Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarskich

Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarskich

Postprzez Lori » wtorek, 28 czerwca 2011, 00:01

Nasz Michał dość często - niestety - jest bohaterem donosów różnych portali plotkarskich, zatem pomyślałam, że dobrze byłoby mieć temat, gdzie można by wrzucać i komentować te "sensacje". Bo chyba nie ma sensu tworzyć odrębnych tematów do każdej ploty.

ZATEM... niczym baby przy kawie i serniku dzielmy się tutaj doniesieniami z tych różnych kotków-plotków, pomponików-lansików i innych takich :lol:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 28 czerwca 2011, 00:01

 

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez starling » wtorek, 28 czerwca 2011, 11:21

'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez goska » wtorek, 28 czerwca 2011, 12:10



czytajac takie "zrodla" skutecznie mozna sobie obrzydzic rzeczywistosc. nie nalezy tego traktowac zbyt powaznie. teraz dziennikarka tak wlasnie wyglada. wiekszosc pismakow zyje z takich newsow, bo to najlepszy zarobek. najwiecej czytelnikow poprzestaje na takich artykulach.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez starling » wtorek, 28 czerwca 2011, 12:13

Tak, źródła są marne, ale to one są zwierciadłem polskiego społeczeństwa :shock: A i negatywnych komentarzy jakby mniej niż na początku :D
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez goska » wtorek, 28 czerwca 2011, 12:17

starling napisał(a):Tak, źródła są marne, ale to one są zwierciadłem polskiego społeczeństwa :shock: A i negatywnych komentarzy jakby mniej niż na początku :D

przyzwyczaja sie do niego. to zawsze jest kwestia przyzwyczajenia. minie pierwszy szok i zostanie tylko garstka ortodosyjnych anty. :)
Ostatnio edytowano czwartek, 14 lipca 2011, 03:12 przez Kasjopea, łącznie edytowano 4 razy
Powód: Poprawka w bbcode
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez kam » wtorek, 28 czerwca 2011, 13:02

Ale przynajmniej wiemy, ze prawdopodobnie bedzie pracowal z dobrymi producentami, a to oznacza, ze plyta bedzie dopracowana. I to jest dobry news.

Gorszy jest taki, ze mamy podobny artykul na glownej stronie www, jak ktos jeszcze nie widzial. Nie dadza zyc biedakowi.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez starling » wtorek, 28 czerwca 2011, 13:26

kam napisał(a):Ale przynajmniej wiemy, ze prawdopodobnie bedzie pracowal z dobrymi producentami, a to oznacza, ze plyta bedzie dopracowana. I to jest dobry news.

No tego właśnie nie wiadomo! Dobre płyty powstają w 2, 3 lata, nie w 3 miesiące! A Michałowi grozi lincz jeśli ta płyta nie będzie dobra, on ma bardzo dużo do stracenia!

Wygląda na to, że ja tylko czytam takie ambitne portale :D
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,985 ... Jasla.html
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez apap » wtorek, 28 czerwca 2011, 18:28

Wogole to sie zastanawiam jak mozna napisać takie brednie na podstaie wypowiedzi paru osob . Jasło się wstydzi Michala, a kto to powiedzial , pani z kosku i kto jeszcze ? dwie trzy osoby, i to jest opinia ogółu. Może najlepiej niech zrobią referendum i wtedy sie okaże :lol: Wtedy to bedzie jakieś wiarygodne , a teeraz to jest poprostu tania sensacja i nic wiecej . Gazeta sie lepiej sprzeda ot i tyle. Takie jest moje zdanie , a moze sie myle?
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez mała Mi » wtorek, 28 czerwca 2011, 19:09

apap napisał(a):Wogole to sie zastanawiam jak mozna napisać takie brednie na podstaie wypowiedzi paru osob . Jasło się wstydzi Michala, a kto to powiedzial , pani z kosku i kto jeszcze ? dwie trzy osoby, i to jest opinia ogółu. Może najlepiej niech zrobią referendum i wtedy sie okaże :lol: Wtedy to bedzie jakieś wiarygodne , a teeraz to jest poprostu tania sensacja i nic wiecej . Gazeta sie lepiej sprzeda ot i tyle. Takie jest moje zdanie , a moze sie myle?

Dobrze mówisz apap. Takimi artykułami robią tylko krzywdę Michałowi. No ale jest Szpak, jest temet.
mała Mi
 

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez Leon26 » wtorek, 28 czerwca 2011, 20:17

mała Mi napisał(a):
apap napisał(a):Wogole to sie zastanawiam jak mozna napisać takie brednie na podstaie wypowiedzi paru osob . Jasło się wstydzi Michala, a kto to powiedzial , pani z kosku i kto jeszcze ? dwie trzy osoby, i to jest opinia ogółu. Może najlepiej niech zrobią referendum i wtedy sie okaże :lol: Wtedy to bedzie jakieś wiarygodne , a teeraz to jest poprostu tania sensacja i nic wiecej . Gazeta sie lepiej sprzeda ot i tyle. Takie jest moje zdanie , a moze sie myle?

Dobrze mówisz apap. Takimi artykułami robią tylko krzywdę Michałowi. No ale jest Szpak, jest temet.

Kiedy brak dostępu do wiarygodnego źródła informacji wypisują wyssane z palca historyjki i to jest niestety dość powszechne zjawisko.Zamiast się rozwijać i aspirować do wyższego poziomu robią krzywdę przede wszystkim sobie :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » wtorek, 28 czerwca 2011, 20:17

 

Następna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron