Jak sam nas poinformowal
+ znow w tvp.


wolfik napisał(a):o ktorej to jest ? zaraz sprawdze


wolfik napisał(a):no to wam streszcze ja wracam po6 zdrzemne sie nastawie budzik na 8


cukierek napisał(a):A moze wszystko naraz´?


cukierek napisał(a):Zauwazyliscie, ze Szpak bardzo czesto wystepuje w tvp? Tzn. jest tam promowany?
Myslicie ze to przez ten sylwester w tvp? czy moze managerki maja wtyki? hmm.. a moze w Opolu sie sprawdzil i teraz go biora?
A moze wszystko naraz´?

matta napisał(a):
stawiam na menadżerki

Powrót do Wywiady, reportaże, programy dotyczące Michała Szpaka
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość