WPROST nr 26/2011

WPROST nr 26/2011

Postprzez Lori » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:31

W nowym numerze "Wprost" znajdziemy artykuł na temat Michała.

Zapowiedź

Już po zajawce można poznać, że to będzie raczej trudny artykuł... :(
Ostatnio edytowano niedziela, 26 czerwca 2011, 11:36 przez Lori, łącznie edytowano 1 raz
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:31

 

Re: WPROST 26.06.2011

Postprzez starling » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:35

Kiedy czytam coś takiego, to tylko łzy w oczach i nie mam siły już nic pisać :cry: .
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Lori » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:42

Dobija mnie taka ludzka podłość i małość. A Michał jeszcze na koncercie wołał "Jasło najlepsze miasto" i w wywiadzie mówił, że nie chciałby się stamtąd wyprowadzać... Boże, nie rozumiem tych ludzi! Zamiast się cieszyć, że mają taką osobowość - chłopaka, o którym mówi cała Polska i który stoi przed perspektywą wielkiej kariery, ci zieją nienawiścią i pogardą. Pewnie nie wszyscy, ale klimat ogólny jest jaki jest. Chore!

Jak czytam takie rzeczy, to mam tym większy szacunek i podziw dla Michała, że się nie poddał, nie dał sobie podciąć skrzydeł i znalazł w sobie dość siły, by realizować marzenia.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Kasjopea » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:49

I znów przewija się temat mieszkania. Czy ci ludzie naprawdę nie łapią żartu, nie czują bluesa? Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać z tej mentalności :roll:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez starling » niedziela, 26 czerwca 2011, 11:51

Lori napisał(a):Dobija mnie taka ludzka podłość i małość. A Michał jeszcze na koncercie wołał "Jasło najlepsze miasto" i w wywiadzie mówił, że nie chciałby się stamtąd wyprowadzać... Boże, nie rozumiem tych ludzi! Zamiast się cieszyć, że mają taką osobowość - chłopaka, o którym mówi cała Polska i który stoi przed perspektywą wielkiej kariery, ci zieją nienawiścią i pogardą. Pewnie nie wszyscy, ale klimat ogólny jest jaki jest. Chore!

Jak czytam takie rzeczy, to mam tym większy szacunek i podziw dla Michała, że się nie poddał, nie dał sobie podciąć skrzydeł i znalazł w sobie dość siły, by realizować marzenia.


Ja się boję, że ta ludzka nienawiść będzie stopniowo, powoli zabijać jego radość życia, zżerać go przez lata od środka jak rdza. On jest taki osamotniony, mam nadzieję, że miłość i wsparcie fanów wystarczą, żeby po każdym takim artykule, akcie nienawiści, przykrym słowie, odrodzić się jak feniks z popiołów i być jeszcze silniejszym.
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Sun » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:04

Na te jasielskie opinie natykam się od kilku miesięcy, ale nie przestają mnie szokować. Ja od zawsze mam dość pesymistyczną wizję człowieka, ale nie podejrzewałabym, że z naszym społeczeństwem jest AŻ TAK źle. Bezdeń głupoty i okrucieństwa, która woła o pomstę do nieba.
Wyobraźcie sobie świat, w którym ludzie wkładaliby całą tą bezinteresowną energię w dobro, zamiast nienawiść...

A niewinny żart mieszkaniowy Wojewódzkiego jak widać dolał oliwy do ognia, Jasło nie tylko go nie złapało, ale jeszcze bardziej opluło za to Bogu ducha winnego Michała.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Ami » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:23

Kochani! Przeczytałam już cały artykuł / jest już dostępny w necie WPROST nr 24 z 26 .06.2011 / i się poryczałam !!!!!!!!!!
Wprost serce mi się ściska gdy czytam i widzę nagą prawdę o której pisze autor.Otruty pies, planowany lincz, idiotka z kiosku , pedagodzy itd.....
Nie mniej jednak odczytuję treść artykułu jako przychylną Michałowi i jego rodzinie i to jest najważniejsze!!!
Dobrze , że ktoś napisał o tym wprost całej Polsce, może co po niektórzy ockną się i zweryfikują swoje poglądy!!!!!!
A my fani będziemy jeszcze bardziej stać za nim murem, pozdrawiam!!!!!
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez aga » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:24

Mnie to przeraża. Niestety, nie wiem skąd w ludziach tyle nienawiści. Nie chcę generalizować, ale małe środowiska są bardzo specyficzne. Miałam przyjemność mieszkać przez 3 lata w mieście ciut większym od Jasła i to była tragedia, bo każdy kto czymś się wyróżniał i chciał robić coś fajnego był opluwany.
Po prostu chce mi się ryczeć.
Jestem dumna, że Michał ma takich fanów jak my i w nas wsparcie. Czy to wystarczy? Chciałabym bardzo.
I tym bardziej podziwiam za odwagę Michała do spełniania własnych marzeń, na przekór innym, którzy marzeń nie mają.

Sun, piękne napisane o tej energii.
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Kasjopea » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:40

Ami napisał(a):Otruty pies, planowany lincz, idiotka z kiosku , pedagodzy itd.....


Otruty pies..? ;(
Zabolało mnie to podwójnie - jako fankę Michała i miłośniczkę zwierząt, zwłaszcza psów i kotów... ;(

Horror....
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:42

Nie wiem co napisać... smutno, przykro, źle...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 26 czerwca 2011, 12:42

 

Następna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron