WPROST nr 26/2011

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez goska » sobota, 28 lipca 2012, 17:00

kolorowyptak7 napisał(a):Przeglądając aktywne wątki natknęłam się na ten i postanowiłam coś napisać.
Ostatnio szukałam w internecie kogoś, kto ma ubiegłoroczny numer Wprost z Michałem,a ponieważ niestety nie weszłam w jego posiadanie szukam ewentualnego sprzedawcy- na razie nadaremno.

Artykuł czytałam w tamtym roku i wywarł na mnie podobne wrażenie, co na reszcie forumowiczów.
Trochę na ten temat napisałam w relacji z wrocławskiego empiku, ale pewnie znakomita większość zainteresowanych ową przeoczyła.
cieszę się że cukierek poruszył wątek, dzięki czemu mam mozliwość dodania (inaczej bym całkiem nie pamiętała) kilku słów, które zmartwionych pocieszą :D

viewtopic.php?f=28&t=824&start=30

link do mojej relacji z wrocławskiego empiku.

Michał we Wrocławiu mówił, że-jak wspominam- nie otruto Mu psa, bo On najzwyczajniej PSA NIE MIAŁ!
Gdy to usłyszałam byłam w szoku. czytając kiedyś internetowe wydanie wzruszyłam się bardzo, a teraz kluczowe elementy okazują sie fikcją!!!
WOBEC tego sądzę że nie można wierzyć we wszystko, co nie wiadomo jaki dziennikarz w prasie napisze. Prawdopodobnie autor miał cel, który osiągnął-nie wiem czy stał za Michałem czy też nie-tyle że :jakim kosztem? OKŁAMAŁ CZYTELNIKÓW.

klamstwo w mediach to powszechny proceder. teraz goni sie za sensacja, a nie za rzetelna informacja. ludzie tego wlasnie oczekuja. to wlasnie sie sprzedaje. na rynku jest niezwykle malo wiarygodnych informacji. dziennikarz nie jest juz takim autorytetem jak kiedys.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 28 lipca 2012, 17:00

 

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez cukierek » sobota, 28 lipca 2012, 18:35

Z tym psem tez mnie niezle trafilo, tzn. z tym brakiem psa.
Nawet jesli artykul mial wydzwiek pozytywny, to czuje sie niesmak dowiadujac o przekretach w prasie. Ale coz, takie jest dziennikarstwo, taka jest prasa.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez roxi » sobota, 28 lipca 2012, 20:10

Artykuł był sponsorowany. Nawet nikt z ojcem Szpaka nie rozmawiał. Możecie Michała o to zapytać.Pewnie pamięta. To było w ramach promocji, robionej przez TVN. TVN był też w Jaśle, pamiętacie? Były relacje z miasta, rozmowy z nauczycielami ze szkoły. Tak buduje się zainteresowanie programem.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez cukierek » sobota, 28 lipca 2012, 20:17

Ale co cholibka? Cytuja ojca Michala a nie rozmawiali z nim nawet? :shock: :twisted:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez roxi » niedziela, 29 lipca 2012, 11:17

cukierek napisał(a):Ale co cholibka? Cytuja ojca Michala a nie rozmawiali z nim nawet? :shock: :twisted:

No, niestety, wtedy nie rozmawiali. Nie pamiętam już skąd to wiem i kto mi mówił ale tak było.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Lori » niedziela, 29 lipca 2012, 11:45

.
Ostatnio edytowano wtorek, 18 grudnia 2012, 16:54 przez Lori, łącznie edytowano 1 raz
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez Leon26 » niedziela, 29 lipca 2012, 12:02

Dziennikarze to często bajkopisarze ale nie zawsze wynika to z ich złej woli czy chęci zysku.Gdyby chodziło o Donka czy Komora to pewnie ostrożniej by fantazjowali a tak to co mają sobie żałować skoro nikt ich z tego nie rozliczy.Im więcej bajek tym większe zainteresowanie wynika z tego że ludzie lubią być oszukiwani prawda ich nudzi i nie bawi.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez roxi » niedziela, 29 lipca 2012, 12:04

Pamiętam Lori ten artykuł z Polityki. Masz rację. Podobny w wyrazie. Wszystko to mocno połączone z kampanią reklamową Drutexu w TVN. Michał, XF, TVN, Drutex, Agencja QE. Opowieść o tym, jak dobry TVN dał życiową szansę, biednemu chłopakowi z małej miejscowości. Znamy takie manipulacje :) Czas promocji, promocji to czas:)))

Leon26 napisał(a):Dziennikarze to często bajkopisarze ale nie zawsze wynika to z ich złej woli czy chęci zysku.Gdyby chodziło o Donka czy Komora to pewnie ostrożniej by fantazjowali a tak to co mają sobie żałować skoro nikt ich z tego nie rozliczy.Im więcej bajek tym większe zainteresowanie wynika z tego że ludzie lubią być oszukiwani prawda ich nudzi i nie bawi.

Jest popyt, jest produkcja :lol:

Polaczylam posty.Cukierk.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez goska » wtorek, 31 lipca 2012, 08:09

wielu moich znajomych pracuje w mediach kalsycznych. z tego powodu nie wierze w ani jedno slowo tam zawarte. ten brak wiarygodnosci wykonczy kiedys ta branze, zobaczycie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: WPROST nr 26/2011

Postprzez sindy_123 » wtorek, 31 lipca 2012, 17:49

Pamiętam że Michał dementował tą plotke o psie już jakoś w listopadzie po finale TzG na filmiku plejady, mówił też o angażu o Buffo i tym że niby przesyła tacie pieniądze ( coś takiego pojawiło się w jakiejś plotkarskiej gazecie typu "na żywo"
sindy_123
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 203
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:18

Postprzez » wtorek, 31 lipca 2012, 17:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron