszy u nas zostaja pozostawieni sami sobie :roll:

No i za granicą potrafią naszych docenić np. Tatiana Okupnik, a u nas w kraju tylko krytykować i rzucać kłody pod nogi...żałosne :?
...kiedy to się zmieni, żal pl.
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: 18.02.2012 EloRMF

Postprzez taka ja » sobota, 18 lutego 2012, 19:58

Lori napisał(a):Odsłona czwarta.
Koniec.
__________
pinga, zapisywałam "złote myśli" Michała w trakcie trwania wywiadu, a teraz skleciłam w jaką taką logiczną całość :wink:

Lori, wielkie dzięki :) :D ...fantastycznie to zebrałaś w całość...szacun 8-) :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » sobota, 18 lutego 2012, 19:58

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron