WPROST nr 26/2011

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez aga » niedziela, 26 czerwca 2011, 14:11

Cien_1186 napisał(a):
starling napisał(a):Ja też nie mam siły tego czytać! Mam wrażenie, że nasza miłość do Michała wzrasta wprost propocjonalnie do nienawiści, której doświadcza.


Tak, masz rację Starling, ja mam w tej chwili w sobie tak wielkie pokłady czułości i tkliwości dla niego, jakby był moim własnym dzieckiem.


Cieniu i Starling, zgadzam się z Wami!
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » niedziela, 26 czerwca 2011, 14:11

 

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez mała Mi » niedziela, 26 czerwca 2011, 19:45

aga napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
starling napisał(a):Ja też nie mam siły tego czytać! Mam wrażenie, że nasza miłość do Michała wzrasta wprost propocjonalnie do nienawiści, której doświadcza.


Tak, masz rację Starling, ja mam w tej chwili w sobie tak wielkie pokłady czułości i tkliwości dla niego, jakby był moim własnym dzieckiem.


Cieniu i Starling, zgadzam się z Wami!

Ja również czuję to co Wy. Nie znajduje słów by skomentować ten artykuł.
mała Mi
 

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez mała Mi » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:39

Michał to jest teraz w Warszawie albo gdzieś w Polsce z koncertami. W Jaśle została jego rodzina, wyobrażacie sobie co musi czuć mała Ewa która słyszy że jest siostrą zboczeńca, pedała i transwestyty? A jestem przekonana że słyszy to wykrzyczane z pogardą i nienawiścią nie jeden raz. Im musi być naprawdę ciężko.
mała Mi
 

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez scarlet44 » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:55

Postanowiłam dzisiaj podziałać coś w domu (całotygodniowe zaległości), więc na forum za długo nie siedziałam...teraz z uśmiechem, jak zwykle kiedy myślę o Szpaczku, zasiadłam do lektury dzisiejszych postów, a tu jak obuchem w łeb !!! Najpierw siedzałam jak otępiała przez 10 minut gapiąc się w monitor :cry: ...potem łzy popłynęły, ale nie czuję, żeby mnie to oczyszciło... serce mam nadal ściśnięte przez ten ogromny żal... to jest jakiś koszmar ...szczerze mówiąc ja generalnie mam przekonanie, że ludzie z natury są dobrzy, skąd się bierze w ludziach taka agresja ???!!! ... bardzo wymowna jest dla mnie wypowiedź Michała Taty na temat nauczycieli, "którym bardziej przeszkadzały spinki we włosach Michała niż scyzoryki w kieszeniach jego kolegów"... Jeśli nawet "pedagodzy", którzy powinni świecić przykładem i walczyć z takimi ciemnymi, prostackimi przekonaniami, wolą "umyć ręce" to gdzie my zmierzamy ... ja w przypadku Michała właśnie zaczynam chyba przeglądać na oczy i to są niesamowicie przykre refleksje... tym bardziej, że, jak już kiedyś wspominałam w innym wątku, spotykam się z dziwnymi reakcjami w bliskim otoczeniu, słyszanymi od osób, które miałam za osoby tolerancyjne... :shock: ...chciałabym wierzyć, że ludzi z otwartymi umysłami jest jednak więcej, a ten artykuł to trochę tendencyjny obraz polskiego zaścianka małomiasteczkowego... chciałabym w to wierzyć, ale czy wierzę ???... :( ... chyba muszę jeszcze ochłonąć po tym, co przeczytałam...

starling napisał(a):
Lori napisał(a):Dobija mnie taka ludzka podłość i małość. A Michał jeszcze na koncercie wołał "Jasło najlepsze miasto" i w wywiadzie mówił, że nie chciałby się stamtąd wyprowadzać... Boże, nie rozumiem tych ludzi! Zamiast się cieszyć, że mają taką osobowość - chłopaka, o którym mówi cała Polska i który stoi przed perspektywą wielkiej kariery, ci zieją nienawiścią i pogardą. Pewnie nie wszyscy, ale klimat ogólny jest jaki jest. Chore!

Jak czytam takie rzeczy, to mam tym większy szacunek i podziw dla Michała, że się nie poddał, nie dał sobie podciąć skrzydeł i znalazł w sobie dość siły, by realizować marzenia.


Ja się boję, że ta ludzka nienawiść będzie stopniowo, powoli zabijać jego radość życia, zżerać go przez lata od środka jak rdza. On jest taki osamotniony, mam nadzieję, że miłość i wsparcie fanów wystarczą, żeby po każdym takim artykule, akcie nienawiści, przykrym słowie, odrodzić się jak feniks z popiołów i być jeszcze silniejszym.


Tak by się chciało wykrzyczeć Szpaczkowi: MICHAŁ, JESTEŚMY Z TOBĄ, STOIMY ZA TOBĄ MUREM !!! Co możemy zrobić, żeby nasze pozytywne wibracje przeważyły tę ciemną stronę mocy ???!!!... W tym momencie czuję się strasznie bezsilna - niecierpię tego uczucia...
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez starling » niedziela, 26 czerwca 2011, 21:20

scarlet44 napisał(a):Postanowiłam dzisiaj podziałać coś w domu (całotygodniowe zaległości), więc na forum za długo nie siedziałam...teraz z uśmiechem, jak zwykle kiedy myślę o Szpaczku, zasiadłam do lektury dzisiejszych postów, a tu jak obuchem w łeb !!! Najpierw siedzałam jak otępiała przez 10 minut gapiąc się w monitor :cry: ...potem łzy popłynęły, ale nie czuję, żeby mnie to oczyszciło... serce mam nadal ściśnięte przez ten ogromny żal... to jest jakiś koszmar ...szczerze mówiąc ja generalnie mam przekonanie, że ludzie z natury są dobrzy, skąd się bierze w ludziach taka agresja ???!!! ... bardzo wymowna jest dla mnie wypowiedź Michała Taty na temat nauczycieli, "którym bardziej przeszkadzały spinki we włosach Michała niż scyzoryki w kieszeniach jego kolegów"... Jeśli nawet "pedagodzy", którzy powinni świecić przykładem i walczyć z takimi ciemnymi, prostackimi przekonaniami, wolą "umyć ręce" to gdzie my zmierzamy ... ja w przypadku Michała właśnie zaczynam chyba przeglądać na oczy i to są niesamowicie przykre refleksje... tym bardziej, że, jak już kiedyś wspominałam w innym wątku, spotykam się z dziwnymi reakcjami w bliskim otoczeniu, słyszanymi od osób, które miałam za osoby tolerancyjne... :shock: ...chciałabym wierzyć, że ludzi z otwartymi umysłami jest jednak więcej, a ten artykuł to trochę tendencyjny obraz polskiego zaścianka małomiasteczkowego... chciałabym w to wierzyć, ale czy wierzę ???... :( ... chyba muszę jeszcze ochłonąć po tym, co przeczytałam...

starling napisał(a):
Lori napisał(a):Dobija mnie taka ludzka podłość i małość. A Michał jeszcze na koncercie wołał "Jasło najlepsze miasto" i w wywiadzie mówił, że nie chciałby się stamtąd wyprowadzać... Boże, nie rozumiem tych ludzi! Zamiast się cieszyć, że mają taką osobowość - chłopaka, o którym mówi cała Polska i który stoi przed perspektywą wielkiej kariery, ci zieją nienawiścią i pogardą. Pewnie nie wszyscy, ale klimat ogólny jest jaki jest. Chore!

Jak czytam takie rzeczy, to mam tym większy szacunek i podziw dla Michała, że się nie poddał, nie dał sobie podciąć skrzydeł i znalazł w sobie dość siły, by realizować marzenia.


Ja się boję, że ta ludzka nienawiść będzie stopniowo, powoli zabijać jego radość życia, zżerać go przez lata od środka jak rdza. On jest taki osamotniony, mam nadzieję, że miłość i wsparcie fanów wystarczą, żeby po każdym takim artykule, akcie nienawiści, przykrym słowie, odrodzić się jak feniks z popiołów i być jeszcze silniejszym.


Tak by się chciało wykrzyczeć Szpaczkowi: MICHAŁ, JESTEŚMY Z TOBĄ, STOIMY ZA TOBĄ MUREM !!! Co możemy zrobić, żeby nasze pozytywne wibracje przeważyły tę ciemną stronę mocy ???!!!... W tym momencie czuję się strasznie bezsilna - niecierpię tego uczucia...


Nie czytałam całości, nie dałabym rady, bo i po tym fragmencie jestem potwornie przybita cały dzień. I zgadzam się z Tobą, droga Scarlet, bezsilność jest okropna. Pewnie czułabym się lepiej, gdybym mogła wspierać Michała, powiedzieć mu coś krzepiącego, a tak pozostaje jedynie wierzyć, że te dobre fluidy jakoś do niego docierają...
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez atri » niedziela, 26 czerwca 2011, 22:30

To ja powiem... MICHAŁ JESTEŚMY Z TOBĄ, BĄDŹ SOBĄ I...BĄDŹ JAK KAMIEŃ STÓJ WYTRZYMAJ, KIEDYŚ TE KAMIENIE DRGNĄ...mam nadzieję, że mogę się wypowiedzieć nie tylko za siebie...Michał będzie mógł realizować swoje marzenia jak będzie miał mądrych fanów, którzy odezwą się miłym słowem, kupią płytę, pobawią się na koncercie...jest mi smutno ale takie artykuły w kontekście Michała osoby niestety mogą się pojawiać, troche zaczynam się już na takie rzeczy uodparniać bo wiem, że Michał nie będzie się podobał wszystkim...a swoją drogą Niemen miał rację, "że ktoś słowem złym zabija tak jak nożem"...ta piosenka niestety zawsze będzie aktualna, jej treść jednak niesie ze sobą nadzieję, w którą wolę wierzyć...
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Ami » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 06:16

Może nie powinnam , ale ponieważ wtrąciłam się wczoraj na fb Michała do dyskusji młodzieży / przyzwyczajenie zawodowe-jestem pedagogiem-nie wszyscy są beznadziejni!!/to wklejam Wam to, abyście miały obraz tego, co tam się dzieje!Tuż po tym poście Michał napisał pozdrowienia dla wszystkich, słowo: OGARNIAM I pożalił się , że zgubił komórkę, oczywiście to trochę rozładowało nastrój!
Profil użytkownika Michał Miszanel ·
fragment artykułu "Wprost" Rodzinne Jasło nie pokochało Michała Szpaka. – Zrobił z nas miasto pedałów – słychać na ulicy.
Na dźwięk słowa „Szpak" sprzedawczyni z papierniczego w samym centrum Jasła, młoda i ładna blondynka, przestaje się uśmiechać i wydyma usta z pogardą. Wcale jej nie imponuje, że wokalistę z jej miasteczka rozpoznają...Zobacz więcej

18 godz. temu · Lubię to! · · Zobacz znajomość
Kamila Wójcik nie miał butów na obcasie! miał te ze skrzydełkami;p
18 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Kamila Wójcik a się przejmować. sprzedawczynią... hahah;D
18 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Magdalena Gruszczynska bo ich zazdrość zrzera!!!...taka prawda!!!
18 godz. temu · Lubię to! · Osób: 5
Lucyna Budek hahahahaha :D żenuaa :P
18 godz. temu · Lubię to! · Osób: 2
Sara Piątek za ladą skończyła, bo nic więcej nie chciało jej się osiągać, to potem odstawia takie szopki...
18 godz. temu · Lubię to! · Osób: 6
Sara Piątek Bronimi naszego Szpaka ludzie!!! Nie damy się... ^^ ;p
18 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Gabriela Janucik Gdybym mieszkała w Jaśle to bym ubóstwiała Michała, a nie gnębiła... Co ta sprzedawczyni w życiu osiągnęła - gówno, dlatego zazdrości...
18 godz. temu · Lubię to! · Osób: 3
Sara Piątek Będziemy go ubóstwiać ze wszytskich zakątków świata... Miszel wymiata i tyle... ^^ ;p
18 godz. temu · Lubię to!
Nicole Anna Luna Sawka Szapak na pewno sie nie podda (i ja też:) ),co z tego że jacyś bezbarwni ludzie nie potrafią zaakceptować czegoś innego? to ich problem!
17 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Karolina Podsiadła Ei dziewczyny nie wiecie czy są jeszcze bilety na koncert w Sielpi?
17 godz. temu · Lubię to!
Nicole Anna Luna Sawka niestety nie ;(
17 godz. temu · Lubię to!
Natalia Kawecka Michał jest Najlepszy :D
17 godz. temu · Lubię to! · Osób: 2
Sara Piątek Ciekawe, gdzie dalej... Może znowu bardziej na południe, np. Bielsko?? ^^ ;p Nie wiecie może, gdzie następnie pofrunie nasz Szpaczek?? ;p
17 godz. temu · Lubię to!
Gabriela Janucik Wiemy, do Rzeszowa, Chorzowa, a później nad morze. Pod koniec wakacji Nowy Sącz.
17 godz. temu · Lubię to!
Sara Piątek o Chorzów którego??
17 godz. temu · Lubię to!
Gabriela Janucik ‎9-10 lipca
17 godz. temu · Lubię to!
Sara Piątek o dzięki wielkie... ;)
17 godz. temu · Lubię to!
Miłosz Kowalek głupia głupia! :D
17 godz. temu · Lubię to!
Zuzanna Wojcik Wprost wyszukal specjalnie ludzi ktorzy go nielubia, aby miec material. Pewnie tej lasce tez zaplacili aby powiedziala to co chcieli
16 godz. temu · Lubię to!
Anna Molik Nie denerwujcie się tak, cały artykuł jest przychylny Michałowi i jego rodzinie, a ukazuje tylko mentalność niektórych Jaślan i to co już mam nadzieję za nim!!!Trzymaj się Michał, teraz masz też swoich fanów, którzy jak widać stoją za Tobą murem!!!
16 godz. temu · Lubię to! · Osób: 5
Zuzanna Wojcik Jest gdzies caly artykul? -> nie ma u mnie tej gazety
15 godz. temu · Lubię to!
Iwona Kostelnik Gazeta dopiero jutro wejdzie do sklepów.
14 godz. temu · Lubię to!
Beata Maria Przybycińska Jacy ludzie są zazdrośni i żałośni .Jak czegoś nie lubię to olewam a nie niby pogardą robię sobie sławę
11 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Katarzyna Kunowska żałosne to nasze społeczeństwo
11 godz. temu · Lubię to! · 1 osoba
Beata Maria Przybycińska dokładnie
11 godz. temu · Lubię to!
Mateusz Iwanyszyn na [cenzura] dodałaś ten post ... Chcesz Michała zdołować ?? Nie uda Ci się bo On już wiele przeżył.. Zamiast pisać coś dobrego to wiebałaś takie guwno.. Gratuluję Karolino.
9 godz. temu · Lubię to!
Kasia Żurad co sie czepiasz Mateusz ? ;o dodala zebysmy wiedzieli co mowia o Michale poprostu ,przeciez wszyscy mu nie slodza to wiadome a my przynajmniej musimy znac te opinie zeby potem miec dobre argumenty na obrone ! brawo Karolino ;)
8 godz. temu · Lubię to!
Ane Osuch Tiaa gadu, gadu pierdu, pierdu, szczyt bezczelności. Od mojej mamy - Tak zachowuje się człowiek ograniczony, bez komentarza.
8 godz. temu · Lubię to!
Mateusz Iwanyszyn To piszcie sobie privie a nie tu..
16 minut(y) temu · Lubię to!
Czytajcie i podziwiajcie naszą młodzież-nie jest źle!/nie komentuję ortografii i dosadności słów/do tego jakaś warszawianka napisała osobny apel do Michała , żeby zamieszkał na stałe w Warszawie bo tam go wszyscy kochają!!!
Pozdrawiam Was serdecznie!!!Poszalałam, wiem- taka długość postu!!!!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez kam » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 15:08

Opowiem wam dzisiejsza akcje Michal: postanowilam kupic te przekleta gazete, wiec poszlam do mojego osiedlowego sklepiku, klade gazete na lade a pani patrzac na okladke mowi: o ten czubek! Na te slowa mialam ochote udusic pania na miejscu, ale powiedzialam jej tylko, ze tak sie sklada, ze tego czubka bardzo lubie i nie pozwole go obrazac w mojej obecnosci, a artykul niech sobie przeczyta, bo jest bardzo smutny i niezbyt dobrze o nas jako Polakach swiadczy. Na szczescie pani sie zrehabilitowala i powiedziala, ze czubek, ale w pozytywnym znaczeniu, wiec porozmawialysmy sobie o tym, ze na swiecie sa ludzie i ludziska i nietolerancji w Polsce.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez starling » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 15:12

kam napisał(a):Opowiem wam dzisiejsza akcje Michal: postanowilam kupic te przekleta gazete, wiec poszlam do mojego osiedlowego sklepiku, klade gazete na lade a pani patrzac na okladke mowi: o ten czubek! Na te slowa mialam ochote udusic pania na miejscu, ale powiedzialam jej tylko, ze tak sie sklada, ze tego czubka bardzo lubie i nie pozwole go obrazac w mojej obecnosci, a artykul niech sobie przeczyta, bo jest bardzo smutny i niezbyt dobrze o nas jako Polakach swiadczy. Na szczescie pani sie zrehabilitowala i powiedziala, ze czubek, ale w pozytywnym znaczeniu, wiec porozmawialysmy sobie o tym, ze na swiecie sa ludzie i ludziska i nietolerancji w Polsce.

Brawo, zawsze będziemy bronić honoru naszego Michała! :evil:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 15:24

Ami napisał(a):Czytajcie i podziwiajcie naszą młodzież-nie jest źle!


Na FB nie jest źle, a wręcz czasem nawet za słodko (chociaż nie czytam, ale takie słuchy mnie dochodzą), bo tam sami fani się wypowiadają. Gorzej na forach :roll:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 15:24

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron